Jump to content
|Mort|

Pożegnanie |Mort|

Recommended Posts

Witam a zarazem żegnam. Po 2 letniej przygodzie na cs-classic czas w końcu powiedzieć papa. Większość może mnie nie znać lub nie kojarzyć ale są tacy którzy dobrze mnie poznali na naszych serwerach

Chciałbym podziękować wszystkim osobom z serwera JB gdzie zaczołem swoją przygodę na cs-classic

Głównie chciałbym podziękować osobom z ktorymi mi było dane współpracować, @KonWoy @Mieczysław Fogg za danie mi szansy jako strażnik na JB. @Ktoś na pewno @Ang9lek @Sklejek i wiele innych osob z JB ktorych znalem i sprawiali ze chcialo sie tam grac. @Wercia. tobie chcę podziękować, pomimo ze się klocilismy i ostatnio jestesmy obrazeni to jednak pomoglas mi sie odnaleźć na sieci.

Osobom z DR za świetne miesiące współpracy @Esme jak napisalas w moim podaniu na OM ze duzo sie od cb dowiedzialem, to w sumie mialas racje @Pride @F00lISH @Zimny. @ezuss1337 i wielu innym.

I na koniec podziękować chce ekipie z która wspolpracowalem do dnia dzisiejszego. Ekipie z Only Mirage. @Kasia! tobie najbardziej, że pomimo, że nie przekraczalem progu wiekowego by być adminem to jednak dalas mi szanse. @Peter @Esme @Miverse @Nataliaa @3x3 @Geniuse @Krulova. za świetną atmosferę, jak kiedyś wrócę to myślę że będziecie w podobnej ekipie ;)

Jeśli kogoś pominolem to przepraszam.

Może kiedyś tu zajrze :) do zobaczenia i powodzenia w rozwoju sieci :)

Edited by |Mort|
  • Sad 17

Nie martw się, ode mnie nie uciekniesz :v troszkę za małe to nasze miasteczko xD

• Confused 1

Przykro mi z tego powodu, i również chcę Ci podziękować za wszystko, za ten czas który spędziliśmy na ts, za nasze głupie żarty i wiele wiele więcej... nie zapomnę tego!

Mam nadzieję, że kontakt mimo wszystko będziemy, bo nie chcę tracić kolejnej osoby, z którą znam się te 2 lata i kontakt od tak ma zniknąć...

Dziękuje Przemuś! ❤️ 

Edited by Wercia.
  • Love 1

Och gościu jak ja się z tobą długo nie widziałem. ;d 

Narka i dzięki za "wprowadzenie" w pewnym sensie na jb, bo też miałeś swój wkład ;D

Pozdrawia lifcik 😜

• Like 1
  • Love 1

Mam płakać teraz czy później 

No papatki shardziku 

• Love 1

Aa tam Szardzik się żegnasz, jak przecież jesteśmy w kontakcie :P

• Love 1

hmmm siema rudy 

ja tam ci dziękuje za wszystko co dla mnie zrobiłeś na jb czy tsie.

za to ze byłeś :)

A I DZIEKI ŻE O MNIE PAMIETAŁĘŚ SIURAKU

• Love 1

Uuu aż dwa razy mnie wymieniles, czym sobie zasłużyłam XD powodzenia :)

• Love 1

Papa Przemek :( Dziękuję za współpracę na jb i mirku było wspaniale. Dobrze wiesz, że od nas nie uciekniesz XD! Na ts zawsze czekamy i w razie czego to dalej będziemy w kontakcie. 

Powodzenia Shardzik <3

• Love 1

Następnym razem sam będziesz się zajmować Mikejsem, za to że mnie nie wymieniłeś xD.

A tak naprawdę powodzenia i pomyślności na swojej drodze. Mam nadzieje że kiedyś wrócisz do Nas.

• Love 1

Teoretycznie zalogowałem się tylko dla tego misiaka. 

Wiesz, że każdy rekrutowany za mojej kadencji to moje dziecię. Będę tęsknić. 

• Love 1

Miło było pana poznać.

Chętnie poczekam na twój powrót :)

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia Mortku! :)

• Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines