Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][PODANIE] AraRd.


Arard

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: AraRd.

Wiek: 18

Kilka słów o Tobie: Łukasz jestem, mam 18 lat. W tym roku maturka, a po niej będę się kształcił w kierunku Finansów i Informatyki. Moimi największymi zajawkami jest muzyka i gry komputerowa. Na muzykę (konkretnie hiphop) poświęciłem naprawdę dużo czasu - praktycznie z każdej strony: odbiorczej, twórczej, dziennikarskiej itp. Gry komputerowe towarzyszą mi odkąd otrzymałem dostęp do komputera (w wieku chyba 4 lat) i zostały ze mną do dziś. Dominującymi tytułami w moim życiu są Gothic, GTA i właśnie Counter Strike (w wersji 1.6). Dopiero jakoś 2 miesiące temu kupiłem oryginał tego ostatniego na steamie (bo promocja 3.50 he he). Mam typ osobowości dyskutanta (ENTP). Jestem połączeniem ekstrawertyka i introwertyka. Choć najważniejszą kwestią jest to, że jestem człowiekiem słownym i honorowym. Nigdy nie obiecuję czegoś, czego nie jestem w stanie spełnić.

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Jestem po prostu graczem, który chce się przyzwoicie bawić. Czasem jest to niewykonalne, gdy admin jest nieobecny i wtedy wiadomo klasyczna sodoma, gomora na serwerze. Zwłaszcza, że ostatnio co chwile wpada jakiś rusek, reklamuje jakiś syf i wypada to szybko ogarnąć. I mówię poważnie nie staram się na posadę admina, żeby tera nagle po 12h siedzieć na serwie i przekonywać, że "tera to będę stróżem prawa". Staram się o tę funkcję przede wszystkim dla siebie i innych. Powiedzmy sobie szczerze, nie będę za swoją pracę dostawał wynagrodzenia, a aspiracji na opiekuna też nie posiadam. Swoje (na innej modyfikacji nicku chyba też) pograłem tutaj. Ktoś kto siedzi na cs-classic dłużej niż rok z pewnością mnie kojarzy. Prawda jest taka, że im więcej ludzi z głową ma uprawnienia admina tym lepiej - i nie powinno być spiny na zasadzie, że "dlaczego nie siedzisz 5h dziennie XD". Admini nie siedzą 24/7, więc skoro zdarza mi się grać w momencie kiedy administratora na serwerze nie ma, a w grze dzieją się rzeczy łamiące regulamin (uniemożliwiające dobrą zabawę) - to dalej sądzę, że nadanie mi uprawnień ma jak najbardziej sens - zwłaszcza, iż nie jestem pierwszym z brzegu poszukiwaczem atencji, tylko dużo dobrego już dla społeczności zrobiłem. Pozdrawiam.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Ta i w sumie to nawet dwukrotne na tym serwerze.

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): Dobra

Staż w grze: Będzie z 8 lat.

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/AraRd./193.33.176.143:27015/

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): Średnio od 30 minut do godziny, ale wiadomo, że każdemu zdarzają się dni, kiedy posiedzi trochę dłużej.

Czy uiścisz składkę adminowską?: W zamian za pewne niedoskonałości mojego podania (GT), to nawet wypada bym uiścił wspomnianą składkę. 

Pozdrawiam i liczę na racjonalne rozpatrzenie. Szczęśliwego nowego roku ❤️

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak 

Jeden z lepszych adminów za moich czasów 

Wypełnia swoje obowiązki subtelnie 

Aczkolwiek gt do poprawy ale to bardzo maly minus jako, iż taki admin przyda się w obecnej sytuacji 

Musiałem się wypowiedzieć bo że śmiechu jeblem z postu wyżej XD 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gt to drobny szczegół do nadrobienia.

Przyjmuje ze względu na doświadczenie i dobre sprawowanie swoich obowiązków dawniej.

Zgłoś się po rangę w temacie i napisz PW do mnie.

https://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejdź/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności