Michał

Reaktywacja kanału YouTube

Mam pomysł żeby reaktywować kanał na YouTube! Najlepiej od podstaw to nie będzie pustych subskrypcji. Potrzebne są co najmniej trzy osoby: grafik, osoba do mówienia, montażysta. Ale wiadomo, sieć serwerów jest dość spora przez co by można było wziąć jakiegoś gracza serwera (najlepiej wybranego przez administracje), żeby opowiedział o konkretnym serwerze. To byłby jeden kanał a potem rozbić i żeby każdy serwer miał swój kanał na YouTube, każdy by prowadziły najlepiej dwie osoby + montażysta. Dwie osoby są po to żeby jedna jak wyjeżdża na wakacje lub jakiś wyjazd prze który by nie miał dostępu do komputera to żeby pojawiały się materiały.

Według mnie nie ma to najmniejszego sensu, mało kto wpisuje na YouTubie frazy "sieć serwerów, cs-classic, cs serwery" 
Jest to praktycznie zerowa reklama dla sieci z wiadomych przyczyn tzn. większość z osób oglądających te filmiki byłyby to już zarejestrowane osoby.
Skupiłbym się na rozwijaniu forum, niż tworzeniu pomniejszych oddziałów pod logiem CSC.

Edited by Jakee

Kanał jest, ale nikt nie ma na niego pomysłu. 

Co do tworzenia dla każdego serwera oddzielnie to już przesada. Nie ma komu dbać o jeden to po co od razu tyle. 

Jak ktoś się zobliguje do tworzenia nowych treści to się zgodzę i będzie to robił na naszym. 

Prosta sprawa. Coś na yt jednocześnie żeby było reklama i było oglądane na YT? Frag movie wykonać. Z poszczególnych serwerów raz jednego gracza raz zbitke graczy (wiem że nie na wszystkich się da) albo jak już robić reklame to zrobić kilka krótkich filmików przedstawiajacych sieć i zrobić zbiórkę żeby pojawiało się przed filmami na yt (te filmiki też by były pewnym fragmovie ale nie dokońca.(wroce do domu to mogę wyjaśnić bardziej jeśli będziecie zainteresowani)) Można stworzyć jeden czy dwa filmy informacyjne ale tylko tyle. Jeżeli damy naprawdę ciekawe akcje. Ludzie na to trafia i uznają,, dobrzy gracze tam grają. Lecę I ja" I w ten sposób zdobędziemy choć jakąś część graczy. I wsystko na jednym kanale zrobić. 

Edited by Kosa Skill