Jump to content
Mrs. Quake

Użytkownik Miesiąca [PAŹDZIERNIK]

Recommended Posts

pre_1458747026__um.png

Widzisz osobę która w październiku wyróżniała się na tle forum? np. dużo pisała, pomagała, zgłaszała problemy oraz ogólnie dużo się udziela i chciałbyś ją/jego wyróżnić mianem użytkownika miesiąca? To idealny czas aby się zrewanżować i podziękować!

W komentarzu wpisz nick jednej osoby która twoim zdaniem powinna wygrać oraz uzasadnij swój wybór.

Zapraszamy do zabawy!

Wzór:

Nick:
Powód:

_

Zasady:

• W celu zapobiegnięcia spamu ~ Jeżeli nick kandydata został podany przez innego użytkownika wcześniej, dajemy pod tym postem reakcję.
  • Aby wziąć udział w zabawie musisz posiadać 5 postów na Forum
  • W zabawie nie biorą udziału:
    • -_-
    • Kasia!
    • Shino

Treść posta dosłownie "skopiowany" od Besi523

• Like 1
  • Love 1

Jak dla mnie powinien zostać nim @RyKoS. Od momentu zostania opiekunem wziął się do roboty. Pomógł wielu osobom, wydaje mi się, że wie co robi i jak na razie robi to dobrze. Jak dla mnie idealny kandydat ;)

• Like 2
  • Thanks 1

Nick: @OptimusPrim

Powód: Moim zdaniem jeden z najlepszych kandydatów. Optimus na prezydenta! Aktywny w dziale DR, organizuje wiele ciekawych akcji np. konkurs Halloween i dba o dobra atmosfere na serwerze ;)

Edited by schab
  • Thanks 1
  • Haha 1

Nowym Użytkownikiem Miesiąca zostaje: @OptimusPrim

2 godziny temu, schab napisał:

Nick: @OptimusPrim

Powód: Moim zdaniem jeden z najlepszych kandydatów. Optimus na prezydenta! Aktywny w dziale DR, organizuje wiele ciekawych akcji np. konkurs Halloween i dba o dobra atmosfere na serwerze ;)

Gratulacje!

• Like 1

Chcę zwrócić uwagę na zachowanie niektórych osób. To, że wasz znajomy nie został użytkownikiem miesiąca nie oznacza, że możecie "wyśmiewać i opluwać" wypowiedzi wam nie pasujące. 

;)

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines