Skocz do zawartości

Powrót serwera DeathRun CS:GO


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

@SnuFFy Wiekszość rekordów które są posiadam  ja, które robiłem głównie na Bizmesmenie, może na 1/2 mapach użyłem austronauty.

@SnuFFy Przecież nigdzie nie napisałem ze jestem polową serwera xD Napisałeś ze wiekszosc wr jest wbitych na austronaucie, no to Cię wyciągam z tego błedu xD 

 

@-_- Napisałem że na razie z tego zrezygnujemy bo chce zobaczyć jakie ilości będą ze tak powiem na "czysto"

@-_- Więc niech co kazdą range będzie +1 żeton 

Edytowane przez Zimny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

ALe czekajcie

Chcecie zmniejszyć ilość żetonów, a co z żetonami za rangę? Przecież nie zrobię tam 1 poziom to 0.2 żetona więcej, bo nie da się posiadać 1.2 żetona xD

 

@Kobusz @Zimny. czyli główny atut rang do usunięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana w systemie klas oraz menu VIP:

1. MENU VIP:
Do wyrzucenia z niego są następujące rzeczy: Speed, Gravita, HP.
Do dodania: Ruletka, Losowy Trail, Losowa ilość żetonów 1-12

2. Aktualny spis rang: 

 

(110% - 10pkt w statach)


Bizmesmen - HP: 110% Stamina: 100% Trim: 100% Bonus: 1,5x więcej zetonów 
Biegacz - HP: 70% Stamina: 100% Trim: 150%
Gruby - HP: 200% Stamina: 100% Trim: 50%

 Te klasy aktualnie są totalnie useless + speed ze sklepiku do wyrzucenia. 

- Propozycja

 

Normal - zero bonusów


Wampir: 85HP Speed: 100% Grawitacja: 80% Pod use_class gdy uzyjemy na przeciwniku wysysa mu 50hp i oddaje nam
Lodowy Golem: 100HP Speed: 50% Grawitacja: 110% Podczas strzelania mamy szanse na zamrożenie przeciwnika(2 sekundy)
Flash: 75HP Speed: 120% Grawitacja: 100% Podczas strzelania mamy szanse na oślepienie wroga(2 sekundy)
Bogacz: 100HP Speed: 90% Grawitacja: 100% 200% więcej żetonów
Biegacz: 100HP Speed: 125% Grawitacja: 100%
Sprinter(VIP): 110HP Speed: 150% Grawitacja: 100%
Kosmonauta: 100HP Speed: 100% Grawitacja: 75%
Marzyciel(VIP): 110HP Speed: 100% Grawitacja: 50%
StrongMen(VIP): 140HP Speed: 110% Grawitacja: 100% Dodatkowe 5dmg z każdej broni + ma 1/10 szans na wyrzucenie broni przeciwnika

Czy masz możliwość uzyskania Tr102.8? Taki jest używany stricte pod serwery bhop

Aktualnie jest chyba 16 rang na serwerze, więc niech co każdą range będzie dodatkowy 1 żeton za przejście. Miło mi, że pomysł który Ci kiedyś podrzuciłem aż tak Ci przypadł do gustu :D

@-_-
 

Edytowane przez Zimny.
  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Rozmawiałem z pukawką na temat przeniesienia serwera i jego kosztów.

Mogę potwierdzić, że zmiana TR się odbędzie bez dłuższego zwlekania ze względu na kwotę, która będzie obowiązywać

 

W dniu 3.09.2018 o 19:46, Zimny. napisał:

Wampir: 85HP Speed: 100% Grawitacja: 80% Pod use_class gdy uzyjemy na przeciwniku wysysa mu 50hp i oddaje nam

Nie wiem co to znaczy "użyjemy na przeciwniku". Użyć można w różny sposób. Uderzyć, zabić, wybrać z menu, oznaczyć, itd

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślalem, skoro jest to klasyczna sieć to po co są tutaj klasy/bonusy które ułatwiają rozgrywke? Wywalmy to wszystko, zróbmy totalny reset i sprawdzmy jak to będzie prosperować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
2 godziny temu, Zimny. napisał:

Tak sobie myślalem, skoro jest to klasyczna sieć to po co są tutaj klasy/bonusy które ułatwiają rozgrywke? Wywalmy to wszystko, zróbmy totalny reset i sprawdzmy jak to będzie prosperować

Dopiero co dostosowałem się do tego 128TR, który miał spowodować wzrost graczy o czym pisaliście, jest odwrotnie, a teraz chcę wywalić coś, co ma większość serwerów z wiadomych powodów -> gracze DR to w większości osoby młode i ich taka rozgrywka cieszy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywiązujecie zbyt dużą uwagę do tego, co wy chcecie niż popatrzeć na to co gracze chcą i czego wymagają... Nie spotkałem się z sytuacją, w której przeciętny gracz tego serwera (nie mówię tu o was, doświadczonych, nawet 20 dni!) marudził by na tickrate, choć nie powiem, daje to dużą zmiane na lepsze praktycznie na każdym serwerze. To, że zmieniono tick nie oznacza, że każdy będzie grać w roku szkolnym. Na serwerze grały zazwyczaj po prostu dzieciaki bo to fajne dla nich sobie poskakać i się nie trudzić tak jak na MMach a w ramach, że zaczyna się rok szkolny to aktywność niestety ale to będzie podupadać. Dawałeś Zimny fajne propozycje wyżej, np. z żetonami, ale jeżeli tick się nie sprawdził to wątpie, żeby reset wszystkiego co było robione na tym serwerze miał go wznieść w wyżyny, on raczej by go zabił. Skupiłbym się bardziej na zwykłym resecie, żeby na nowo nabijać osiągnięcia i to już na nowym systemie żetonów ukazanym wyżej przez Zimnego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym doskonale, ale pamiętam że jak byłem opiekunem to nawet w październiku wyciągalem średnio 13 osób od 17 do około 22, więc wątpię żeby to była główna przyczyna. Tr jest zmieniony no i tak jak powiedziałeś reset oraz zmiana tego systemu powinna pomóc. Nie daje idealnych propozycji klas, cen etc. i dobrze o tym wiem, więc jeżeli jesteście graczami/adminami to dajcie coś "od siebie" a nie tylko narzekacie. Nie mówię teraz do Ciebie tylko ogólnie. 

 

Pisane z telefonu, przepraszam za składnie i błędy. 

Edytowane przez Zimny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zimny. napisał:

Nie daje idealnych propozycji klas, cen etc. i dobrze o tym wiem, więc jeżeli jesteście graczami/adminami to dajcie coś "od siebie" a nie tylko narzekacie.

Nikt nie narzeka na twoje ceny czy propozycje klas bo to jest ok i na to kazdy moze popatrzec z innej perspektywy, komus sie model podoba a komus nie. Ja bym tylko prosil zeby nie robic z tego starego deathruna jak byl kiedys bo to i tak nic nie zmieni a liczba graczy bedzie raczej taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, że klasy nie mają sensu jeżeli nie ma DJ w którejś z nich. Kiedyś z Rediasem zaproponowałem dosyć obszerną aktualizacje związana z klasami i przebudową rankingu która imo mogłaby wypalić, ale @-_- przez natłok pracy nie mógł tego wykonać i się nie dziwię, bo było tego dosyć sporo.

A jeżeli chcemy przy nich zostać to trzeba je zbalansować, bo pisząc "cyferki" na forum, nie wiem jak to będzie wyglądało w grze, sugerowałem się intuicją i kilka klas jest przesadzonych. 

Edytowane przez Zimny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Parę stron temu pisałem, że reset nie wchodzi w grę, bo dopiero go wykonywałem (pisałem to w odniesieniu do Żetonów). Nie chcę by ludzie, którzy grali i zdobyli je, poczuli się pokrzywdzeni, a Wy znowu piszecie o resecie 😕

Reset był wykonywany 28-29? Coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na prawde reset jest potrzebny to proponuje żeby osoby nie czuły się pokrzywdzone z kwestią żetonwów odrazu po resecie zrobić jakiś konkurs (mam talent czy coś w tym guście) za żetony :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by było zrobić coś tego lecz z innymi nagrodami. Trzeba zachęcać ludzi aby wbijali na forum, bo tak to nic nie osiągniemy ;v 

Edytowane przez Zimny.
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności