Skocz do zawartości

Wywiad z Itachi Uchiha - ogromny fan anime oraz przyszły piłkarz!


s t a r g i r l

Rekomendowane odpowiedzi

989153149_ItachiUchiha.png.135123653b34dead6818ce47fe2d5f6c.png

[Wercia.]: Witam wszystkich ponownie w kolejnym wywiadzie! Jak można już zobaczyć po samym tytule, dzisiejszym gościem jest Itachi Uchiha! Witam Cię serdecznie kolego, na sam początek powiesz nam kilka słów o sobie? 

[Itachi Uchiha]: Jasne! Nazywam się Dawid i mam 15 lat. Mieszkam w Postoliskach, małej miejscowości położonej w województwie Mazowieckim. Lubię anime, mangę, piłkę nożną.  Na sieci jestem już 2 lata.

[Wercia.]: Opowiesz nam o swoim miejscu zamieszkania w kilku zdaniach? Co Ci się najbardziej w nim podoba oraz to co w nim polecasz. 

[Itachi Uchiha]: Najbardziej podoba mi się w nim spokój, oraz porządek. Oprócz tego, można zawsze liczyć na sąsiada, gdy czegoś zabraknie. A co takiego polecam, myślę że, można przyjechać do tej wioski ze względu na chociażby kościół, który liczy ponad 300 lat.

[Wercia.]: Znasz historię na temat kościoła, o którym wspomniałeś? 

[Itachi Uchiha]: Pod koniec dwudziestego wieku została zakończona budowa kilkudziesiętno metrowej wieży. Z tego co mi wiadomo, został wpisany na rejestr zabytków pod koniec 2011 roku. Przez tyle lat, w kościele zaszło wiele reform. Od małej kapliczki aż po nowoczesny kościół''

[Wercia.]: Rozumiem, brzmi interesująco! Wcześniej wspomniałeś, że lubisz anime oraz mangę, skąd to się wzięło u Ciebie?

[Itachi Uchiha]: Zaczęło się to od pewnego odcinka, bardzo znanego youtubera. Nagrywał serię, co wolisz. Padło pytanie ,,Chciałbyś wstąpić do jakiegoś anime? ''. Oglądając, kompletnie nie zwróciłem na to uwagi, lecz czytając komentarze zauważyłem, że ludzie zaczęli wymieniać anime, do jakiego chcieliby wstąpić. Na 1 ogień poszło Noragami. Na początku czułem do anime obrzydzenie, lecz po obejrzeniu całej serii to się zmieniło.

[Wercia.]: Dlaczego na samym początku czułeś do anime obrzydzenie? Co w nim Ci się takiego nie podobało oraz na odwrót, co sprawiło, że zmieniłeś swoje zdanie? 

[Itachi Uchiha]: Obrzydzenie czułem jak każdy, kto nie ogląda anime. Mówiłem sobie, że to chińskie bajki. Moją uwagę najbardziej zwróciła cała historia. Pytałem na forach, czy zna ktoś anime podobne do noragami, ludzie wymieniali Nanatsu no Taizai, Sword art online i nie dało się nie sprawdzić żadnego z nich. Anime oglądam odkąd miałem 12 lat. Od tej pory gdy zacznę 1 odcinek danego anime, już mi się podoba, bez względu na opinię innych.

[Wercia.]: Tutaj się z Tobą zgodzę, sama uważam, że anime to bajki, ale są również osoby, które je uwielbiają, wliczasz się do nich? Czy jest to tylko coś na jakiekolwiek spędzenie wolnego czasu czy na odstresowanie się np po szkole?

[Itachi Uchiha]: Jak najbardziej wliczam się do nich, gdyż jestem otaku. Anime to coś więcej niż bajki i tylko coś na spędzenie wolnego czasu. Ktoś kto tego nie obejrzał nie może tego zrozumieć. Robienie ,,nocek'' do 3:00 i wyczekiwanie na nowy opening.

[Wercia.]: Dobrze, przejdziemy do kolejnego tematu, wyżej również wspominałeś o piłce nożnej, trenujesz czy interesujesz się tym sportem? 

[Itachi Uchiha]: Trenuję w klubie, której nazwy nie chcę wyjawiać. Gram najczęściej na pozycji Lewego skrzydłowego, lecz wolę stać na bramce. Niestety nasz bramkarz Rafał jest nie do pokonania i przewyższa mnie swoimi umiejętnościami.

[Wercia.]: Ooo, czyżby wschodząca gwiazda piłki nożnej nam rośnie? :D Może w przyszłości zobaczymy Cię w naszych barwach narodowych, od ilu lat trenujesz? Skąd w ogóle pomysł na trenowanie?  

[Itachi Uchiha]: Trenuję odkąd miałem 9 lat. Zacząłem się tym interesować pod koniec euro 2012 gdy Hiszpania wygrała 4-0 z Włochami. Piłka nożna to tylko moje hobby. Najbardziej chciałbym zostać pisarzem Mang, lub ich ekranizatorem. W przyszłości zamierzam przejąć jakąś znaną produkcję w roli reżysera. Jak to nie wypali, postaram się być najlepszym piłkarzem dziejów!

[Wercia.]: Ooo, dość ciekawy pomysł na przyszłość! Próbujesz już może swoich sił w tym kierunku, czy jednak na razie jest to tylko obraz, który chcesz zobaczyć za kilka lat? 

[Itachi Uchiha]: Próbuję już coś pisać, lecz od rysowania musiałbym kogoś zatrudnić :D . Potrafię rysować tylko pojedyncze rysunki.

[Wercia.]: W takim razie, pozostaję mi tylko życzyć Tobie powodzenia w tym i trzymać kciuki aby wszystko poszło po Twojej myśli! Przejdziemy teraz na temat naszego forum, jesteś z nami od ponad dwóch lat, o ile dobrze pamiętam, raz się z nami pożegnałeś, prawda? Czym była przyczyna tego? 

[Itachi Uchiha]: Bardzo dziękuję. Żegnałem się z wami nawet 2 razy. Pierwszym powodem były sprawy prywatne, musiałem sobie poukładać życie, a później był to brak czasu, dłuższe poświęcenie nauce, oraz nadgonienie w anime (jest to dla mnie ważniejsze niż sama sieć). Tak naprawdę grałem u was na jb od 2015. 2016 to po prostu data założenia konta na forum.

[Wercia.]: Rozumiem Cię bardzo dobrze, wiadomo, że są rzeczy ważne i ważniejsze, co się stało, że wróciłeś do nas? Pamiętam, ze grałeś na naszym serwerze JB 1.6, którego niestety już z nami nie ma. 

[Itachi Uchiha]: Zdałem sobie sprawę z tego, jaka fajna atmosfera panuje na tej sieci. Zawsze można na kogoś liczyć. Tak, JB 1.6 to pamiętne czasy. Ile bym dał gdyby wróciły. 

[Wercia.]: Obecnie nie posiadasz jakiejś wyższej rangi, planujesz coś zrobić w tym kierunku czy jednak chciałbyś pozostać tym zwykłym użytkownikiem? 

[Itachi Uchiha]: Raczej chciałbym pozostać tym zwykłym użytkownikiem. Kto wie, może będę miał jakiegoś Stałego Bywalca :D. Jeżeli chodzi o rangi nabywane przez rekrutację, wybrałem już na co mogę mieć chociaż trochę szans.

[Wercia.]: Można wiedzieć na jaką rangę masz oko? Czy jednak jest to Twoja słodka tajemnica? 

[Itachi Uchiha]: Jest to już moja najskrytsza tajemnica. Możliwe, że kiedyś to udostępnię :)

[Wercia.]: Oczywiście rozumiem i nie będę zmuszać abyś nam powiedzieć, jaka to ranga! Ale mam nadzieję, że szybko to nadejdzie i będziesz wspierał sieć do końca! Myślę, że tym akcentem zakończymy nasz wywiad, chciałbyś może kogoś pozdrowić lub dodać kilka słów od siebie? 

[Itachi Uchiha]: Sieć będę wspierał aż do końca. Daję wam wszystkim słowo. Chciałbym osobiście pozdrowić Ciebie Weroniko, oraz podziękować za udzielenie wywiadu. To tyle ode mnie.

[Wercia.]: Dziękuje i również pozdrawiam! Do zobaczenia na forum. 

Edytowane przez Wercia.
  • Like 4
  • Haha 2
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle rzuca mi się w oczy niepoprawna interpunkcja, musisz bardziej zwracać na to uwagę.

Wywiad sam w sobie jest średni, ale to już moim zdaniem nie jest wina redaktora...

  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi się to czytało. Identyczne pytania... Nudne odpowiedzi... 

Możliwe, że to kwestia osób udzielających Tobie ostatnich wywiadów.

Może to dlatego że ich nie znam i nie interesuje mnie ich życie...

A może nie?

 

Edytowane przez Shino
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności