Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Administratorów


Wasyl25

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Wasyl

Nick oskarżonego: Pewniak  TGM

SID oskarżonego (komenda status): Macie

Godzina i data przewinienia: koło 21;30

Opis sytuacji: TGM Bugował expa Spytałem sie przez mikro kto buguje expa i TGM odpowiedział chamsko JA i napisałem na u@ do Pewniaka a ten mówi że nie widzał 1 min pozniej tak samo  zrobił  SwagPLL i dostał bana

Dowody (demo, SS, świadkowie): Świadek SwagPLL ps chciałem wycinka z hltv ale nie było ;3

Uwagi (opcjonalne): Świetni administratorzy

 

 

Vorden na serwerze były 4 osoby ja SwagPLL  TGM I pewniak Powodzenia

Edytowane przez Wasyl25
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HLTV jak zwykle nie było, włączyłem teraz jak coś
Jak wyżej - czekam na wypowiedź świadka. Fajnie by były gdyby było ich kilku i to rzetelnych.
Sprawdzę jeszcze logi sobie

@Wasyl25 dzięki, przyda się. Poradzę sobie i z tym co mam

//edit: Już wiem jak wygląda sprawa i wiem jak się zakończy. Podejrzewam, że świadek się nie wypowie ponieważ nie wie jak założyć konto z resztą sam złamał regulamin i został słusznie zbanowany. @TGM czekam tylko na Twoją wypowiedź. Wypowiedzi reszty świadków już znam. Na chwilę obecną zawieszam Ci admina do czasu aż wrócę z pracy ponieważ wcześniej nie będę miał możliwości rozpatrzeć dalej tej skargi. Jeżeli się przyznajesz to przykro mi ale odbieram admina do czasu aż serio zobaczę jakąś poprawę. Ale wypadałoby byś miał tu swoje 5 minut ew. szanse na obronę.

Edytowane przez VORDEN
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zgłoszenie na u@ od Wasyla, że ktoś buguje exp. Zacząłem reagować i zauważyłem, że SwagPLL buguje więc dałem mu bana na 5 minut. TGM w międzyczasie przyznał się na say'u że to on wcześniej bugował exp i zaraz po tym wyszedł. Nie mam nic do dodania.

Edytowane przez VORDEN
buguje*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bugowałem expa XDD ktoś tam strzelał w kogoś z resztą wiadomo jak jest na mapie chemical - wielki młyn, przenikanie CT włączają płapki i wszyscy do siebie napier*alają za przeproszeniem. Nie przyznaję się do bugowania expa bo po co miałbym to robić skoro mam ponad 700 lvl? Faktycznie powiedziałem że to ja bo byłem w kolejce ale tego nie zrobiłem bo to bez sensu.. i tu znowu jak wcześniej mogłem bugować expa skoro ktoś tam napisał na u@ że buguje exp byłem jeszcze na mapie. Byliśmy ja i Pewniak mnie tam nie było jak bugowali więc nic z tym nie mogłem zrobić bo na ślepo nie można a gdy wchodzę do strefy okazuje się że to jakimś dziwnym cudem ja buguje :) Super. Jeżeli macie mi zabrać admina za nędzne kłamstwa to proszę bardzo.. Oddajcie mi tylko VIP i Premium bo miesiąc się jeszcze nie skończył.

  • Like 1
  • Zmieszany 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiesiłem admina do tego momentu czyli do czasu aż wyjaśni się sprawa. Po prostu tak postanowiłem
Więc z tego co wiem to sprawa wygląda tak.

Pewniak dostaje zgłoszenie, że TGM buguje exp. On to sprawdza i przy okazji przyłapał SwagPPL jak buguje exp więc postąpił słusznie i go zbanował. TGM nikt nie przyłapał.
Ani Wasyl ani Pewniak, nikt tego nie widział a demka nie ma. Z resztą świadkowie na taką poważną sprawę nie są aż tak przekonujący bo potrzebne są niezbite dowody typu demko. W dodatku bugowanie EXP ze strony TGM byłoby idiotyczne nawet jak na TGM :D Wysoki level, admin i dla mnie to sensu nie ma. TGM tłumaczy się, że dla żartów tak odpowiedział. Dowiedziałem się też wielu innych spraw. Nie będę się rozpisywał, jest w skrócie i na temat.

Sprawa wyjaśniona więc admina przywracam. I bądźcie czujni bo na tym nie przystanę i nie mówię tu o adminach.
Skargę odrzucam

  • Like 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zygus odblokował(a) ten temat

Dodam jeszcze, że jeżeli chcecie do dowodów dodać świadków to ma być min. 2 świadków, jest jasno napisane w nawiasie "świadkowie" 

A najlepiej kręcić swoje demko 

Dodaje ten post tutaj ponieważ mam mało czasu i nie mam kiedy rozwinąć z Vordenem regulamin, chociaż jest jasno napisany, wystarczy tylko umieć czytać ze zrozumieniem. 

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zygus zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności