Skocz do zawartości

[Propozycje] Questy (misje)


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Z racji iż chciałbym stworzyć misję w oparciu o Waszą opinię, piszę ten temat by poprosić Was oto byście podali tutaj co chcielibyście w nich zobaczyć.

Questy będą wyglądać następująco:

Za pierwszym razem będziemy mieli do dyspozycji Tutorial, który pomoże nowym graczom obyć się z modem. Oczywiście tutek będzie można pominąć, ale końcową nagrodą bęzdie VIP lub PREMIUM do wyboru na krótki okres czasu (1-3 dni).

Po przejściu go odblokują nam się 3 kategorie:

1. Zwykła (jeszcze nie mam wybranej nazwy) - Ta kategoria jest główną i tutaj będą znajdować się misje, które po wykonaniu odblokują kolejną kategorią.

2. Misje nocne (dostępne tylko w nocy) - Będą zawierać podobne typy questów co w zwykłej, lecz oferować będą więcej XP/monet

3. Misje VIP (dostępne dla VIP) - Będą zawierać parę unikalnych questów, a tak to oczywiście więcej XP/monet za wykonanie

 

Misje nocne i VIP będą zawierać więcej questów, lecz nie będą posiadały dalszego rozwinięcia.
Misje zwykłe będą zawierać aż 3 akty, które odblokowują się po wykonaniu wszystkich questów w danej pozycji.

 

Jaki cel mają misje?

Po 1, chcę by misje nie ograniczały się do danej klasy, a więc będą wymagać czasem od Was zmiany klasy lub znalezienia perku np: na daną broń. (wiem że wielu to wkurza, ale jednak urozmaica to trochę grę i wymaga na graczu spróbowaniu się w czymś innym)

Po 2, wbicie XP/MONET - logiczne

Po 3, misję mają urozmaicić Wam grę i stworzyć swego rodzaju zawody.

 

Wykonanie każdej z kategorii wiąże się z otrzymaniem VIP lub Premki bądź VIP+PREMIUM, a więc nie tylko zdobędziecie potrzebny XP oraz monety, ale także będziecie mogli "wygrać" płatną usługę dostępną na serwerze.

Edytowane przez RyKoS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabij 10 osob z karabinu -chodzi tu o m4 ak galil sg553 aug famas są perki ktore daja te bronie wiec nie widze problemu

przezyj 10 headshotów -no to wiadomka dostajesz head nie padniesz +1 

hunter- zabij 10 osob kazda ma miec inną klase 

zadaj 30 dmg z granatu

narazie mam tyle ale mysle ze jak ktos sie dorzuci to skleimy cos solidnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misje typu: "Zabij"

Zabij x osób w jednym meczu

Zabij x osób nie ginąc

Zabij x osób będąc oślepiony 

Zabij x osób z Deagle'a albo Rewolwera

Misje typu: "Przeżyj"

Przeżyj ataki od x osób w jednej rundzie

Przeżyj 5 rund

Przeżyj 10 rund

Przeżyj wybuch x razy (miny i dynamit)

Misje typu: "Wykonaj"

Podłóż bombę x10 na BS B

Rozbrój bombę x10 na BS A

Uratuj hosty x15

Podnieś hosta x30

Takie pomysły na razie 

Jeszcze pomysł jest taki aby przebiec x km ale nie wiem czy da radę takie coś zrobić

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misje typu zdobądź:

-lvl na wybranej przez gracza klasie

- ilość dolarów

-ilość monet

-ilość punktów klanowych ( Chyba warto jeszcze ludzi zachęcić do wbijania do klanów lub tworzenia własnych)

- ilość perków przez x minut/godzin

-ilość MVP na mapie/ ogólnie

 

 

A propo misji to może dodam jeszcze mała propozycję:

Może dodać misję dla klanów? Działało by to tak, że lider klanu włącza z menu klanowego wybraną misję (np. zabij 1500 osób) i za jej zrobienie klan otrzymuje punkty klanowe.

Na zrobienie misji nie ma określonego czasu oraz pracuję na nią cały klan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
19 godzin temu, Shadow #RoadToSilver napisał:

Co do misji nocnych zaczyna się rok szkolny casualowy  gracz nie będzie nołlajfił  tych misji będzie do tyłu z expem i monetami i to jest takie średnie 😥

Będą od 22 do 10

1 godzinę temu, RyKoS napisał:

A propo misji to może dodam jeszcze mała propozycję:

Może dodać misję dla klanów? Działało by to tak, że lider klanu włącza z menu klanowego wybraną misję (np. zabij 1500 osób) i za jej zrobienie klan otrzymuje punkty klanowe.

Na zrobienie misji nie ma określonego czasu oraz pracuję na nią cały klan

Właśnie myślałem nad tym, ale z drugiej strony, to musiałbym rozbudować klany by dodać to co tam jest pod to, no i jest jeszcze gorsza rzecz, ponieważ ja uważam, że te kategorie co teraz chcę zrobić to za dużo, a co dopiero jeszcze jakieś klany.

To jak będą wyglądać teraz questy, nie oznacza, że będzie tak zawsze. Jeżeli misje nocne się nie przyjmą, usunę je w nowej edycji. Jeżeli misje VIP spowodują spore różnice w XP, to też je poprawię, itd.

To pierwszy sezon i może się to zmienić. Oczywiście, chciałbym te questy zmieniać co sezon (nie w całości, ale jakieś pojedyncze questy) by nie nudzić ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Można by dodać takie trudniejsze misje co by się nazywało Wyzwanie 

Pare przykładów jak to by mogło wyglądać:

Zabij 10/15 osób w 1 rundzie

Obroń pake zabijając 10 ludzi w 1 rundzie

Zabij 1 granatem 10 ludzi 

Mając 1-10 hp zabij 5 ludzi w 1 rundzie

Itp itd 

Te misje można by robić równocześnie z tymi zwykłymi.

A i oprócz expa/monet za wykonanie takiej misji będziemy  mogli wybrać sobie perk.

 

 

Edytowane przez Tayschrenn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wyrzucić misje typu: Przeżyj 10 rund z rzędu bez umierania itp.

Powód: Misje takie psują grę, osoby, które ją aktywują siedzą na respie albo gdzieś schowane i nie angażują się w rozgrywkę bo ich jedynem celem jest wykonanie misji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • RyKoS przypiął/eła ten temat
  • 3 tygodnie później...

W misjach "Black Ops" pierwsza misja ma nazwę "xxxx" przez co nie wiadomo co trzeba zrobić by ja wykonać. A druga sprawa jest taka ze nie ma żadnej nagrody za wykonanie misji "Roads to Victory" Dodam ssy jak to wyglada.

20190326213829_1.jpg

20190326225844_1.jpg

Edytowane przez Dezuli
dodalem ss
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, istnieje pewien problem dotyczacy misji. Dokładnie chodzi o komendę !misje pisana z dużej litery (!Misje). W ty drugim wypadku nie jest wyświetlane menu misji co jest irytujace dla pewniej części graczy wpisujacych ta komendę przez "!". Więc zwracam się z uprzejma prośba (jeżeli jest to możliwe) o zmianę umożliwiająca korzystanie z dowolnej opcji. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, scorpionpl11 napisał:

Witam, istnieje pewien problem dotyczacy misji. Dokładnie chodzi o komendę !misje pisana z dużej litery (!Misje). W ty drugim wypadku nie jest wyświetlane menu misji co jest irytujace dla pewniej części graczy wpisujacych ta komendę przez "!". Więc zwracam się z uprzejma prośba (jeżeli jest to możliwe) o zmianę umożliwiająca korzystanie z dowolnej opcji. Z góry dziękuje.

Nie trzeba używać !misje komendy jest jeszcze opcja z /misje i działa tak samo jak każda inna komenda są dwie opcje na użycie ich z ! i / takie małe info

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bane napisał:

Nie trzeba używać !misje komendy jest jeszcze opcja z /misje i działa tak samo jak każda inna komenda są dwie opcje na użycie ich z ! i / takie małe info

z tego co kojarze to mozna wpisac zarówno "misje" jak i "misja", a znak poprzedzajacy moze byc "/" oraz "!"
jedyny problem, np w moim wypadku, jest taki ze nie mozna wpisac w komendach wielkich liter, ja przykladowo mam binda pod CAPS LOCKi czesto musze wpisywac po dwa razy, bo komendy nie uwzgledniaja wielkich liter ("/monety", "/klasa", "/misje")

z opcji komend ktore stosuje najczesciej, jedynie "timeleft" oraz "nominate" dzialaja zarowno z malymi i wielkimi literami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
15 godzin temu, scorpionpl11 napisał:

Witam, istnieje pewien problem dotyczacy misji. Dokładnie chodzi o komendę !misje pisana z dużej litery (!Misje). W ty drugim wypadku nie jest wyświetlane menu misji co jest irytujace dla pewniej części graczy wpisujacych ta komendę przez "!". Więc zwracam się z uprzejma prośba (jeżeli jest to możliwe) o zmianę umożliwiająca korzystanie z dowolnej opcji. Z góry dziękuje.

Szczerze? Nie wiem w czym to przeszkadza, ale ok, dodałem też !Misje, !Misja

14 godzin temu, adist8 napisał:

z tego co kojarze to mozna wpisac zarówno "misje" jak i "misja", a znak poprzedzajacy moze byc "/" oraz "!"
jedyny problem, np w moim wypadku, jest taki ze nie mozna wpisac w komendach wielkich liter, ja przykladowo mam binda pod CAPS LOCKi czesto musze wpisywac po dwa razy, bo komendy nie uwzgledniaja wielkich liter ("/monety", "/klasa", "/misje")

z opcji komend ktore stosuje najczesciej, jedynie "timeleft" oraz "nominate" dzialaja zarowno z malymi i wielkimi literami

Nie lepiej ustawić sobie binda na coś takiego? -> pod sklep/misje/monety

!klasa /klasa są wywoływane po wejściu do gry, więc to też nie jest aż tak kłopotliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności