ponus21

[ODRZUCONE]Podanie na guarda by ponus

1. Nick: pornus
2. Imię:Matuesz
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**:TAK
6. Składka (TAK/NIE): TAK
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/698069
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Mateusz i mam 17 lat , może głosem nie przypominam mojego wieku lecz charakterem i zachowaniem już tak .
 Chciałbym przeprosić wszystkich których wyzywałem i obrażałem w poprzedniej edycji , to było bardzo dziecinne z mojej strony , dawałem sie ponosić emocjom i chciałbym ten błąd naprawić .
Niedawno byłem u spowiedzi i ksiądz przebaczył mi te grzechy i przemówił do rozsądku swoim wielkim umysłem .
 Mieszkam w takiej wsi zwanej Zielona Góra piękne miasto lecz biedne  .
 Trenuje unihokeja od 5 lat , dojeżdżam na treningi 50km co drugi dzień.
 Posiadam wychowanego brata V!PERA.
 Od moich 17 urodzin moję życie sie zmieniło , ponieważ postanowiłem być miłym i wyrozumiałym dla ludzi . 
Chciałbym zaznaczyć , że mam 100% aktywność i byłbym bardzo aktywnym guardem , z każda sprawa bym wbijał na serwer , niestety ale teraz guardzi i admini graja tylko pod aktywność 
Moim zdaniem poprawiłem swoją kulturę osobistą i w każdej sprawie staram się pomóc 
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Ponieważ coraz częściej widzę jak guardzi/admini wchodzą na serwer tylko pod aktywność , a nowych graczy jest z każdym dniem więcej. Dlatego ten serwer potrzebuje aktywnych i gotowych do roboty guardow. :)
10. Steam_ID:STEAM_1:1:223510605
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:około 2-3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze : 19-20 , 21-23. Week: 17-02:00(z przerwami)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 2100h
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):w trakcie 
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

// @TrelicOczywiście przyjmę krytykę ze strony gracza ze 100% aktywnością ;) . Odnosząc sie do tego , że wspomniałeś o tym jak zachowywałem sie 3 miesiące temu , nie raz juz przepraszalem graczy jak i opiekunów za moje naganne zachowanie . Wiem , że nigdy juz nie odrobię tego u Konwoya , no ale czasu nie cofnę , było mineło. Dobra , mówisz ze mam słabe mikro/ nie umiem prowadzić / buguje mapy/ jestem nie miły dla nowych graczy , od tego nowego "ja" nie dostałem ani jednego kicka za obrazę . Jak prowadzę pod obecnością admina/guarda żaden z nich nie kicka mnie z CT z powodu słabego mikro lub nie ogarnianiem. Możesz mi podać przykład kiedy bugowałem mapę ? lub byłem nie miły dla nowych graczy ? . Ja nie widziałem cie ani razu na serwerze więc nie życzę sobie , żebys sie tak o mnie wypowiadał w czasie teraźniejszym . Pozdrowienia :) @Trelic po czym stwierdzasz , iż gram tylko pod guarda ? Nie gram pod guarda bo to by nie miało sensu , że zachowuje się lepiej i kulturalniej to od razu oznacza , że gram pod posadę ?

@Klysekkk mam 17 lat , nie znasz mnie osobiście , więc chyba nie możesz stwierdzić mojego wieku po samym głosie . Gdy popełnię błąd i ktoś wpisze !fk... zawsze staram sie jeszcze raz przeanalizować cała sytuację , ponieważ na !fk nie można kłamać , i gdy uświadomię sobie , że popełniłem fk bez problemu odradzam taką osobę. Nigdy nie grałem , nie gram i nie będę grał pod aktywność . W tym tygodniu mam widocznie dużo nauki , lecz w wolnych chwilach staram sie wejść na serwer i pograć z 2h .  @Klysekkk  a co miał zacząć płakać? A mówił coś , że mam "15" lat?

@Medve nie kłamie z wiekiem , gram wtedy kiedy mam ochotę i czas , nie gram pod aktywność bo to jest troszeczkę bez sensu , to ,  że już nikogo nie wyzywam , ani nie prowokuje to oznacza , że gram tylko pod guarda? Nie wiem , kiedy ostatnio kogoś wyzywałem , "A i pamiętaj że jak piszesz podanie i w tym samym czasie wchodzisz na serwer i wyzywasz kogo popadnie to się powinieneś troszke zastanowić" . Gdyby tak było na prawdę co napisałeś , to bym miał mnóstwo banów i kicków za prowokacje/wyzywanie ,a jest zupełnie inaczej. Może napiszesz zaraz , że nie było żadnego guarda/admina ? Właśnie dlatego startuje na guarda , żeby zawsze ktoś by ;) @Medve ale ktoś Ci powiedział czy sam widziałeś jak kogoś obrażam?

 

 

Edited by ponus21

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem na wielkie NIE 

Jesteś toksyczną osobą...

Jak dla mnie grasz tylko pod GUARDA 

Jesteś w chu* nie miły dla nowych graczy 

Nie przestrzegasz regulaminu (bugujesz mapy itd)

Słabo prowadzisz w CT

Masz słaby mikrofon

JAK DLA MNIE TO TY NA TYM SERWERZE NIE POWINENEŚ MNIE GUARDA PONIEWAŻ Z 3 MIES TEMU (OK) WZYWAŁEŚ KAŻDEGO KOGO POPADNIE (OPIEKUNA, WŁAŚCICIELA NAJBARDZIEJ)

ogl jestem na wielkie NIE

PS. PRZYJMIJ KRYTYKE :)

 @ponus21 jak widzimy nie przyjmujesz krytyki 😕

@Son of the ScreamJak dla mnie ma to znaxzenie jak się zachowywał kiedyś, bo załużmy kiedyś znowu mu odbije i bdz taki sam jam kiedy

@SnuFFy czyli wychodzi na to, że ponus gra pod guarda, a po 2 składając podanie na guarda powinno się przynajmiej znać troche orto ;). Wiesz nie muszę mieć takiego nicku jak na JB i daj dowody na to że kłami

@SnuFFy Jestem najbardziej rozpoznawalną osobą na JB :)

a po 2 po twojej wypowiedzi można wnioskować, że najlepiej jakby każdy dał mu na tak i nie patrzał na jego błedy 

 @SnuFFy xdxd, a ja mówie tobie 1000 raz, że os ostatniego podania gra pod guarda :/. Rozumiem jakby odczekał z 1 mies od podania, ale takto jak dla mnie gra pod guarda i tyle w temacie 😕

@ponus21 jak widze nie przyjmujesz krytyki...

Edited by Trelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem na TAK

Ponus naprawdę się zmienił. Jak jestem na serwie nie ma za co go kickowac ;( regularnie wchodzi do ct i ogarnia, ma mutacje, uspokoił się, przeprosił i widać ze żałuje ^^ 

@TrelicNie dziwie się skoro opisujesz starego ponusia xD nie ma sensu się wypowiadać gdy tak naprawdę go teraz nie znasz 

@TrelicPiszesz o ortografii a sam robisz błędy xd serio? ZałUżmy? Patrzał? Każdy zasługuje na druga szanse :) 

Edited by Son of the Scream

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra to może ja się wypowiem bo to jest dość śmieszne.

1. @Trelic To co piszesz jest co najmniej żałosne. Kłamiesz na czyichś podaniach jak ze strun. Ani jedna rzecz oprócz wyzywania nie jest prawdą. Od ostatniego podania kiedy to Netherslay zasugerował uspokojenie się pornus nie dostał ani jednego chociażby UPOMNIENIA co do wyzywania kogoś. Po prostu nie chce mi się bardziej najeżdżać na taką kłamliwą osobę jak ty, nie wspominając, że nikt cie prawie na serwerze nie widział i nie pamięta.

A co jeśli chodzi o podanie: Zmieniłem swoje zdanie i jestem na tak. Może i aktywność nie jest taka dobra jak kiedyś, lecz widać że słowa zastępcy opiekuna dały mu do myślenia i ZNACZĄCO widać tą poprawę. Nie nadużywa mikrofonu, nie obraża, wręcz pomaga graczom nie ważne co by robił.

 

Dodam tylko do siebie ze jak nie macie gdzie sie wyzywac to pojdzcie na tsa czy cos a nie psujcie wizerunek czyjegos podania, to nie miejsce na to.

@Trelic dowody? Wystarczy to, że się zmienił a ty jesteś nierozpoznawalną osobą, która chyba widzi cały świat na odwrót, skoro twierdzisz, że np. Ja nie potrafie prowadzić po CT, co jest śmieszne, albo to, że pornus słabo w tym ct prowadzi. Wyciągasz argumentu z dupy tylko po to, żeby pokazać jak ty kogoś nie lubisz i nie chcesz go na guardzie. Każdy kto wie, jak zachowuje się aktualnie pornus na serwie, ma z cb pośmiewisko.

Dobrze, najlepiej niech będzie, że każdy jest zły a ty najlepszy. Tłumaczę po raz ostatni. Po ostatnich dniach widać u niego zmianę i starania, które robi po ostatnim podaniu. Nie jesteś najbardziej rozpoznawalną osobą, jesteś co najwyżej arogancką. Jestem ciekaw jak ty sobie radzisz w CT albo czy wgl na tym serwerze jeszcze grasz. I z mojej wypowiedzi nie wynika ze mam nie patrzeć na czyjeś błędy. Zaznaczyłem ci wielki znawco cudzych teorii, że robi chłopak postępy i się stara, a to jest w tym najważniejsze. Ile jeszcze będziesz tryhardować, żeby pokazywać swoją osobę w tak złym dla kogoś świetle, i tak kłamać pod podaniami?

 

Edited by SnuFFy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie

arogancki, bezczelny, itd.

Dobra koniec śmieszkowania. Jestem jak najbardziej na tak.

To nie jest były ponus, dziecko które wyzywało. Wydoroślał i to widać. Do kiedy grałem na serwerze to nie widziałem żadnych spin z jego strony, ogarnia CT, mikro na +

 

Edited by Shino

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Klysekkk napisał:

Na nie 

-Kłamiesz w podaniu że masz 17 lat 14 stycznia pisałeś że masz 15lat          nawet nie pisz ze kłamałes bo to jest nawet nie logiczne że starasz się o ummute a podajesz swój (młodszy wiek) 

 

 

-gdy popełnisz jakiś błąd to go ci się nie da wytłumaczyć 

-przez ostatnie dni wbijasz żeby Ci tylko aktywność nie spadła

Edit

Pornus jak twoj brat viper wbijał na serw i słyszał że ty masz 17 lat to się śmiał z tego więc...

Edited by Klysekkk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żałosne jest to co robisz

-Kłamiesz jeśli chodzi o wiek

-grasz tylko dla guarda

-wbijasz tylko po aktywność

A i pamiętaj że jak piszesz podanie i w tym samym czasie wchodzisz na serwer i wyzywasz kogo popadnie to się powinieneś troszke zastanowić

NA NIE 

Edited by Medve
@ponus21 Rozumiem masz racje nie gra dużo guardów itp ale wiem że wyzywałeś ostatnio

Share this post


Link to post
Share on other sites

No trochę sobie narobiłeś kłopotu przez ten wiek :D Myślę, że jednak masz te 15/16 lat i nie potrzeba Ci kłamać, żeby się dostać bo mieliśmy Guarda który miał nawet 13/14. Niestety nadal nie, iż twoja reputacja na serwerze jest taka sama jak przy ostatnim podanku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.