Skocz do zawartości

Ban za bycie dobrym. - Random Bash


ZoZol

Rekomendowane odpowiedzi


Nick:Random Bash
Link do SSów: -
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://forum.cs-classic.pl/ aby poznać szczegóły.
Serwer: Arena 1v1
Link do banahttps://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:64276869&advType=steamid&Submit

PS. Zaczęlibyście banować gości co mają nowe konta po 20h a nie takie stare dupy jak mnie. (mam 5kh) :) Admin się nie popisał.

Edytowane przez ZoZol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku, demko: http://395833.node56.pukawka.pl/dem-am_beach_fix-1547922284-1547923264.zip

Nowy na serwerze, zacząłeś gadać coś o odpalonych graczach na nowych kontach, a potem sam coś napomniałeś o odpaleniu się.
Siedziałem na spectcie i patrzyłem po ludziach, upolowałem ciebie, obejrzałem 3 rundy, a bana dostałeś za rundę na ticku 66540 gdzie wyjechałeś wcelowany w skrzynke, poleciałem tam na free camie i stał tam chłop.

Nowe konto =/= cheater

5k godzin możesz mieć, jeśli tylko je odblokujesz :) Tak to nikt raczej się nie domyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, gadałem że pełno odpałów jest z nowymi kontami i owszem powiedziałem coś, że też mogę na nowe konto wejść i się odpalić jak oni. Mając 5kh też byś tak żywiołowo zareagował na gości z wh/aim którzy Cię niszczą strzelając onetapy w biegu i skoku. Obejrzałem, całe demko, obejrzałem ze trzy razy tą akcję na 66540 w normalnym i w zwolnionymi tempie i nic nie widzę. To świadczy o tym jakim słabym jesteś adminem, że po jednej akcji w której nic się nie stało dać perma za wh. Jeśli chodzi Ci o to, że wcelowałem się w lewą stronę część mapy to było logiczne, jak gościa nie było po prawej ani na środku a w dodatku chowając się z środka widziałem głowę typa po lewo za boxem, wychylając wpierw wcelowałem się w lewego boxa bo myślałem, że tam przejdzie a on poszedł w stronę środka i flickowałem w niego (obvious jak nic, poprzednie rundy jeszcze bym zrozumiał bo ładne głowy siadały z tego ssg). Poproszę kogoś kto ma jakiekolwiek pojęcie o tej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Peter napisał:

Ale rozpisz to demko dokładnie

Co on ma rozpisywać, jakiś młodziak dostał Admina i po 3 rundach jest pewny w 100%, że jestem obvious cheaterem. DNO kompletne, przez tego admina tylko tracę czas w kontekście wbijania lvl w codmodzie. Jestem teraz w dupie bo taki gracz  jak np.Betonowy z premium klasą i 100lvl będzie rozwalał mnie po 15 sekundach rundy na dwa strzały w ciało, bo jakiś niekompetentny gracz próbuje szeryfować arenką bez żadnego doświadczenia :stena:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności