Skocz do zawartości
LAYZOOO

MECZYK GRACZY SERWERA

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siema, wpadliśmy z kilkoma osobami na pomysł zagrania takiego mecza/meczy ze składami z graczy z serwera. Zależnie od ilości chetnych można by zrobić 2/3/4 zespoły i pograć miedzy sobą. Albo po prostu zebrać sie na TSie i poprostu pograć takie mixy. Pisze tutaj bo na priv ciezko ogarnąć ludzi a tutaj kto zobaczy ten zobaczy i może dołączy. Jak bedzie mało osób np 10 to można zagrać po prostu na siebie kilka meczy z mieszaniem składów. Serwery mysle że z challengememe.gg byłyby najlepsze bo można rollować składami, więc załóżmy że konto na stronie jest wymagane. Termin pewnie jakiś weekend i jak ktoś by sie zgłaszał to niech ma prawie pewność że może grać w załóżmy najbliższy albo inny weekend. Aha i bez toxiców i tylko ludzie z mikro i TS'em :D

Kto chętny niech da reakcję serduszko zamiast like.

Edytowane przez LAYZOOO
  • Like 2
  • Confused 1
  • Love 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem zainteresowany.. jutro dam znać w tym temacie czy jestem pewny na 100% do udziału.

• Love 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest inna fajna strona z serwera popflash

• Love 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zainteresowany i w tą sobote mnie nie bedzie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Makusiek, Cianek, Sweet, Luqi, Baton, Layzo, Eqq, Ekspo, Sebb i Legenda, mamy dziesiątkę, można sie umówić na termin i pogramy mecza :D Proponuje od siebie ten piątek, ale głosujmy

Serduszko - piątek

Smutny - sobota

Haha - przyszły tydzien

Tylko głosują ci wypisani i ci co mogą robić jako zastępcy :D

• Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

❤️ ,haha i każdy dzień oprócz soboty 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Eee, pany też bym zagrał z chęcią ;)

Jakby co ja mam czas pomiędzy wtorkiem a piątkiem, przyszłego tygodnia 

Edytowane przez K3ndinh0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obojętnie kiedy będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

join

Edytowane przez BOT SKUNIK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie zagram fajna inicjatywa 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez bym zagrał 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślimy nad organizacją bo jest więcej niż 10 chętnych, na ten moment 16 aż, więc chyba za tydzień w piątek może byśmy wystartowali mini turniej na 4 drużyny, półfinały a potem finał i mecz o 3 miejsce. 4 kapitanów (proponuje tych z najdłuższym stażem na serwerze) by wybierało graczy do drużyny jak na wuefie, po kolei. Zbierzemy graczy np do środy, wtedy wybierzemy teamy i każdy zespół weźmie sobie jak znajdzie stand'ina z serwera oczywiście. Tylko żeby nie było jak ostatnio że ktoś przegra pierwszy mecz i nie chce grać tego o 3 miejsce albo nie podoba mu sie zespół i sie poddaje, bo gramy for fun :D 

Na ten moment są: Sweetmonster, Luqi, Luca, Mapet, Baton, Ekspo, Eqq, Cianek, Layzo, Skun, Skunik, JeyJey, Sebb, Legenda, makuś, Bonyfacy,  oraz możliwe że @Donozor @BotPapaBear, prosiaczek, KeNy. Na tych graczy liczę najbardziej choć zapraszamy każdego chętnego z serwera. Nie wymieniłem trzech osób spod tego posta bo nie kojarzę żeby grali, a przynajmniej w ostatnim czasie, na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętny

Tak czytając to, może po prostu zrobić limit 20/30 osób, losowo zrobić drużynę składająca się z owych graczy, zrobić po prostu od razu półfinały w formacie BO3 i jako nagrodę jakieś typowe VIPY na jakiś krótki okres, jeżeli byłby problem z nagrodami, chociaż zwykły fun.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm a no jestem zainteresowany zalezy które godziny to będą tez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

za tydzień

jutro zapraszam na 19/20 na teamspeak żeby wszystko obgadać co i jak robimy.

Edytowane przez sebb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Regulamin