Jump to content
polska policja

[ODRZUCONE]podanie na guarda #3

Recommended Posts

1. Nick: polska policja 
2. Imię: Gabryś
3. Wiek: 13 (25.02.2005)
4. Znajomość Sourcebans (1-10)  6/10 
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (TAK/NIE)  Narazie tylko svipy na serwerze.
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/752359
8. Parę słów o sobie **: Cześć! Jestem Gabryś mam 13 lat i urodziłem się w nie dużej miejscowości Szczecinek (okolice Koszalina,zachodniopomorskie).Moimi pasjami są: Siatkówka (gram od niecałych 3 miesięcy),muzyką (szczególnie trap),historią Polski jak i Europy jak i rysowaniem.Nie przepadam za j.polskim , gdyż jest po prostu za trudny 😛.W wolnym czasie (którego mam dużo) gram na jailbreak'u ,(gdyż można powiedzieć),że to moja pasja .Jest tam niesamowita atmosfera jak i ludzie!
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:  Jest to moje jedno z ukrytych marzeń,które nie ukrywam chciałbym bardzo spełnić.Na serwerze jest często dużo nowych osób ,które nie rozumieją o co chodzi i chciałbym im jak najbardziej pomóc,gdyż należę do osób pomocnych.W późnych godzinach  jest również 2 strona lustra czyli diabełki. Nie rozumieją,prowokują,wyzywają innych graczy,a wiadomo z takimi trzeba walczyć . Oraz jak zauważyłem jest mało aktywnych guardów,a jak wiadomo bardzo długo gram.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:216245819
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Jak wcześniej pisałem dużo czasu.W tygodniu ok. 2h (oprócz pt. bo wtedy mogę dłużej) ,a w weekendy do nawet 10h.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: od 15 do 18/19 (z przerwami). A w weekendy od 18-04h.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na głównym kącie 960h,a na 2 około 650. Łącznie około 1610h.
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIEJestem w trakcie. Może w styczniu będą efekty 😀. 
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków) : Tak,lecz nie na tej serwerowni.
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Edited by polska policja
błąd w opisie czasu
  • Love 1

Plusy:

+aktywność

+miły

+pomocny na serwerze 

+potrafi się zachować 

+nie prowokuje

+Godziny w których mogłbyś grać

Minusy:

-mutacji

Ogólnie:

-/+ Znajomość source bana  (wszystko jest do nauczenia)

Według mnie nadajesz się na to stanowisko i byś się dobrze sprawował w roli jako strażnik. 

Moim zdaniem jest dobrym  kandydatem na strażnika :), poza tym przydało by się kilka nowych guardów jak krattek (pomagajacym na serwie)

Kratuś mógł by poświęcić dużo czasu na serwer i to by było bardzo pomocne na serwerze ponieważ troszke tych adminów odeszło.

Jestem na TAK .

•  
Edited by Molly
literówka
  • Love 1

Plusy +

+Aktywność 

+Pomocny

+Rzadko prowokujesz 

Minusy -

-Brak mutacji

-Czasami wymyślasz jakieś głupoty z regulaminu których tak naprawdę nie ma 

Ogólnie:

Nie mam nic przeciwko żebyś został guardem tylko przeczytaj regulamin tak z 3 razy dokładnie i będzie okej ;)

• Love 1

Dla mnie nie, jak nie ma administracji to za bardzo kolego kozaczysz,prowokujesz (niczym ja rok temu),często nadużywasz mikro (kiedy nie ma administracji),gdy są nawet młodsi albo w tym samym wieku co ty gracze i potrzebują tak zwanej pomocy potrafisz wyjechać z tekstem "zamknij mordę dzieciaku nikt nie chce ciebie słuchać) nie wiem czy ty sobie myślisz że jak dostaniesz guarda to od razu zmieni się tobie nastawienie do innych graczy.

Edited by HPCX2
  • Haha 1

No to i ja się wypowiem ;)

Podkreślam, że jest to moje skromne zdanie i nie będę odpowiadał na żadne komentarze w moją stronę

Na początku odniosę się do wymagań na guarda - Ukończone 16 lat 

Rozumiem, że mogą być wyjątki ale jednak brakuje mu aż 3 lat.

Czasami widać twoje prowokacje jednak są tą bardzo rzadkie przypadki.

Do tego jak czasami widzę za co chcesz żebym kickał typów to wolałbym tam nie być 

Przykład: polska policja - "jak ty mnie zabiłeś jezu"  | pan x -  "nie płacz" | polska policja "sklejek poczułem się obrażony kickaj szybko proszę obrażony jestem łe łe"

na NIE

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3

Powiem tak..... jak osoba mająca 13 lat bez mutacji ma ogarnąć serwer......na tym skończę.

• Like 3
  • Confused 3

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines