Skocz do zawartości

[OFF] [Only Mirage] Rekrutacja na opiekuna


Kasia!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Otwieram rekrutację na zastępcę opiekuna serwera Only Mirage. Zadaniem opiekuna będzie zajęcie się atmosferą na serwerze, sprawdzaniem adminów, organizowaniem konkursów itd. Osoba ta powinna być aktywna na serwerze jak i posiadać chęci oraz czas na sprawdzanie i zgłaszanie błędów z forum.

Znajomość FTP nie będzie brana tutaj pod uwagę, potrzebuję osoby, która gra na serwerze i będzie zaglądała na forum.

 

Wzór:

Imię:  
Nick:
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:

 

  • Like 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Patrycja
Nick: dieta
Wiek:  20
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  bite 8 godzin pracy
Staż na serwerze:  Ogólnie to bardzo długo już tam gram. Pamiętam... byłam bardzo malutka kiedy patrz siedze sobie na lekcji i mi mówi typo e pyńka chodź na turniej csa. A ja mu mówie wiesz daj spokój nie zawracaj mi gitary jakąś Natalką. A on mi mówi ta suka cie jebie na kase. A ja mu mówie DAWAJ GIWERE i biore to ak i on mi mówi dwa razy lewy raz prawy. A ja mówie ale co lewy a on mi mówi JEZU PRZYCISK MYSZY. To ja wiecie mu pukam w czoło i mówie ahahah głupkuuu to na nóż przecież gdzie Ty grałeś na jakimś duście  czy coś. On sie patrzy na mnie i nic nie mówi (chyba mu było troszkę głupio a wy co myślicie). I ja mu mówie weź ogarnij dupsko dawaj na NAJLEPSZY SERWER NA ŚWIECIE ONLY MIRAGE PROSZE PANSWTA. i zostaliśmy tam razem juz gramy dwa lata.
STEAM:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198265153465/
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  Kiedyś z kolegami mieliśmy sieć serwerów i nazywał sie czysta gra. Ale tam mąż orał mną pole także musiałam tym rzucić i teraz jestem tutaj z wami kochani.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Ogólnie to jestem nieśmiała ale bawiłam się kiedyś tutaj na ts3 bardziej i było bardzo super. Śpiewaliśmy sobie troszke, czasami też posłuchaliśmy muzyczki ale najczęściej w sumie to się wyzywaliśmy i to bylo najpiekniejsze. Uwielbiałam ten moment kiedy ktoś wbijał na kanał i krzyczał UWOLNIĆ ORKE NATALKE. a ja mu mówie dzbanie przecież mam na imie Patka. A on mówi hahaaaaaaaaaaaa faktycznie. I Karol dał mi roota bo stwierdził że skoro jestem takim kozakiem najlepszym to musi mi dać odpowiednią dla mnie fuche. Buziaki karol mam nadzieje, że sie cieszysz ze mnie tu widzisz @-_-
Dlaczego akurat Ty: Dlatego, że chce dać bana n a t a l c e ale nie mam permisji.

ŻOLIPAPĄ PETYTULEŻĄ edytuje to ok?

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem dzisiejszym nowym opiekunem zostaje @kolano lokiec, jak na razie będzie pełnił funkcję zastępcy, jednak nadal potrzebuję kogoś jeszcze, aby na spokojnie każdego wprowadzić na stanowisko. 

  • Like 6
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Konrad
Nick: Kosa
Wiek: 20
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 3 (na samo granie, oczywiście więcej koło 4-5 jeśli chodziłoby o inne sprawy, stricte organizacyjne)
Staż na serwerze: Około 2miesięcy
STEAM: https://steamcommunity.com/id/kosaskillwwa/
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):   Zarząd całej sieci
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:   Admin only mirage
Dlaczego akurat Ty: Dlaczego akurat nie ja? No dobrze, jest sporo tego dlaczego nie, więc się zamykam i piszę dlaczego ja:

  • Doświadczenie w szerszym zarządzeniu serwerami CS:GO
  • Jeśli nie robię nadgodzin to dużo czasu wolnego w godzinach wieczorno-nocnych
  • Wysoka ilość godzin w CS:GO (ponad 4tys licząc inne konta), co przekłada się na doświadczenie w samej grze
  • Umiejętności organizacyjne nabyte w pracy w dużej korporacji

(Tak wiem to nie jest CV, ale taki format był dla mnie najbardziej profesjonalny)

  • Like 5
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2018 o 18:14, Kosa Ken napisał:

Imię: Konrad
Nick: Kosa
Wiek: 20
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 3 (na samo granie, oczywiście więcej koło 4-5 jeśli chodziłoby o inne sprawy, stricte organizacyjne)
Staż na serwerze: Około 2miesięcy
STEAM: https://steamcommunity.com/id/kosaskillwwa/
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):   Zarząd całej sieci
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:   Admin only mirage
Dlaczego akurat Ty: Dlaczego akurat nie ja? No dobrze, jest sporo tego dlaczego nie, więc się zamykam i piszę dlaczego ja:

  • Doświadczenie w szerszym zarządzeniu serwerami CS:GO
  • Jeśli nie robię nadgodzin to dużo czasu wolnego w godzinach wieczorno-nocnych
  • Wysoka ilość godzin w CS:GO (ponad 4tys licząc inne konta), co przekłada się na doświadczenie w samej grze
  • Umiejętności organizacyjne nabyte w pracy w dużej korporacji

(Tak wiem to nie jest CV, ale taki format był dla mnie najbardziej profesjonalny)

Przyjęty, napisz do mnie na pw tu na forum a wszystko ci wytłumaczę. 

Gratulacje. 

 

Przypominam, że nadal szukam kogoś na opiekuna! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Kosin zmienił(a) tytuł na [OFF] [Only Mirage] Rekrutacja na opiekuna
  • Kosin zablokował(a) ten temat
  • -_- odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności