Jump to content
HPCX2

[ODRZUCONE]Podanie na guarda HPCX

Recommended Posts

1. Nick: HPCX
2. Imię: Dominik
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): (8-9)
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (TAK/NIE):Na razie svip
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/467517
8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Dominik.Pochodzę z małego miasta spod warszawy.Chodzę do 1 klasy liceum o profilu językowym.Bardzo interesuje się piłką nożną
jak i siatkówką.Jestem ogólnie bardzo aktywną  osobą gdy mam wolny czas zawsze staram się go poświęcić na sport.I mam królika który nazywa się Pimpek.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:Ponieważ bardzo lubię grać na tym serwerze i chciałbym pilnować wybryków nowych graczy.
10. Steam_ID:STEAM_0:0:23371380
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:W tyg (2-3 h) w weekend (3-6 h)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W tyg najczęściej od 14-17 (oprócz piątku to gram od 13- późnego wieczoru) a w weekend od 14-także do
późnego wieczoru
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3500 h nie licząc innych kont
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): TAK
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak nawet na tej serwerowni
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Na NIE

- Do końca nie znasz jeszcze regulaminu przez co często kłucisz się o to z administracją próbujesz coś udowodnić nie mając racji 

-Prowokujesz 

- Bywały u Ciebie takie złe chmurki co kiedyś wbileś na serwer i wyzywaleś,prowokowaleś i wulgaryzwałeś co 2 słowo 

-Moim zdaniem nie nadajesz się na guarda osoba o takiej randze nie mogła by dopuścić do takich zachowań na serwerze.

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines