Skocz do zawartości

Powrót serwera DeathRun CS:GO


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

System dodatkowego zarabiania żetonów od Rangi jest nadal? Podaj mi aktualne nagrody z osiągnięć/ za przejście mapy i wyślij ceny ze sklepiku( nie wejde bo mam bana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak, nadal, ale nie jest brany pod uwagę w osiągnięciach.

Wrzucam tutaj dla każdego ceny ze sklepiku

image.png

 

Za osiągnięcia

50 -> 100 -> 200 -> 400 -> 800 -> 1600 -> 3200 -> 6400 -> 12800 -> 24000 -> 48000 -> 96000 (VIP 3 dni) 

 

Przejście mapy

50*(ranga*5)

Rekord

75*(ranga*7)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli nikt nie widzi problemu z tym co jest aktualnie, to pozostaje nam tylko czekać na odpowiedź pukawki i odpowiem Ci na to główne pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmniejszeniu zdobywanych żetonów i tak jest już ciężko cokolwiek kupić, zwiększenie cen to byłaby już lekka przesada, chyba że doszłaby opcja kupna żetonów, lepsze zarobki z serwa by były. Wtedy lepiej jakby był reset żetonów trochę rzadziej bo po miesiącu i tak traciłoby się te żetony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno trzeba zmniejszyć ceny modeli, zwłaszcza teraz kiedy ilość otrzymywanych żetonów ostro się zmniejszyła. Modele kosztujące 180000, 250000 czy 300000 są po prostu niemożliwe do kupienia.

Myślę także, że osiągnięcia za czas spędzony na serwerze nie powinny dawać żetonów bo to zawsze te osiągnięcia, były głównym źródłem żetonów dla graczy którzy grają tu trochę dłużej.

Zwiększyłbym także ilość żetonów za przejście mapy.

Myślę, że dzięki tym zmianom gra byłaby dużo ciekawsza, ponieważ ludzie żeby uzyskać swojego ulubionego skina musieliby spędzić trochę czasu na serwerze w celu uzbierania waluty a nie tak jak dotychczas, wchodzili, odbierali osiągnięcia i od razu mieli wystarczającą ilość żetonów na swój ulubiony model. 

 

Poza tymi zmianami uważam, że menu VIP(a właściwie speed) w obecnym stanie jest po prostu bez sensu. Tak jak było to okej przed dodaniem klas, tak teraz jest to kompletnie bez sensu. Czemu ktoś miałby grać klasą "biegacz" która jak sama nazwa wskazuje ma się opierać na szybkości, kiedy wybierając takiego biznesmena albo grubego i wybierając speeda z VIP jesteśmy zwyczajnie szybsi. 

Ps. Sorka długo pisałem to nie widziałem odpowiedzi wyżej xD

Edytowane przez ezuss1337
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
11 minut temu, ezuss1337 napisał:

Poza tymi zmianami uważam, że menu VIP(a właściwie speed) w obecnym stanie jest po prostu bez sensu. Tak jak było to okej przed dodaniem klas, tak teraz jest to kompletnie bez sensu. Czemu ktoś miałby grać klasą "biegacz" która jak sama nazwa wskazuje ma się opierać na szybkości, kiedy wybierając takiego biznesmena albo grubego i wybierając speeda z VIP jesteśmy zwyczajnie szybsi. 

Właśnie oto mi chodzi. Tylko pytanie ,jak to zastąpić?

Może całkowicie usunąć menu VIP i dodać to co ma na start?

7 minut temu, Sklejekxgod napisał:

@Kobusz @Zimny. Tak dla jasności tylko powiem że opcja kupna żetonów jest dostępna już od kilku miesięcy jest to 50k żetonów za 11zł

zgadza się. Jest to jednorazowa oferta, a im chodzi chyba o rozbudowanie, bo ja pisałem o tym wcześniej, że ta sprzedaż żetonów powinna być bardzije rozbudowana, a nie tylko 50k (jeśli chcemy zarobić na serwerze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana w menu VIP'a musibyc, bo aktualnie bierze się z vipa speeda + gravita za żetony i pi(@a do przodu że tak powiem xD

Jutro podeślę swoją wersję jak ja bym to widział, bo na telefonie to się kiepsko pisze :v

@Sklejekxgod Tak jak Karol wspomniał chodziło mi już o zmianę gdyby miałobyć to bardziej rozbudowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Znaczy tak, na pewno będzie zmiana w usłudze z kupowaniem żetonów, ale najpierw ogarnijmy smo menu i ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro vip daje większe bonusy niż te ze sklepu, moim zdaniem można zrobić tak że jak odbierze się np speeda z mvip to nie można już kupić grawitki w sklepie (o ile da się coś takiego zrobić) to samo w drugą stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kobusz ale to niczego nie zmienia w kwestii większego speeda od tego co ma biegacz więc jak dla mnie to odpada. Poza tym co do tych żetonów to nie zapominajmy, że kupno za złotówki ma być opcjonalne a nie wymagane, skiny muszą być dużo tańsze ponieważ wartość żetonów wzrosła przez zmniejszenie ich ilości.

 

Edytowane przez ezuss1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
5 minut temu, Kobusz napisał:

Skoro vip daje większe bonusy niż te ze sklepu, moim zdaniem można zrobić tak że jak odbierze się np speeda z mvip to nie można już kupić grawitki w sklepie (o ile da się coś takiego zrobić) to samo w drugą stronę

Ja raczej chcę je usunąć z VIP. Grawitacja/speed jest bezsensu u VIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- Całkowita zmiana w systemie żetonów. Przejdźmy w system gdzie tysiąc żetonów to będzie dużo. Moim zdaniem teraz ceny są zbyt duże i ciężko to ogarnąć wszystko. Menu VIP całkiem do wyrzucenia i spersonalizujmy klasy i nie zapominajmy o VIP bo musi mieć jakieś bonusy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
2 minuty temu, Kobusz napisał:

Ale wtedy trzeba by było dodać coś temu vipowi, bo inaczej nie będzie prawie nic dawał i nikt go nie będzie kupował

Dlatego VIP powinien posiadać: dodatkowe życie, więcej żetonów i tyle, a poza tym oczywiście własną klasę

Teraz, Zimny. napisał:

@-_- Całkowita zmiana w systemie żetonów. Przejdźmy w system gdzie tysiąc żetonów to będzie dużo. Moim zdaniem teraz ceny są zbyt duże i ciężko to ogarnąć wszystko. Menu VIP całkiem do wyrzucenia i spersonalizujmy klasy i nie zapominajmy o VIP bo musi mieć jakieś bonusy. 

Problemem jest raczej to, że w tej chwili tych żetonów jest dość dużo, a robić drugi reset po niecałym tygodniu to brak poszanowania dla tych co je teraz zdobyli lub kupili (jeśli takowe osoby są)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, -_- napisał:

Problemem jest raczej to, że w tej chwili tych żetonów jest dość dużo, a robić drugi reset po niecałym tygodniu to brak poszanowania dla tych co je teraz zdobyli lub kupili (jeśli takowe osoby są)

Trochę czasu zajmie Ci wprowadzenie tych wszystkich zmian jeszcze jak chcemy je dopiąć na ostetni guzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może vip mógłby mieć opcje papier kamien nozyce po smierci gdzie vip rywalizowal by z vipem o ilosc np 100 zetonow

 

Lub usunąć ze sklepu zapomniany trail i dodac go do wybrania dla vipa na runde

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To już lepiej dodać dla VIP opcje duszka, że po śmierci może latać po mapie, tak jak jest to na JB. Po co jakiś kamień papier nożyce czy inne dodatki, które bardziej go zboostują skoro można stworzyc mu dodatkową zabawę

 

PS: @Sklejekxgod korzystaj z opcji edytuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności