Jump to content
Gokuś

Żegnajcie będę tęskni.

Recommended Posts

Witam wszystkich którzy otworzyli ten temat chciałbym się z wami pożegnać w sumie nie lubię pożegnań ale chciałem zostawić "może" ostatni ślad po sobie na tym forum wiem że reputację mam u wielu ludzi tutaj słabą a u niektórych lepsza ale wszystkich was traktuje równo nic do nikogo nie mam i cieszę się że zwróciliście mi uwagę jeżeli coś źle zrobiłem ponieważ staje się przez to lepszym człowiekiem. 

Chciałbym serdecznie podziękować @-_- za to że dał mi szansę wykazać się jako opiekun i za cierpliwość która do mnie miałeś gdy czegoś nie ogarniałem bądź źle zrozumiałem, życzę ci żebyś dalej rozwijał siebie i swoją sieć serwerów może wrócę jeżeli wróci mi ochota na csa chociaż nie ukrywam że od czasu do czasu wejdę z ciekawości.

No niestety w csa łącznie ze wszystkimi kontami mam przegrane 4 tysiące godzin i wiem że to nikogo nie interesuje ale chciałem przez to powiedzieć że kiedyś i tak by mi się przejadł poza tym niszcze sobie nerwy. 

@krzysiek0426 @RyKoS @Myami @TFUU Muukaa DZIFKO @Kamlos @panda here Dzięki za pomoc w utrzymaniu server i porządku na nim będzie mi brakowało wspólnych gier z wami kontakt się oczywiście nie urywa trzymajcie tak dalej i róbcie to w czym jesteście dobrzy :)

A ty @Blix opiekuj się serwerem i nie pozwól żeby upadł jeżeli to wgl możliwe :D

 

  • Confused 1
  • Sad 7
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postaram sie mordo XD 

No nie oszukujmy sie ze spodziewałem sie tego ;/ malo ostatnio grałes no i ;/ ale powodzenia i wroc tam kiedys jako moj pomocnik XD

  • Haha 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzymaj się mimo, że się nie znaliśmy wypada się pożegnać ;x

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najpierw @Myami teraz @Gokuś, aż się łezka w oku kręci. Ma dusza rozdarta, gdy widzę jak WIELKIE osoby odchodzą. 

Powodzenia na nowej drodze życia :D

Z fartem mordeczko!

Pozdrawiam, Papryk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

GOOD LUCK wariacie :D

Ciężko będzie bez ciebie :(

Edited by RyKoS

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines