Skocz do zawartości

Ban permanentny [odwołanie]


fal

Rekomendowane odpowiedzi


Nick:   m@T3u$z3K
Link do SSów: Dostałem bana na serwerze Call Of Duty CS:GO , powód bana  "wh"
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

Disconnect: m@T3u$z3K zostałeś zbanowany na serwerze!
Powód Bana: wh
Koniec Bana: 26-05-2018 23:12
Serwer: ★ RESET ★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !knife !ws ★ Call of Duty ★

Odwołania składamy na <font color='#ffb426'>https://forum.cs-classic.pl/</font.
Disconnect: m@T3u$z3K zostałeś zbanowany na serwerze!

 

Powód Bana: wh
Koniec Bana: 26-05-2018 23:12
Serwer: ★ RESET ★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !knife !ws ★ Call of Duty ★


Serwer: Call Of Duty . CS:GO
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:196069824&advType=steamid&Submit

Player m@T3u$z3K
Steam ID STEAM_1:1:196069824
Steam3 ID [U:1:392139649]
Steam Community 76561198352405377
Invoked on 05-26-18 22:04
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason wh
Banned by Admin Blix
Banned from ★ RESET ★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl★ !kni...
Total Bans 2 (search)
Blocked (0)

never

 

Proszę o rozpiskę demka  czy coś w tym rodzaju ;)  Bana dostałem po kilku rundach odkąd wszedłem na serwer.

  • Zmieszany 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie moge zrobic demka po drugie widziałem jak sprawdzasz kazda miejscówke a to podejrzane i nagle na pewniaka nic nie sprawdzasz i wychylasz na snipera gdy go nie slyszysz do tego gracze którzy są moim  zaufanym wsparciem odnosnie banow mowili ze jak mnie nie ma na serwie robisz same podejrzane akcje jak np mierzenie przez smoke typowi w głowe lub strzelanie przez domek tudzież wychylanie "na pewniaka" 

Pozdro mordeczko jutro rozpisze demeczko KC Mordki

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD JESTEM CWANY BO MAM KOMUNIE MŁODSZEGO BRATA I NIE MOGE ZROBIĆ DEMKA 

Do tego dzis mam poprawiny komuni ktore to odbędą sie w moim domu...Myślałem ze nie musze sie tłumaczyc z jakich powodów nie mam czasu ,ale jak juz robicie taki problem jak napisałem ze aktualnie nie moge to pozderki

Edytowane przez Blix
  • Like 1
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blix napisał:

Aktualnie nie moge zrobic demka po drugie widziałem jak sprawdzasz kazda miejscówke a to podejrzane i nagle na pewniaka nic nie sprawdzasz i wychylasz na snipera gdy go nie slyszysz do tego gracze którzy są moim  zaufanym wsparciem odnosnie banow mowili ze jak mnie nie ma na serwie robisz same podejrzane akcje jak np mierzenie przez smoke typowi w głowe lub strzelanie przez domek tudzież wychylanie "na pewniaka" 

Pozdro mordeczko jutro rozpisze demeczko KC Mordki

Jak taki cwany jestes to rozpisz demko, daje Ci czas na to 24h, bo nie lubie jak jakiś admin cwaniakuje bez dowodów ;) 

  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blix Dzisiaj do 23 czekam na demko. Inaczej ty wyciągniesz z tego konsekwencje. Pozderki i z fartem.

Edytowane przez Peter
  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedł 9/10 runda chyba od początku podejrzanie sprawdza każdą miejscówke w Rundzie 13 wychyla na pewniaka na dwie osoby nie mógł ich słyszec poniewaz jeden na shift szedł a drugi klasa z cichymi krokami runda 14 typ wyczekuje na osoby ktore skracaja nie aż takie podejrzane ale mam rozpisac całe demko 15 runda kill na graczu speak 

ale najbardziej podejrzane dla mnie jest 16 runda i jego wychylenie na snajpera.Na moje ma wh pod przycisk

Ogólnie jego nametagi na broniach to jakis nie smieszny zart czy jak ?Do tego gracze sie skarżą ze jak nie ma admina strzela przez smoke itp itd prosto w głowe. Jesli jest to argument to gracz z coda grał z nim mma i wyskoczyło mu powiadomienie ze ten Mateuszek ma dużą ilość reportów na mmach 

Pozdrawiam a teraz mykam na poprawiny 

Zapomniałem demka dac linka XD sry http://414339.node66.pukawka.pl/dem-cs_office-1527363960-1527365580.zip

Na oko przez ściany XDDDDDDD @Peter Weź to sprawdz zrobiłem co miałem i na moje ma wh pod przycisk,a takie jego wymowki to wiesz tez moge odpalic aima czy cos napisac odwołanie i powiedziec tak o sobie 40 głow z deagla strzeliłem bo weszło :v słuchawki i słyszysz gdy idzie typ z cichymi krokami lub na shift'cie hmmmm NAJS XD

Edytowane przez Blix
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Blix napisał:

Wszedł 9/10 runda chyba od początku podejrzanie sprawdza każdą miejscówke w Rundzie 13 wychyla na pewniaka na dwie osoby nie mógł ich słyszec poniewaz jeden na shift szedł a drugi klasa z cichymi krokami runda 14 typ wyczekuje na osoby ktore skracaja nie aż takie podejrzane ale mam rozpisac całe demko 15 runda kill na graczu speak 

ale najbardziej podejrzane dla mnie jest 16 runda i jego wychylenie na snajpera.Na moje ma wh pod przycisk

Ogólnie jego nametagi na broniach to jakis nie smieszny zart czy jak ?Do tego gracze sie skarżą ze jak nie ma admina strzela przez smoke itp itd prosto w głowe. Jesli jest to argument to gracz z coda grał z nim mma i wyskoczyło mu powiadomienie ze ten Mateuszek ma dużą ilość reportów na mmach 

Pozdrawiam a teraz mykam na poprawiny 

Nie wiem czy mogę się wypowiadać ale to skomentuje. :) Dostaję co mecz reporty nawet jak zamykam czy otwieram bo gram z kolegami i wygrywamy dużym wynikiem to nasza cała piątka dostaje reporty. 9/10 runda - to chyba normalne że sprawdzam każdą miejscówkę, gdy zaczynałem grę z serwerem to mnie zabijali właśnie z miejscówek.  13 runda - frag na speaku, co w tym dziwnego przecież ludzie tam kampią, drugi frag, raszuję na ct i słyszę kroki to standardowo się wcelowuję. 14 runda - tą akcję można serio pomyśleć, że mam wh ale domyśliłem się że tam może być przeciwnik. 15 runda - 1 frag jest na lapsonie, potem gdy na radarze widziałem że speak był w okolicach longu, więc pobiegłem do hostów, po czym nasi sprawdzili i nikogo tam nie było usłyszałem strzały  na schodkach więc tam poszedłem ;d 16 runda- wychyliłem wcelowany bo spodziewałem się tam lapsona który przeważnie tam kampi. Nametagi na broniach - zaczyna mnie to irytować już , że jak kogoś zabiję to ktoś ma do mnie spine że mam wh itp. Mhm, a co to za różnica czy na serwerze jest admin czy nie ma?  Przecież mogą złożyć na mnie doniesienie na forum, że cheatuję i podać demko. Celownik staram się zawsze trzymać na poziomie głowy. W miarę znam mapy więc wiem gdzie skanować przez smoke i na słuch strzelam jak słyszę czyjeś skoki lub kroki. Piszesz zapewne teraz o graczu Xtrii który grał ze mną mm'y. Mam 1100h+ w CS:GO więc powinienem dostać VAC'a lub Overwatch'a. Jeżeli nie powinienem tu pisać swoich wyjaśnień to jak najbardziej przepraszam.  Btw. na serwerze celuje na oko przez ściany żeby irytować innych którzy myślą, że mam Wallhacka. Tu jest link do demka  ( do pobrania ) na którym dostałem bana permanentnego i Blix tą mapę rozpisywał ( tak mi się przynajmniej wydaję ). Jeśli to nie te demko to przepraszam za pomyłkę: http://414339.node66.pukawka.pl/dem-cs_office-1527363960-1527365580.zip

 

Spoko Blix :D Szanuję Twoje zdanie, ale chyba po to się ma słuchawki żeby wiedzieć gdzie znajduje się gracz. Niech @Peter niech to ogarnie bo on się najlepiej  zna i mam nadzieję że sprawiedliwie to rozstrzygnie ;)  

Edytowane przez matiepl
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie po obejrzeniu stwierdzam, że fart mu dopisuje i faktycznie akcje są baaardzo dziwne. W 1/4 celownik nie lata tak pewnie tylko bardziej z padaczką czyli nie był pewny do tego czy ktoś był w 16 rundzie wcelowany. Czekam na kolejne akcje w jego wykonaniu. Na chwilę obecną czysty.

  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności