Sign in to follow this  
-_-

[COD CS:GO] Hard, easy, a może medium?

Serwer COD MOD - XP  

32 members have voted

1. 1. Jaki COD najlepszy?

• Easy
      4
    • Medium
      16
    • Hard
      12

Od razu zaznaczę, że ankieta jest tylko dla mojej informacji i nie oznacza, że zmienię maksymalny LVL.

Jaki COD jest według Was najlepszy:

1. Easy (duży LVL - Max 5000) szybko zdobywasz XP, masa klas z 1/x, +DMG itd. Ogólnie serwer easy gdzie każdy ma szansę
  2. Medium (to co jest aktualnie to dla mnie serwer medium) szybko na początku zdobywasz XP, a potem coraz ciężej i klasy są różne
  3. Hard (max 100 lvl) XP wbija isę strasznie ciężko, jest masa zwykłych klas, które mają tylko swoje skille, a nie jakiś dodatkowy DMG oraz 1/x z broni. Każda klasa ma tylko swój skill, a perki są różne, od bardzo słabych, to dobrych i gra ogranicza się do tego by zdobyć jak najlepszy perk dla swojej klasy. PS: Trzeba umieć strzelać -> liczy się też skill w grze

Nie chodzi o zmianę trybu. Po prostu jestem ciekaw co Wam najbardziej odpowiada, a więc jeśli podoba Ci się HARD i chciałbyś na takim grać, to zaznacz tę opcję

Jakby można było cofnąć swój głos to bym dał na harda. Poźniej to policz +1 dla harda -1 dla medium :D

Edited by HanRayS

Ja też wolne chwile z chęcią spędziłbym na jakimś hardzie, lecz zauważyłem, że z biegiem czasu coraz mniej osób chce grać na takich serwerach.

Ankieta pokazała mi jednak, że nie jest tak jak nadal uważałem

Dziękuję oczywiście za komentarze oraz za wypełnienie ankiety. Temat oczywiście nadal aktualny

Hard może być fajny, ale myślę że zabije frekwencje serwera(tylko by weterani grali i ludzie z większą cierpliwością), dlatego ja za medium.

@DraY napisałem 

13 godzin temu, -_- napisał:

Od razu zaznaczę, że ankieta jest tylko dla mojej informacji i nie oznacza, że zmienię maksymalny LVL.

Potem dodałem

12 godzin temu, -_- napisał:

Nie chodzi o zmianę trybu. Po prostu jestem ciekaw co Wam najbardziej odpowiada, a więc jeśli podoba Ci się HARD i chciałbyś na takim grać, to zaznacz tę opcję

Jak już, to bardziej nowy serwer, lecz cała ankieta, to tylko informacja dla mnie. Chcę wiedzieć czy są jeszcze jacyś zagorzali fani HARD'ow (tak jak ja), a jeśli nie, to jaki tryb Wam najbardziej odpowiada

No tak, ale wtedy też można dodać od razu 601-801, potem 1000-3000, 40000 - 80000, 5000000 - 9000000, bo każdy ma odmienne zdanie.

Standardowy COD miał bodajże 201lvl (?) Ja uważam, że medium kończy się na 400 LVL, bo każdy powyżej (oczywiście mówimy o stałej liczbe punktów czyli 2 za lvl) jest już Easy ze względu na to jak wyglądają statystyki - oczywiście mówimy o takcih samych rozwiązaniach dla statystyk.

Dla mnie aktualny COD to taki Medium. Ja jestme fanem HARD, a są też osoby (głównie młode z tego co zauważyłem przez 7 lat), które uwielbiają Easy

Stary dobry Hard z 1.6 by się przydał bo te 200lvl i w górę ssą trochę pałkę. Tak  to już tylko lvl potem gra a tak musisz trochę skilla mieć. 

Osobiście głos oddaję na Medium ponieważ jest najbardziej wypośrodkowany pomiędzy męką przy wbijaniu lvl i zbyt szybkim jego nabywaniu, natomiast chętnie zagrałbym na CODzie w formule DeathMatch i wtedy można mówić o serwerze 5k lvl . Grałem na takim w czasach 1.6 i zabawa była kozacka ;) podczas trwania jednej edycji spokojnie można było wyexpić sobie kilka postaci i nie trzeba było ciągnąć gry jedną jak jest w sumie w przypadku Medium/Hard jeśli chce się kogoś ubić a co za tym idzie nie było to monotonne :)  

Edited by GeciK

Jeżeli ktoś jest fanem HARD COD, to zapraszam na PW. Coś tam skleiłem, co prawda jeszcze nie jest w 100% gotowe, ale da się już grać.

Oczywiście wzorowałem się na tym co pisałem w dzienniku zmian + dodałem killStreak, hitmarker (zamiast pokazywania DMG), no i klasycznie 1 klasa = 1 umiejętność przypisana do niej.

Będę potrzebował osób do testowania, bo nie wszystko da się osiągnąć na botach