Skocz do zawartości
Kasia!

[ON] [ONLY MIRAGE] Rekrutacja na opiekuna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Otwieram rekrutację na zastępcę opiekuna serwera Only Mirage. Zadaniem opiekuna będzie zajęcie się atmosferą na serwerze, sprawdzaniem adminów, organizowaniem konkursów itd. Osoba ta powinna być aktywna na serwerze jak i posiadać chęci oraz czas na sprawdzanie i zgłaszanie błędów z forum.

Znajomość FTP nie będzie brana tutaj pod uwagę, potrzebuję osoby, która gra na serwerze i będzie zaglądała na forum.

Wzór:

Imię:  
Nick:
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:

• Like 7
  • Love 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym nowym opiekunem zostaje @kolano lokiec, jak na razie będzie pełnił funkcję zastępcy, jednak nadal potrzebuję kogoś jeszcze, aby na spokojnie każdego wprowadzić na stanowisko. 

• Like 6
  • Love 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rekrutacja jest nadal otwarta! 

• Like 1
  • Love 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Konrad
Nick: Kosa
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 3 (na samo granie, oczywiście więcej koło 4-5 jeśli chodziłoby o inne sprawy, stricte organizacyjne)
Staż na serwerze: Około 2miesięcy
STEAM: https://steamcommunity.com/id/kosaskillwwa/
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):   Zarząd całej sieci
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:   Admin only mirage
Dlaczego akurat Ty: Dlaczego akurat nie ja? No dobrze, jest sporo tego dlaczego nie, więc się zamykam i piszę dlaczego ja:

• Doświadczenie w szerszym zarządzeniu serwerami CS:GO
  • Jeśli nie robię nadgodzin to dużo czasu wolnego w godzinach wieczorno-nocnych
  • Wysoka ilość godzin w CS:GO (ponad 4tys licząc inne konta), co przekłada się na doświadczenie w samej grze
  • Umiejętności organizacyjne nabyte w pracy w dużej korporacji

(Tak wiem to nie jest CV, ale taki format był dla mnie najbardziej profesjonalny)

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.11.2018 o 18:14, Kosa Ken napisał:

Imię: Konrad
Nick: Kosa
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 3 (na samo granie, oczywiście więcej koło 4-5 jeśli chodziłoby o inne sprawy, stricte organizacyjne)
Staż na serwerze: Około 2miesięcy
STEAM: https://steamcommunity.com/id/kosaskillwwa/
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):   Zarząd całej sieci
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:   Admin only mirage
Dlaczego akurat Ty: Dlaczego akurat nie ja? No dobrze, jest sporo tego dlaczego nie, więc się zamykam i piszę dlaczego ja:

• Doświadczenie w szerszym zarządzeniu serwerami CS:GO
  • Jeśli nie robię nadgodzin to dużo czasu wolnego w godzinach wieczorno-nocnych
  • Wysoka ilość godzin w CS:GO (ponad 4tys licząc inne konta), co przekłada się na doświadczenie w samej grze
  • Umiejętności organizacyjne nabyte w pracy w dużej korporacji

(Tak wiem to nie jest CV, ale taki format był dla mnie najbardziej profesjonalny)

Przyjęty, napisz do mnie na pw tu na forum a wszystko ci wytłumaczę. 

Gratulacje. 

Przypominam, że nadal szukam kogoś na opiekuna! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi