Skocz do zawartości

Odwołanie od bana


fal

Rekomendowane odpowiedzi


Nick: m@T3u$z3K
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

Player m@T3u$z3K
Steam ID STEAM_1:1:196069824
Steam3 ID [U:1:392139649]
Steam Community 76561198352405377
Invoked on 06-01-18 23:06
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason Wallhack
Banned by Admin SadCaroline
Banned from ★ RESET 30.05 ★ COD 128TR ★Cs-Classic.pl�...
Total Bans 4 (search)
Blocked (0) never


Serwer: Call Of Duty MOD, CS:GO
Link do bana:https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:196069824&advType=steamid&Submit

Mam aparatem fotograficznym nagrywać jak gram?

0:50 do 0:58 Mhm, wchodziłem w ścianę, bo chciałem użyć ducha by przelecieć na ruiny. Potem normalnie wychyliłem więc nie wiem co w tym dziwnego ( chyba nie wychylę wcelowany w podłogę )
1:50 do 2:00 Chyba było słychać strzał z AWP i poza tym istnieje takie coś jak "radar".
2:55 do 3:09 Usłyszałem i widzialem na radarze że są plecy więc się zawróciłem. 
3:10 do 3:15 Hmmm, przecież to już nie jeden raz gram na inferno więc można na logikę się domyśleć, że ktoś pójdzie aparatami od strony TT. A po drugie nie da się usłyszeć klasy "Cichy Zabójca", jedynie można usłyszeć skoki lub gdy się trafi item "Sandały Mojżesza'
4:35 do 4:58 Po co miałem sprawdzać ruiny skoro nikt tam przeważnie nie kampi, a bombsite był nie przejęty przez TT, kilka rund wcześniej wszyscy chodzili banana.
5:00 do 5:09 Radar, sniper, awp, no chyba proste, że jeśli jeden z naszych został tam zabity to musi ktoś tam być bo chyba nie popełnił samobójstwa...
5:10 do 5:20 Przecież przed splantowaniem paki sprawdziłem site więc nikt nie mógł zrobić ninjy, a od banana przybiegł gracz "12" więc nikt nie mógł być w ruinach, a jeśli nasi sprawdzili CT i A to przeciwnik pójdzie od banana bo chyba nie będzie saveował broni na cod modzie. btw. granaty pokazują obrażenia na czacie.
7:00 do 7:10 paka na bananie, sniperzy w CT, no to chyba wejdę wcelowany skoro mogę się domyślać gdzie są .

P.S: Jeśli mam "wh" o które mnie wszyscy osądzają to dlaczego nie mam vaca albo overwatcha skoro ostatnio poszła fala banów?

Edytowane przez matiepl
  • Haha 4
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zebranych oraz najlepszego z najlepszych w UB TEAM .

Yo Peter what's app bro? :D 

 

Demko Rozpiska

0:50 do 0:58  Widać że podejrzany ustawia sobie celownik na wroga przez ścianę którego nawet nie widzi.

1:50 do 2:00 Kolejny raz mierzy przez ścianę do kolesia w CT

2:55 do 3:09 Próbuje rzucić granat ale zobaczył przeciwnika przez ścianę i się wycofał

3:10 do 3:15 Nic tu podejrzanego nie ma ale jak można usłyszeć podejrzany słyszał wroga jak wskakuje apartamenty a jak mój poprzednik wcześniej mówił słyszał kroki klasy której nie słychać (Może być przydatne w sprawie)

4:35 do 4:58 Można zauważyć że podejrzany gra postacią która umożliwia mu łatwe i bezpieczne przemieszczanie się po mapie ale pleców nigdy nie sprawdza tak jak w tym momencie nie sprawdził ruin a inne miejscówki sprawdza z dokładnością perfekcjonisty moim zdaniem tylko próbuje w ten sposób się kryć.

5:00 do 5:09 Poraz kolejny celuje przez ścianę do kolesia w CT.

5:10 do 5:20 Biegnie na BS bez sprawdzani pozycji gdzie wróg już dawno może być na plecach ale w stronę bananna już perfekcyjnie wychyla wcelowany

7:00 do 7:10 i jeszcze dalej  Już więcej nie będę pisał można tu dokładnie zaobserwować jak za każdym razem ustawia celownik przez ścianę na wrogów

 

Podsumowanie

Moim zdaniem podejrzany korzystana z nielegalnych modyfikatorów gry które umożliwiają mu oszukiwanie a tym samym ułatwienie gry dokładnie mówiąc "wallhack" skoro podejrzany uważa że m ponoć przegrane 2tysiące godzin w Counter-Strike Global Offensive i wcześniej grał także w Counter-Strike 1.6 dlaczego robi taki głupi i proste błędy jak strzelanie w biegu, nie patrzy pleców, słyszy kroki postaci których kroków nie słychać ale nie słyszy już kroków normalnych klas nie wspominając o movemencie bota gdzie niekiedy blokuje się o proste tekstury albo nie może wskoczyć na niskie podwyższenie a mimo to jednak wychyla z prefirem i strzela jak bóg, oświeciło go i nagle gra dobrze gdzie na innych mapach nie mógł prawie nic zabić i ciągle ginął? Nie sądzę moim zdaniem gracz nie jest czysty, mogę także dodać że gdy nie ma adminów oskarżony strzela jeszcze lepiej słuchając skarg od innych graczy w tym graczy z dużym doświadczeniem ponieważ mają po 10lvl na Faceit a także najwyższą range w grze czyli Global Elite i każdy mówi że na 100% coś ma.

PS. Polecam też się przyjrzeć jak strzela ;)

PS.2 Jak byś potrzebował więcej dowodów to pisz mam jeszcze 4 mapy tylko ograniczony czas i nie mam jak ci ich wszystkich rozpisać na teraz.

 

Link do demka -----> http://414339.node66.pukawka.pl/dem-de_inferno-1527885720-1527887280.zip

 

 

 

 

 

 

  • Like 7
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszku,

To już 2 ban nałożony na Ciebie. Nie rozumiem czemu po pierwszym odwołaniu, które zostało przyjęte, zacząłeś grać jak przysłowiowy noob. Zamykałeś twój skill to poziom zero i mija dzień, a ty znowu pewny siebie gracz, kozak pro i ogólnie syn screama bratanek flushy itd. Widać na tym demku i nie tylko na tym, bo przesiadywałem trochę na serwerku gdy byłeś obecny i jestem przekonany co do Ciebie. Nie wiem po co piszesz te odwołania.

Pozdrawiam, 

Peter.

 

edit.: Tak, jeżeli będzie trzeba to chcę filmik jak grasz tylko bez wymówek brak formy proszę :).

Edytowane przez Peter
  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności