Jump to content
Sign in to follow this  
-_-

[COD CS:GO] Hard, easy, a może medium?

Serwer COD MOD - XP  

45 members have voted

 1. 1. Jaki COD najlepszy?

  • Easy
   5
  • Medium
   21
  • Hard
   19


Recommended Posts

Od razu zaznaczę, że ankieta jest tylko dla mojej informacji i nie oznacza, że zmienię maksymalny LVL.

 

Jaki COD jest według Was najlepszy:

 1. Easy (duży LVL - Max 5000) szybko zdobywasz XP, masa klas z 1/x, +DMG itd. Ogólnie serwer easy gdzie każdy ma szansę
 2. Medium (to co jest aktualnie to dla mnie serwer medium) szybko na początku zdobywasz XP, a potem coraz ciężej i klasy są różne
 3. Hard (max 100 lvl) XP wbija isę strasznie ciężko, jest masa zwykłych klas, które mają tylko swoje skille, a nie jakiś dodatkowy DMG oraz 1/x z broni. Każda klasa ma tylko swój skill, a perki są różne, od bardzo słabych, to dobrych i gra ogranicza się do tego by zdobyć jak najlepszy perk dla swojej klasy. PS: Trzeba umieć strzelać -> liczy się też skill w grze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby można było cofnąć swój głos to bym dał na harda. Poźniej to policz +1 dla harda -1 dla medium :D

 

Edited by HanRayS
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też wolne chwile z chęcią spędziłbym na jakimś hardzie, lecz zauważyłem, że z biegiem czasu coraz mniej osób chce grać na takich serwerach.

Ankieta pokazała mi jednak, że nie jest tak jak nadal uważałem

 

Dziękuję oczywiście za komentarze oraz za wypełnienie ankiety. Temat oczywiście nadal aktualny

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hard może być fajny, ale myślę że zabije frekwencje serwera(tylko by weterani grali i ludzie z większą cierpliwością), dlatego ja za medium.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DraY napisałem 

13 godzin temu, -_- napisał:

Od razu zaznaczę, że ankieta jest tylko dla mojej informacji i nie oznacza, że zmienię maksymalny LVL.

Potem dodałem

12 godzin temu, -_- napisał:

Nie chodzi o zmianę trybu. Po prostu jestem ciekaw co Wam najbardziej odpowiada, a więc jeśli podoba Ci się HARD i chciałbyś na takim grać, to zaznacz tę opcję

Jak już, to bardziej nowy serwer, lecz cała ankieta, to tylko informacja dla mnie. Chcę wiedzieć czy są jeszcze jacyś zagorzali fani HARD'ow (tak jak ja), a jeśli nie, to jaki tryb Wam najbardziej odpowiada

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, ale wtedy też można dodać od razu 601-801, potem 1000-3000, 40000 - 80000, 5000000 - 9000000, bo każdy ma odmienne zdanie.

Standardowy COD miał bodajże 201lvl (?) Ja uważam, że medium kończy się na 400 LVL, bo każdy powyżej (oczywiście mówimy o stałej liczbe punktów czyli 2 za lvl) jest już Easy ze względu na to jak wyglądają statystyki - oczywiście mówimy o takcih samych rozwiązaniach dla statystyk.

 

Dla mnie aktualny COD to taki Medium. Ja jestme fanem HARD, a są też osoby (głównie młode z tego co zauważyłem przez 7 lat), które uwielbiają Easy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stary dobry Hard z 1.6 by się przydał bo te 200lvl i w górę ssą trochę pałkę. Tak  to już tylko lvl potem gra a tak musisz trochę skilla mieć. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście głos oddaję na Medium ponieważ jest najbardziej wypośrodkowany pomiędzy męką przy wbijaniu lvl i zbyt szybkim jego nabywaniu, natomiast chętnie zagrałbym na CODzie w formule DeathMatch i wtedy można mówić o serwerze 5k lvl . Grałem na takim w czasach 1.6 i zabawa była kozacka ;) podczas trwania jednej edycji spokojnie można było wyexpić sobie kilka postaci i nie trzeba było ciągnąć gry jedną jak jest w sumie w przypadku Medium/Hard jeśli chce się kogoś ubić a co za tym idzie nie było to monotonne :)  

Edited by GeciK
 • Like 1
 • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście jestem wielkim fanem Hard, taki też preferowałem w 1.6.

Edited by BlessU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś jest fanem HARD COD, to zapraszam na PW. Coś tam skleiłem, co prawda jeszcze nie jest w 100% gotowe, ale da się już grać.

Oczywiście wzorowałem się na tym co pisałem w dzienniku zmian + dodałem killStreak, hitmarker (zamiast pokazywania DMG), no i klasycznie 1 klasa = 1 umiejętność przypisana do niej.

Będę potrzebował osób do testowania, bo nie wszystko da się osiągnąć na botach

 • Love 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy okazji niedawnej informacji o wystartowaniu z nowym sezonem zabiorę tu głos, bo sprawa powiązana. Osobiście wolałbym, by sezon nie trwał ~ 3 tygodnie, a zdecydowanie dłużej.
Uzasadnienie:
- już w dniu dzisiejszym grając przed chwilą odczułem zdecydowanie mniejszą aktywność (a do końca sezonu pozostał jeszcze tydzień)
- podczas startu serwera zepwne (nie grywam na tym etapie sezonu) są problemy z dostaniem się na serwer, a jako gracz nie czuję przyjemności z szybkiego wbijania lvl by wejść na grywalny poziom
- w związku z powyższymi punktami realny czas gry dla mojej osoby skraca się z 3 tygodni sezonu do około  1,5 tygodnia normalnej gry
- od momentu gdy cs:go stał się darmowy można zauważyć znaczący napływ nowych graczy na serwer. To jest potwornie istotna sprawa - większa ilość graczy sprawia, że przybywają kolejni (stali bywalcy są osobną grupą). Umieszczam to jako punkt, gdyż uważam, że tych nowych graczy można utrzymać na serwerze nie robiąc restartu tak często.
- tego typu serwer ma swój urok. Wbijając exp-a chciałbym, by ślad po tym fakcie trwał zdecydowanie dłużej. Dokonując częstego resetu gracze mogą mieć poczucie zmarnowania poświęconego czasu na grę.

Punkty te opieram jedynie o własne doświadczenie jeszcze z serwera "X" wersji 1.6 która tak samo jak teraz cs:go jest darmowa. Serwer "X", na którym chyba tylko raz przeżyłem reset (po około 3 LATACH GRY), działał stabilnie, z równą, wysoką frekwencją. Będąc na wyjeździe/mając przerwę w grze wracało się do tego, co się wypracowało, wbiło. Chciałbym coś takiego zobaczyć w cs:go, gdyż dla mnie był to serwer perfekcyjny.

Odpowiadając na pytanie: nie chciałbym się trzymać schematu podanego w punktach powyżej, więc to byłby zapewne pewnie balans między hardem (pod względem expa), a mediumem (pod względem klas): max lvl - 201, przy czym expienie było by długie, bardzo długie.

Czekam na jakieś odpowiedzi, bo w końcu chyba każdemu zależy by serwer miał się dobrze i dawał sporo przyjemności graczom :)

 • Like 3
 • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines