Skocz do zawartości

Co dodać na Serwer?


Machwes

Podoba Ci się?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Ci się?

    • Tak, całkiem fajny pomysł
      1
    • Nie, nie podoba mi się
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem forumowicze!

Z tej strony KorsoneX Z, piszę do was aby przedstawić wam pomysł dotyczący przyszłości serwera.

Ostatnio właśnie wpadłem na pewien ciekawy pomysł, który może uda nam się zrealizować...

A więc przejdźmy do rzeczy:

-----------------------------------------

 

I

-----------------------------------------

Będzie to wprowadzenie znienawidzonych perków... 

Tak, właśnie znienawidzonych, tylko nadal nie rozumiem dlaczego? Posunęliśmy się do stworzenia na serwer klas z unikalnymi umiejętnościami, to może spróbujmy pójść dalej i urozmaicić wam rozgrywkę o poszukiwanie perków?

System znacie pewnie z Cod Moda, będzie to coś podobnego, lecz bardziej właśnie przystosowanego pod DRa.

Przykładowe Perki:

Pierścień Doświadczenia

Zyskujesz 30% więcej doświadczenie po zabiciu wroga

Struś pędziwiatr 

Zyskujesz dodatkowe 50 punktów w kondycję 

Prawdziwy Astronauta

Zyskujesz 50 Grawitacji

Odrodzony

Szansa na respawn 1/3, 1/2, 1/4 

Księga Gandalfa

Zyskujesz błyskawicę na rundę 200DMG

itp.

Perki te nie będą przesadzone, ale będą fajnie urozmaicały rozgrywkę, czyż nie? Moim zdaniem będzie to fajna opcja, która wzbogaci rozgrywkę :D

-----------------------------------------

II

-----------------------------------------

Traile

Wiecie chyba co to takiego? Są to tak zwane "lasery", które się tworzą za wami.

Myślałem od dawna nad ich wprowadzeniem, będzie to wzbogacało grę "Januszy wyglądu" :D.

Moja koncepcja jest taka, że aby zdobyć dany Trail będzie trzeba zabijać graczy, po czym dowiemy się czy wypadł nam on, czy nie. Na wypadnięcie traila będzie dajmy szansa 10%

Dodatkowo może będą też traile jakby "legendarne", nie zwykłe kolorki, ale jakieś emotki etc. które będą się znacznie wyróżniać na tle innych. Szansa na zdobycie takiego to 3%

Pewnie znajdą się tutaj miłośnicy FPS, bądź osoby które po prostu nie lubią takich zmian. Dla was mam też dobrą wiadomość, gdyż jeżeli to wejdzie w życie, będzie dostępna komenda taka jak /invis, gdzie wszystkie traile dla was znikną :D

 

Tyle póki co z mojej strony, teraz czas na waszą kolej. Liczę na wasze wypowiedzi co do pomysłu. Przyjmę każdą krytykę jak i uznanie mojej koncepcji.

Możecie też pisać swoje propozycje, co chcielibyście zobaczyć na serwerze.

Proszę też o argumentację do każdej wypowiedzi :)

 

 

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good idea. Popieram pomysł i doceniam twój wkład. Perki fajna sprawa, standardowe klasy będą miały większe szanse z klasami premium. Lasery zdecydowanie odświeżą serwer. Masz ode mnie dużego plusa. Tak trzymaj.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności