Jump to content

[PRZYJĘTE]Podanie K3ndinh0

Pancio.
 Share

Recommended Posts

Nick: K3ndinh0
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: Sourcebans
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: CS:GO ponad 2200h (CS 1.6 ok. 150h (130h NS))
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Sourcebans jako admin
Ile czasu poświęcasz forum?: Często wchodzę na forum więc nawet mogę być 3h dziennie
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Nigdy nie korzystałem ze wspomagaczy ale to dla mnie nie problem aby rozpoznać cheatera 
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Missclick perm ban kiedyś przez pewną osobę (ekhmm Marina) i ostatnio perm na drugim koncie za fake account
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Jedyne doďwiadczenie jakie posiadam to adminowanie na OM, Codmod, i bycie guardem na JB
Informacje o sobie lub uwagi: To może zacznę od uwag, nie lubię jak mi się rozkazuje, nie lubię gróźb i wyzywania w moją stronę (chyba, że są to żarty to wtedy inna sprawa :) ). Czasami ponoszą mnie nerwy, jak każdą osobę ale gdy trzeba to potrafię być śmiertelnie poważny. Wraz z Snuffy i Peterem zostalibyśmy zgranym trio. Każdy ma dobre zdanie o sobie (tak sądzę:D ) i na pewno pomagalibyśmy sobie nawzajem. 
  • Like 2

• Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane.
Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines