Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - PIOTR ^^


PIOTR_xD

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: PIOTR

Wiek: 18

Kilka słów o Tobie: Mam na imię Piotrek oraz mam 18 lat. Chodzę do trzeciej klasy technikum samochodowego, na profil Tech. Mech. Poj. Samochodowych. Lubie sobie pograć na kompie, w nogę, pojeździć na rowerze, pomajsterkować itp. itd.

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Aby zwalczać wszelakie zło na serwerze.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Jeszcze jak.

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): W skali tego do czego będę miał dostęp to 10.

Staż w grze: Ok. 8 lat.

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/PIOTR/193.33.176.143:27015/

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): Do 2 godzin, GT na razie słabe ale na luzie poprawie.

Czy uiścisz składkę adminowską?: A, to tam kiedyś, przy okazji :P

 

 

@PIOTR_xDPrzyjęty. Zapraszam na PW

Edytowane przez Machwes
  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

GT się nie liczy w tym przypadku. Kiedy pełnił swoje funkcję opiekuna na dd2 i admina na dr dobrze się sprawował. 

Po resecie jest szczególne zapotrzebowanie aby zapobiegać skracaniu które psuje cały motyw rywalizacji oraz bugowaniu XP oraz tzw. duchom które uprzykrzają rozgrywkę.

Poczekam jeszcze na opinie innych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT GT i jeszcze raz GT.

Jednak ufam Ci, że nadrobisz wszystko. Poznałem Cie na serwerze, wydajesz się być naprawdę w porządku. Do tego słyszałem o Tobie sporo dobrych słów/opinii etc. :D

Admini są potrzebni, szczególnie że mamy okres ferii, gdzie sporo graczy może do nas przyjść.

Jestem za 2 tygodniowym okresem próbnym, jednakże: będziesz pod stałym nadzorem obecnych administratorów serwera, a zwłaszcza moim i Optimusa.

 

//Przyjęty. Okres próbny 2 tygodnie

 

 

Edytowane przez Machwes
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Machwes napisał:

Jestem za 2 tygodniowym okresem próbnym, jednakże: będziesz pod stałym nadzorem obecnych administratorów serwera, a zwłaszcza moim i Optimusa.

 

Prędzej to On mógłby nadzorować Was xD

Jest to Piotrek, Piotruś był już adminem na tym serwerze, więc ogarnia tego moda - nie będzie miał problemów. Przyda się admin, na którym można polegać i utrzymuję się z nim kontakt - steam, dzięki czemu będzie mógł zareagować szybciej niż inny admin nie posiadający steam'a (z tego co wiem, paru ich jest)

Przyjmuj Pjotera bo zawoła łojca Janusza i będzie wtedy ciężko xDD nie no beczka Bez obrazy Piotrze jak coś :d

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności