Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie K3ndinh0


Pancio.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: K3ndinh0
Wiek: 17 (rocznikowo 18)
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: Sourcebans
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: CS:GO ponad 2200h (CS 1.6 ok. 150h (130h NS))
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Sourcebans jako admin
Ile czasu poświęcasz forum?: Często wchodzę na forum więc nawet mogę być 3h dziennie
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Nigdy nie korzystałem ze wspomagaczy ale to dla mnie nie problem aby rozpoznać cheatera 
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Missclick perm ban kiedyś przez pewną osobę (ekhmm Marina) i ostatnio perm na drugim koncie za fake account
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Jedyne doďwiadczenie jakie posiadam to adminowanie na OM, Codmod, i bycie guardem na JB
Informacje o sobie lub uwagi: To może zacznę od uwag, nie lubię jak mi się rozkazuje, nie lubię gróźb i wyzywania w moją stronę (chyba, że są to żarty to wtedy inna sprawa :) ). Czasami ponoszą mnie nerwy, jak każdą osobę ale gdy trzeba to potrafię być śmiertelnie poważny. Wraz z Snuffy i Peterem zostalibyśmy zgranym trio. Każdy ma dobre zdanie o sobie (tak sądzę:D ) i na pewno pomagalibyśmy sobie nawzajem. 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane.
Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności