Skocz do zawartości

[FFA/5vs5] Szybka rekrutacja - OTWARTA


MapetTV

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:
2. Wiek:
3. Znajomość komend admina (1-10):
4. Sprawny i działający mikrofon:
5. Link do swojego GameMe:
6. Parę słów o sobie:
7. Steam ID:
8. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy - podaj godziny):
9. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
10. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: EkSpO
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/10
5. Sprawny i działający mikrofon : TAK
6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/782153
7. Parę słów o sobie : Jestem Kamil, mam 15 lat i już od kilku lat gram w cs:go. Na ogół interesuję się muzyką oraz trochę sportem
jednak moją prawdziwą pasją jest e-sport. Na serwerze gram już ok. 6 miesięcy i znam już tam wielu stałych graczy oraz praktycznie wszystkich 
administratorów serwera.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Administratorem chciał bym zostać, ponieważ na serwerze gram dużo i mógł bym w ten sposób usprawnić
grę na nim.
9. Steam_ID:STEAM_0:1:106574128
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ok. 2-4 godzin dziennie 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze od 17-20  Weekendy 10-24
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: W CS:GO gram już od października 2014 roku.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): NIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:SweetMonster
2. Imię:Dawid
3. Wiek:22
4. Znajomość Sourcebans (1-10):8
5. Sprawny i działający mikrofon**: Jak najbardziej
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/684266
7. Parę słów o sobie **: Wiele osób z serwera mnie na pewno kojarzy, ale jeszcze raz. Me imię to Dawid, lat 22.Interesuję się piłką nożną, w którą grałem dość długo bo jakieś 6 lat. Aktualnie uwielbiam jeździć na gokartach, co staram się powtarzać chociaż raz a nawet dwa razy w  miesiącu.  Na serwerze gram już dość długo bo od onlyDD2. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ dosyć często przebywam na serwerze i chciał bym pomóc  w zwalczaniu cheaterów i innych osób przeszkadzających w grze.
9. Steam_ID: STEAM_1:1:84758733
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Aktualnie jest to jakieś 2-4 godzin w dniach roboczych i 4+ w weekendy
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze jestem zazwyczaj w godzinach 17-18 do godziny 21-22, natomiast w weekendy nawet od godziny 12 do 24 
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Aktualnie jest to jakieś 2300h, które cały czas rosną.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak posiadałem już admina
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Mix(eP)
2. Imię:Dawid
3. Wiek:17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon :tak
6. Link do swojego GameMe :https://classicffa.gameme.com/playerinfo/856248
7. Parę słów o sobie :No to majne name is Dawid mam 17 lat na serwerze lubie sobie pograc jes w miare duzo osob co mnie znaja :V w cs go gram juz tak od 2015  a w 1.6 gram od 7 roku zycia :D
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem :No coz nigdy nim nie bylem chcialbym tego spróbować + bywaja dosc czesto momenty gdy ja gram ze jest cheater a nie ma admina 
9. Steam_ID:STEAM_0:1:444645224
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: praktycznie wszystkie te godziny co pisza nizej bo mm ani faceitow nie gram i praktycznie gram na serwerze 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 16-18+/- tez i wieczorami 20-22+/- a weekendy 14-24+/-
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2299h(stare konto)+102h(nowe konto)
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mix(eP)2 Pierwsza sprawa to konto pod podanie. Druga sprawa to ludzie skarza sie na twoja wulgarnosc. Dostales na poprzednim koncie vaca. Przepraszam ale narazie nie masz szans na admina. Rozważę może jak poprawisz zachowanie i nabijesz posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: xanax
2. Imię: Dominik
3. Wiek:19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/661823
7. Parę słów o sobie **: Jestem z Warszawy, interesuję się sportem, modą i samochodami. W przyszłości będę weterynarzem POLECAM SIĘ! 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym wspomóc obecnych adminów w tym co robią czyli pilnowanie porządku na serwerze 
9. Steam_ID: STEAM_0:1:205811179 
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-5 h pon- pt i w week różnie czasem i cały dzień
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): pon-pt 16-22 week w każdej wolnej chwili
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 3000h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak 
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MapetTV przypiął/eła ten temat
  • 2 tygodnie później...
1. Nick: † xanax †
2. Imię: Dominik
3. Wiek: 19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon : Tak posiadam sprawny mikrofon
6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/661823
7. Parę słów o sobie : Jestem z Warszawy, interesuję się sportem, modą i samochodami. W przyszłości będę weterynarzem POLECAM SIĘ! 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Chciałbym pomagać obecnym adminom w utrzymywaniu porządku na serwerze.
9. Steam_ID: STEAM_0:1:205811179 
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16-22, Weekendy 10-22
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 3000h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: azja
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon : Tak 
6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/815332
7. Parę słów o sobie : Mam na imię Jakub. Interesuję się piłką nożną, siatkówką a także informatyką. W wolnych chwilach lubię spędzać czas przy 
komputerze. W counter-strike gram od 5 lat. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Chciałbym pomóc obecnym administratorom w zwalczaniu ciągłego problemu jakimi są cheaterzy.
9. Steam_ID: STEAM_0:0:53029013
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 1-2h 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 17-19, Weekendy w każdej wolnej chwili.
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Aktualnie 1060h.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azjata konto pod podanie ale pomoc się przyda. Aktywność  masz dobra. Przyjmuje cie na okres próbny 2 tygodnie. Jak żadna skarga nie poleci to zostajesz na stałe. Wpisz się: https://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejdź/

Edytowane przez eQu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1.Nick: Najeks

2.Imię: Kamil

3.Wiek: 22

4.Znajomość SMX: 9,9

5.Mikrofon: Tak

7.Link do GameMehttps://classicffa.gameme.com/playerinfo/235567

7. Parę słów o sobie : Jestem studentem na inforamtyce, interesuje sie tworzeniem gier... sport itd.

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: CS:GO przeszło na free to play, powrocilem do grania na spolecznosciowkach i teraz czesto spotyka sie ludzi sprawdzajacych jak cheaty dzialaja i grajac na ffa juz 3 razy sie zdarzylo ze odpal latal z 2 mapy i nikogo nie bylo. tak samo jest teraz jak pisze to podanie.

Steam_ID: STEAM_0:1:94157821

9.Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Moge do 4H

11.W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): zalezy kiedy najdzie mnie ochota

12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ~2800g

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Dangerous Type Opa Idiota
2. Imię: Michał 
3. Wiek: 19
4. Znajomość komend admina (0-10):  10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak 
6. Parę słów o sobie **: Jestem miłym przystojnym gościem który pykać w csa
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ mało adminów pracuje w nocy lub wieczorem a dużo słabych typów się wtedy kręci 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy od dnia ale sporo czasu
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): rana i wieczorem 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 6h godzin 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak 2 lata na ffa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • eQu zablokował(a) ten temat
  • eQu odblokował(a) ten temat
1. Nick:Pexus
2. Imię:Michał
3. Wiek:16 za mięsiac 17 
4. Znajomość Sourcebans (1-10):6-7
5. Sprawny i działający mikrofon :Tak
6. Link do swojego GameMe :https://classicffa.gameme.com/playerinfo/951150
7. Parę słów o sobie : Mam na imię Michał.Interesuję się Motoryzacją oraz informatyką.Gdy mam czas gram sobie w cska albo inne giereczki.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem :Ponieważ jest rekrutacja on 
9. Steam_ID:STEAM_0:1:127705639
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:w ciągu jednego dnia w tygodniu jak mi się chcę to nawet 5 godzin 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Zawsze prawie od 15 jestem 
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Około 4k godzin się uzbiera ze wszystkich kont 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Chyba tak ale tego nie pamiętam zbytnio 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Xârdes
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 15 
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon : Tak
6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/745524
7. Parę słów o sobie : Jestem Dawid  interesuje się grami komputerowymi , e-sportem
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Ponieważ spędzam na tym serwerze 90% czasu wolnego
9. Steam_ID:  0:1:50638889
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 15-18 weekendy 11-13 a także wieczorem
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1300h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Pr0siaczek 
2. Imię: Mateusz
3. Wiek:21
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Jak najbardziej :)
6. Składka (tak/nie): tak
7. Parę słów o sobie **: Na serwerze gram już bardzo, bardzo długo, na pewno większość mnie kojarzy :) Poza życiem "wirtualnym" jestem studentem, uniwersytetu morskiego. Gram w kosza od 12 lat, kiedyś można powiedzieć, że na profesjonalnym poziomie, jednak musiałem zrezygnować przez kontuzje :(.  Jestem bardzo otwartą osobą, z dużym dystansem do siebie .Aktualnie umilam sobie czas grając w Cs'a :D  
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym przyczynić się do poprawy "wydajności" serwera. Często ma miejsce sytuacja, kiedy na serwerze regulamin jest łamany, a ja nie mogę zareagować bez odpowiednich uprawnień. Oczywiście jest wiele innych administratorów, jednak wiadomo jak to w życiu bywa, nie zawsze każdy ma czas, szczególnie mam na myśli te późne godziny :)
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie, przeważnie na serwerze jestem około 4h dziennie lub więcej, jednak wiadomo, czasami zdarzą się takie dni, że będe miał mniej tego czasu.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W ciągu tygodnia są to godziny popołudniowe i wieczorne, myślę, że dziennie spokojnie te 3 godzinki znajdę. W weekendy przeważnie jestem dostępny cały czas.
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive:6 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak i to na tym serwerze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: bilimig <3
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 17 
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7
5. Sprawny i działający mikrofon : tak
6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/806243?b=https://classicffa.gameme.com/m/players/csgo3?uid=9bc4efd447a8dc5f2640611a4aeee657
7. Parę słów o sobie : Jestem Kamil, pasjonuje sie grami komputerowymi, wiekszoc wolnego czasu spedzam jednak z csem, interesuje sie e-spoertem.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Długo już gram na serwerze, spędzam na nim po 3-4 godzinny dziennie, chciałbym móc przyczynić sie do rozwoju serwera, pomóc i umilić grę innym graczą (np mutując toxyczne lub zachowujące sie niestosownie osoby ) oraz banować oszukujących graczy.
9. Steam_ID: https://steamcommunity.com/id/bilimig/
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4 w weekendy nawet do 6-7h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): pon-pt przewaznie kolo 16/17 do 19/20 weekendy 12-18/20
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1300h z przerwą około 2 letnią (dlatego na obecnym profilu mam okolo 400h)
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie 
Edytowane przez bilimig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności