Skocz do zawartości

Malejąca liczba graczy


LAYZOOO

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Nie przedłużając, na serwie gra ostatnio bardzo mało osób, o godz. 17 wczoraj była jedna osoba, jednak zmieniłem traina na Mirage i po kilku rundach było już graczy 10. Ogólnie to na tych "trudniejszych" mapach zawsze było mało osób, na cobblu zostawały po 3 osoby z 15.  Co ciekawe serwer only mirage jest pełen graczy podczas gdy u nas jest ich max 15. Tak jak to rozmawiałem z Michałem, tam jest jedna mapa, lubiana i idzie to sprawnie, bez głosowania, mapa za mapą. No ale przywracać only DD2 nie ma sensu. Na początek myślę warto usunąć cobbla i traina ( lubię je strasznie, jak kliku graczy, dla chodzi o dobro serwera) overpass i inferno niech może zostaną, trochę są lubiane. To myślę ważna sprawa do zroibkkay z serwerem. Jeszcze rozmawiałem na serwerze z graczami co można by było zrobić i padły takie pomysły

- nowi admini, dużo już przyjętych nie gra, a na serwerze brakuje admów

- scrypt na wyrzucanie afków

 I tak od siebie dodam że może jakiś scrypt na głosowanie żeby normalni gracze mogli wyrzucić czitera, ale np musiała by być 100% głosów czy coś żeby nie wyrzucać niewinnych osób, np trochę slabszych. 

Druga sprawa to nwm czy te pluginy wpływają na płynność serwera, bo tak słyszałem, ale jeśli tak to może warto odciążyć tym stattrackiem albo rękawicami, moja opinia :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cobbl i train jest fajny gdy jest sporo starych graczy można wywalić je tak jak chcecie ale w razie czego zostawić adminom możliwość zmiany.

Z głosowaniem jest ten problem że jak gra 4 graczy to 3 może nacisnąć tak chociaż by sprawdzić czy działa i jest już 100% głosów. W skrajnych przypadkach gracze zaczną nad używać tej funkcji. Najlepiej ogarnąć aktualnych adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama byłam wczoraj i na Cache i Mirage grało około 14 osób, to już dosyć sporo, ale jak już spojrzałam później to na innej mapie, było już mniej. Dlatego proponuję ograniczyć się do 3-4 map, no nawet 5. Na początek. Sprawdźcie na których jest największa ilość graczy i te zostawcie. Później eliminować na których jest najmniej, aby było to najbardziej optymalne. 

Co do głosowania, to znam wiele przypadków kiedy byli już stali gracze i po pewnym czasie takie głosowania stosowali do bawienia się i wyrzucania znajomych. W skrajnych przypadkach słabych graczy, bo im przeszkadzali. 

 

No to plugin do wyrzucania afk, a czy przypadkiem on tam już jest? Nie wiem. XD 

A co do pluginów od skinów, rękawic, st czy nametag, to nie jest to odczuwalne nawet,lub nikt jeszcze się nie skarżył na to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- A byłaby szansa usprawnić system głosowania żeby zawsze była cała pula map, ale tylko bez tej co właśnie była grana? Bo tak jak jest teraz to czasami przy głosowaniu jest tylko jedna mapa bo nie można nominować tych granych niedawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności