Jump to content
Gokuś

[Konkurs] +85KILLS

Recommended Posts

1.png.4ee3646d5894dcf88a380dce059e0e9a.png.a59f788096c298a476d6923209d421a5.png

Witam wszystkich serdecznie!

Konkurs w tej edycji będzie dość inny ponieważ będzie się różnił i to bardzo od innych od razu mówię że nie wymyśliłem tego tylko skopiowałem pomysł od @Donozor którego serdecznie pozdrawiam i zmieniłem go na zasady bardziej [COD MOD] ponieważ jak wiadomo u nas łatwiej zdobyć Killa poprzez umiejętności klas i perków więc zmieniłem to na +85Kills, polega na on na tym że osoba która zdobędzie powyżej 85 Killi dostanie VIP,SP I P na miesiąc.

Przykładowy wzór do wypełnienia by otrzymać nagrodę:

Nick:
Steam ID/GameMe:
Screenshot:

WAŻNE !!!

*Informacje o nagrodach konkursu będą ogłoszone tydzień przed końcem edycji. 

1. Zakazuję się oszukiwania podczas konkursu, każda próba oszustwa będzie kończyć się dyskwalifikacją

2.Jeżeli dojdzie do incydentu gdzie gracz się podstawia drugiemu dla Killi proszę zgłaszać to z dowodami do @Gokuś i @Blix

3. Każda osoba która wygra ma prawo do dobrowolnej rezygnacji z nagrody

4.Wygrywa każda osoba która zrobi daną ilość Killi.

Napis wykonała @Wercia.

Edited by Gokuś
  • Like 1

Opiekun kazał mi wstawić ss'a, ponieważ zrobiłem najwięcej fragów w ciągu mapy a nikt nie zrobił więcej przez całą edycje :p

STEAM_1:0:37027210

20180729150508_1.jpg

Edited by panda here

Jeżeli ktoś się nie zgadza może się wypowiedzieć i napisać kilka słów dlaczego nie powinien dostać tych nagoród. 

A ty @panda here masz 24h na wysłanie mi steamid i jutro ustalę ostateczny werdykt. 

Ja bym poczekał jeszcze jedną edycję, jeżeli nikt go nie przebije to niech dostanie nagrodę :D

dobra, skoro jeszcze czekamy to się dobiję ;)  @Gokuś @-_-
Nick: MeinFuhrerChris
Screen: jak niżej
SteamID:  STEAM_1:1:222740304

20180829203420_1.jpg

20180829203416_1.jpg

Edited by krzysiek0426
  • Love 2

Hmm...No skoro wygrałes XD Gratulacje a temat zamykam :P zycze wiecej takich mapek 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines