Czesio

[ODRZUCONE]Podanie Czesio

1. Nick: Czesio 
2. Imię: Kacper
3. Wiek: 14
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (TAK/NIE): Nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/775055
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kacper i mam 14 lat Mieszkam w małej wsi nieopodal Rzeszowa jaką jest Malawa. Interesuję się sportem a najbardziej piłką
 nożną, której nie mogę już trenować poprzez kontuzję prawej nogi.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Odkąd zacząłem grać na serwerze byłem świadkiem nieprzyjemnych dla serwera sytuacji min. łamanie regulaminu,
 krzyczące osoby przez mikrofon, osoby nie znające regulaminu wchodzące do ct itd. Ale akurat w takich momentach zazwyczaj nie ma kto nad tym zapanować.
 Chciałbym żeby na serwerze było mniej takich akcji i żeby nowi gracze mogli się cieszyć grą.
10. Steam_ID: STEAM_1:1:207177560
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dni robocze do 4 godzin weekendy trochę dłużej.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze zazwyczaj jak wrócę ze szkoły w weekendy w południe, pod wieczór.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Zliczając wszystkie konta będzie około 2,700h.
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Nie 
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Ojj Czesław :D 

Na Nie 

Na serwerze nie jesteś ostatnio  tak jak kiedyś. Rozumiem szkoła itp ale no cóż...

Często się potrafisz na kogoś zdenerwować i powyzywać - tak wiem każdemu może się zdarzyć

Wróć  ze starą aktywnością i zacznij grać trochę więcej +  Postaraj się  jeszcze opanować emocje w niektórych sytuacjach.

Jestem na Nie. Częste prowokacje z twojej strony, nie wiem czy robisz to umyślnie czy masz na zamiarze baitowanie. Do tego dochodzi częste bezsensowne używanie !fk bo ktoś cię zabił to pewnie popełnił błąd. Wg mnie do administracji są potrzebne osoby lekko starsze.

na nie

-nie ma mutacji

pomijając wiek i mutację często prowokujesz i nie wydajesz się być odpowiedzialny, mimo tego że aktywność masz dużą to nadal jestem na nie, ponieważ to za mało żeby być guardem.

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.