Jump to content
Machwes

Co dodać na Serwer?

Podoba Ci się?  

3 members have voted

1. 1. Podoba Ci się?

• Tak, całkiem fajny pomysł
      1
    • Nie, nie podoba mi się
      2

Recommended Posts

Czołem forumowicze!

Z tej strony KorsoneX Z, piszę do was aby przedstawić wam pomysł dotyczący przyszłości serwera.

Ostatnio właśnie wpadłem na pewien ciekawy pomysł, który może uda nam się zrealizować...

A więc przejdźmy do rzeczy:

-----------------------------------------

I

Będzie to wprowadzenie znienawidzonych perków... 

Tak, właśnie znienawidzonych, tylko nadal nie rozumiem dlaczego? Posunęliśmy się do stworzenia na serwer klas z unikalnymi umiejętnościami, to może spróbujmy pójść dalej i urozmaicić wam rozgrywkę o poszukiwanie perków?

System znacie pewnie z Cod Moda, będzie to coś podobnego, lecz bardziej właśnie przystosowanego pod DRa.

Przykładowe Perki:

Pierścień Doświadczenia

Zyskujesz 30% więcej doświadczenie po zabiciu wroga

Struś pędziwiatr 

Zyskujesz dodatkowe 50 punktów w kondycję 

Prawdziwy Astronauta

Zyskujesz 50 Grawitacji

Odrodzony

Szansa na respawn 1/3, 1/2, 1/4 

Księga Gandalfa

Zyskujesz błyskawicę na rundę 200DMG

itp.

Perki te nie będą przesadzone, ale będą fajnie urozmaicały rozgrywkę, czyż nie? Moim zdaniem będzie to fajna opcja, która wzbogaci rozgrywkę :D

II

Traile

Wiecie chyba co to takiego? Są to tak zwane "lasery", które się tworzą za wami.

Myślałem od dawna nad ich wprowadzeniem, będzie to wzbogacało grę "Januszy wyglądu" :D.

Moja koncepcja jest taka, że aby zdobyć dany Trail będzie trzeba zabijać graczy, po czym dowiemy się czy wypadł nam on, czy nie. Na wypadnięcie traila będzie dajmy szansa 10%

Dodatkowo może będą też traile jakby "legendarne", nie zwykłe kolorki, ale jakieś emotki etc. które będą się znacznie wyróżniać na tle innych. Szansa na zdobycie takiego to 3%

Pewnie znajdą się tutaj miłośnicy FPS, bądź osoby które po prostu nie lubią takich zmian. Dla was mam też dobrą wiadomość, gdyż jeżeli to wejdzie w życie, będzie dostępna komenda taka jak /invis, gdzie wszystkie traile dla was znikną :D

Tyle póki co z mojej strony, teraz czas na waszą kolej. Liczę na wasze wypowiedzi co do pomysłu. Przyjmę każdą krytykę jak i uznanie mojej koncepcji.

Możecie też pisać swoje propozycje, co chcielibyście zobaczyć na serwerze.

Proszę też o argumentację do każdej wypowiedzi :)

• Like 1
  • Love 1

Good idea. Popieram pomysł i doceniam twój wkład. Perki fajna sprawa, standardowe klasy będą miały większe szanse z klasami premium. Lasery zdecydowanie odświeżą serwer. Masz ode mnie dużego plusa. Tak trzymaj.

• Thanks 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines