Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Moderator] neska.


neska.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: neska.
Wiek: 20
Staż na Forum: Od początku jego założenia z krótkimi przerwami.
Znajomość Regulaminów: Pełniłam na tym forum przez długi czas wiele funkcji, więc regulaminy są mi bardzo dobrze znane, gdyż czytałam je wielokrotnie. Mimo małych wykroczeń także się do nich stosowałam, co może potwierdzić to, że na moim koncie od długiego czasu nie pojawił się żaden warn. 
Czas jaki możesz poświecić na forum: Trudno jest mi się określić. Na pewno forum przeze mnie jest sprawdzane kilka razy dziennie, mimo, że już nie jestem na nim aktywna tak bardzo jak kiedyś. Oczywiście to też dlatego, że nie pełnię aktualnie żadnej funkcji, więc gdybym takową miała, to bym przebywała na nim więcej.
Znajomość funkcji Moderatora: Byłam moderatorem na tym forum parę razy, więc wiem co i jak. Oczywiście bardzo możliwe, że niektóre rzeczy musiałabym sobie przypomnieć, gdyż ostatni raz był już dosyć dawno, jednak nie jest to coś niemożliwego, a wręcz bym powiedziała, że bardzo szybko dam sobie z tym radę. 
Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Na początku wspomnę, że aktualnie nie należę do najaktywniejszych osób na forum, a moich postów i wpisów na czatboxie nie zauważycie w dużych ilościach. Mimo to, uważam, że niekoniecznie jest to potrzebne u moderatora, gdyż jest to osoba, która nadzoruje forum, a ja osobiście swoją aktywność wyrażam w ten sposób, że mimo, iż nie ma mnie pełno, to ze wszystkim staram się być na bieżąco. Forum odwiedzam od kilku do kilkunastu razy dziennie, patrząc czy nie pojawia się na nim coś nowego. Mój staż na sieci jest bardzo duży. Powiedziałabym nawet, że największy ze wszystkich obecnie aktywnych użytkowników forum. Jeśli chodzi o moje doświadczenie, to jak już wcześniej wspomniałam, byłam moderatorem na naszej sieci dwukrotnie, a podczas mojej kadencji nie pojawiły się żadne uzasadnione skargi. Mogę zapewnić, że będę moderatorem konsekwentnym i obiektywnym, a swoją funkcję będę starała się pełnić solidnie. Należę raczej do bardziej rozpoznawalnych osób na sieci, choć może nie tak bardzo przez nowych użytkowników. Jestem osobą komunikatywną i jeśli się chce i zachowa się przy tym kulturę słowa, to można się ze mną bardzo łatwo dogadać, Jeśli jednak jest inaczej, to raczej nie będę wchodziła z taką osobą w jakiekolwiek dyskusję, bo nie dam sobie wejść na głowę. Jestem także osobą odpowiedzialną i można mi zaufać, co myślę, że już niejednokrotnie udowodniłam. Aktualnie mam sporo czasu wolnego, więc nie będę miała problemu z pogodzeniem życia prywatnego z pełnioną funkcją. Nie obiecuję tego, że będę na forum od rana do nocy, jednak na steam będę starała się być jak najwięcej dostępna, więc będzie można do mnie pisać w każdej chwili. Proszę Was tylko, byście przy ocenianiu mojego podania zachowali się choć trochę profesjonalnie i nie patrzyli na to, jakie macie ze mną relacje i czy się lubimy, tylko  zastanowili się, czy przytoczone argumenty Was przekonały. Wszystkie wymagania zostały przeze mnie oczywiście spełnione.

 

 

Wymagania:
Co najmniej 30 dni spędzonych na forum
+
Przynajmniej 500 postów napisanych na forum +
Konto na forum powyżej 6 miesięcy +
Ukończenie 18 lat +
Chęć pomagania innym użytkownikom +
Czyste konto (Brak warnów) +
Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum +
Dobra znajomość regulaminów forum +
Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji +

 

Edytowane przez neska.
  • Like 15
  • Dziękuję 1
  • Haha 4
  • Zmieszany 3
  • Uwielbiam 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zmienił(a) tytuł na [Moderator] neska.
  • 2 tygodnie później...

Na Tak

Nessia jest osobą przede wszystkim rozpoznawalną, dużo osób ją zna i lubi (w tym ja na przykład). Wiek i kultura także na +, gdyż nie jest osobą pseudopełnoletnią, która po ukończeniu 18 lat pajacuje bo myśli, że wszystko może. Co do aktywności także nie można się przyczepić bo codziennie ją widzę.

Będzie dużym wsparciem dla tego forum. Zapomniałem wspomnieć, że ma dystans do siebie i potrafi śmiać się z samej siebie i zna definicję słowa "sarkazm" :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii użytkownik zasługuje na daną rangę:

  • Bardzo długi staż na forum
  • Ilość respectu powyżej 3000
  • Wszystkie spełnione wymagania
  • Wcześniejsza praca jako moderator
  • Znajomość regulaminu
  • Oraz w czasie jakim ja jestem poprawa zachowania na forum

Tym bardziej że aktualnie jest mało osób na forum, które w razie ataku bota spamującego, jakiegoś trola itp, od razu mogą zareagować, przez wzgląd na nie zawsze czas na zajrzenie na forum. Wiem jestem młodą osobą na forum i pewnie nie znam niektórych elementów, które niektórzy dali by na NIE, ale są to moje obserwacje i dla mnie przyda się pomoc tak doświadczonego użytkownika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*na wstępie zaznaczę, że moja opinia nie jest opierana na znajomości z Magdą*
Obecnie na forum nie ma osoby która miałaby większy staż na tym stanowisku niż Magda, jej doświadczenie i praktyka pewnie zostaną wykorzystane w 100%, a fakt, że nigdy podczas gdy posiadała tą rangę nie było żadnych skarg może tylko potwierdzić to w jakim stopniu jest odpowiednią osobą na to stanowisko.
Pewnie dużo osób będzie teraz pisać, że neska nie jest osobą opanowaną przez to, że czasami albo pisze jakieś głupoty albo kłóci się ze mną na SB, jednak należy też pamiętać o tym, że mamy ze sobą dobry kontakt więc tych wpisów w ogóle nie powinno się brać pod uwagę, no kto nie lubi pożartować.
Podczas gdy miała rangę moderatora niejednokrotnie pokazała na co ją stać, że nie pozwoli robić przysłowiowego "syfu" na forum oraz jest osobą konsekwentną. 
Nie przypominam sobie sytuacji w której byłyby jakieś większe problemy dotyczące jej zachowania, zawsze stara się opanować sytuację i mimo, że Magda nie jest na ogół osobą cierpliwą, nigdy nie pokazała tego na forum podczas posiadania rangi.
Nie można też brać pod uwagę w tym wypadku jakiś kłótni które wykraczają poza forum bo nie ma to w ogóle nic wspólnego, to tak samo jakbym ja wywlekała każdą kłótnie z poza forum  (na przykład z Szeregowcem) na SB czy przekładała to w jakikolwiek sposób na to jaką rangę kiedyś posiadał.
Oceniać w tym podaniu powinny osoby które posiadają dość długi staż, wiedzą jaka Magda jest na stanowiskach jej powierzonych lub miały z nią jakikolwiek problem bądź spór NA FORUM, ponieważ co mają prywatne rozmowy do tego co się tu dzieje? Nic.
Ogółem mówiąc jestem na tak, jest to odpowiednia osoba na to stanowisko, jej negatywne cechu charakteru nie są w żaden sposób tu pokazywane, a jestem pewna, że posiadane doświadczenie pomoże nie tylko jej a całej administracji.
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane.
Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności