Skocz do zawartości
MapetTV

[FFA] Szybka rekrutacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Otwieram szybką rekrutacje , potrzebne są mi osoby które wiedzą że będą przykładać się do roli administratora i zazleży im na serwerze :)

Wzór:

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon :
6. Link do swojego GameMe :
7. Parę słów o sobie :
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem :
9. Steam_ID:
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1. Nick: EkSpO
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/10
5. Sprawny i działający mikrofon : TAK
6. Link do swojego GameMe : https://classicffa.gameme.com/playerinfo/782153
7. Parę słów o sobie : Jestem Kamil, mam 15 lat i już od kilku lat gram w cs:go. Na ogół interesuję się muzyką oraz trochę sportem
jednak moją prawdziwą pasją jest e-sport. Na serwerze gram już ok. 6 miesięcy i znam już tam wielu stałych graczy oraz praktycznie wszystkich 
administratorów serwera.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem : Administratorem chciał bym zostać, ponieważ na serwerze gram dużo i mógł bym w ten sposób usprawnić
grę na nim.
9. Steam_ID:STEAM_0:1:106574128
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ok. 2-4 godzin dziennie 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze od 17-20  Weekendy 10-24
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: W CS:GO gram już od października 2014 roku.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1. Nick:SweetMonster
2. Imię:Dawid
3. Wiek:22
4. Znajomość Sourcebans (1-10):8
5. Sprawny i działający mikrofon**: Jak najbardziej
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/684266
7. Parę słów o sobie **: Wiele osób z serwera mnie na pewno kojarzy, ale jeszcze raz. Me imię to Dawid, lat 22.Interesuję się piłką nożną, w którą grałem dość długo bo jakieś 6 lat. Aktualnie uwielbiam jeździć na gokartach, co staram się powtarzać chociaż raz a nawet dwa razy w  miesiącu.  Na serwerze gram już dość długo bo od onlyDD2. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ dosyć często przebywam na serwerze i chciał bym pomóc  w zwalczaniu cheaterów i innych osób przeszkadzających w grze.
9. Steam_ID: STEAM_1:1:84758733
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Aktualnie jest to jakieś 2-4 godzin w dniach roboczych i 4+ w weekendy
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze jestem zazwyczaj w godzinach 17-18 do godziny 21-22, natomiast w weekendy nawet od godziny 12 do 24 
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Aktualnie jest to jakieś 2300h, które cały czas rosną.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak posiadałem już admina
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@EkSpO, @SweetMonster

Wpiszcie się panowie tutaj:

Dostajecie 2 tygodnie okresu próbnego.

Przy czym przymykam oko na wiek Ekspo i na wcześniejsze zachowanie Sweet'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1. Nick:Mix(eP)
2. Imię:Dawid
3. Wiek:17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon :tak
6. Link do swojego GameMe :https://classicffa.gameme.com/playerinfo/856248
7. Parę słów o sobie :No to majne name is Dawid mam 17 lat na serwerze lubie sobie pograc jes w miare duzo osob co mnie znaja :V w cs go gram juz tak od 2015  a w 1.6 gram od 7 roku zycia :D
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem :No coz nigdy nim nie bylem chcialbym tego spróbować + bywaja dosc czesto momenty gdy ja gram ze jest cheater a nie ma admina 
9. Steam_ID:STEAM_0:1:444645224
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: praktycznie wszystkie te godziny co pisza nizej bo mm ani faceitow nie gram i praktycznie gram na serwerze 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 16-18+/- tez i wieczorami 20-22+/- a weekendy 14-24+/-
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2299h(stare konto)+102h(nowe konto)
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mix(eP)2 Pierwsza sprawa to konto pod podanie. Druga sprawa to ludzie skarza sie na twoja wulgarnosc. Dostales na poprzednim koncie vaca. Przepraszam ale narazie nie masz szans na admina. Rozważę może jak poprawisz zachowanie i nabijesz posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1. Nick: xanax
2. Imię: Dominik
3. Wiek:19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/661823
7. Parę słów o sobie **: Jestem z Warszawy, interesuję się sportem, modą i samochodami. W przyszłości będę weterynarzem POLECAM SIĘ! 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym wspomóc obecnych adminów w tym co robią czyli pilnowanie porządku na serwerze 
9. Steam_ID: STEAM_0:1:205811179 
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-5 h pon- pt i w week różnie czasem i cały dzień
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): pon-pt 16-22 week w każdej wolnej chwili
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 3000h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak 
  • Love 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@xanax Wpisz sie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi