Skocz do zawartości
baandiT

Płyta Główna a Mikrofon USB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was pytanie dlatego że chciałbym się dowiedzieć czy do tej płyty głównej podejdzie mi profesionalny mikrofon na USB, 

Płyta Główna:

https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-h81m-p33-h81-dualddr3-1600-sata3-dvi-matx-h81m-p33-604814/

Dlatego że na poprzedniej płycie miałem taki przypadek że słuchawki Razer Megalodon w 7.1 też na USB nie chciały mi działać i problem niestety przeniósł się na nową płytę główną (składałem wtedy całkiem nowy komputer z obudową i ze wszystkim) i dlatego pytam czy podejdzie mi profesionalny mikrofon na USB do tej płyty którą podałem powyżej, zna ktoś odpowiedź ?

Tak wiem niby głupie pytanie ale lepiej mieć pewność 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Profesjonalny mikrofon? Czyli jaki dokładniej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Z tego co pamiętam to sterowniki razer lubią się "gryźć" z innymi sam posiadam kraken 7.1 chroma (jedna z pierwszych serii) USB.
Miałem z nimi problem gdy wychodziła łatka do sterowników od razer to nie było kompatybilne z sterownikami na płycie głównej i w konsekwencji nie działały 😕.

Nie wiem czy wiesz ale jak użyjesz USB to pomijasz wbudowana kartę dźwiękową na płycie głównej i dźwięk płynie przez kartę w tym przypadku wbudowana w mikrofonie więc na jakość nie ma żadnego wpływu płyta główna.
Problem może wystawić tylko na drodze sterowników ale producenci przeważnie mają pare wersji i wystarczy pokombinować.

Sprawdź ten:
https://www.ceneo.pl/51510215#tab=spec

Edytowane przez Donozor
link
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi