Jump to content
SnuFFy

Problem z mikrofonem

Recommended Posts

Sprawa wygląda następująco. Od +/- 2 dni w CS:GO dzieje mi się coś z mikrofonem. Wygląda to tak, że zaczyna mi on strasznie szumić i właśnie ten szum zagłusza mi komunikację z resztą graczy. Próbowałem na prawdę wielu rzeczy, komendy w grze, ustawienia mikrofonu w systemie (Windows 10), ustawienia mikrofonu na steam. Nie podziałało. Wczoraj zrobiłem reinstall gry po czym mikrofon ku mojemu zdziwieniu zaczął normalnie funkcjonować lecz po 2-3 mapach na JB znowu zaczął szumić. Nie mam zamiaru robić reinstalla gry co 2-3 mapy dlatego zgłaszam się do was o pomoc. Może mieliście ten problem i wiecie co zrobić? Dodam od siebie, że mikrofon działa świetnie w każdej innej grze czy na tsie, discordzie, bądź samym steamie. Potrzebuje tego mikro bo mam opiekuna i muszę co jakiś czas coś tam pogadać xD. Jak się nie uda to pozostaje mi tylko zakupić nowy mikrofon. Z góry dzięki za każdą próbę pomocy ;) 

• Like 1
  • Sad 1

Mam pytanie do ciebie a byłeś ty w panelu ustawień nagrywania mikrofonu? Jeśli nie to wejdz tam w rozszerzenia i w dodatkowe opcje np. usuń wszystkie efekty dzwiękowe lub 2 sposób to przełącz mikrofon w inne wejście 3 sposób to resetuj ustawienia mikrofonu

Edited by imjanek
dopisanie sposobów

Jeżeli nie podziała to jedynie musiał byś odinstalować csgo czego byś pewnie niechciał

A do ryżu wkładałeś? 

A może Ci nie szumi tylko Cię wkręcają? :D

@SnuFFy no widzisz, ja to wiem co i jak. To na bank pomoże.

Edited by RyKoS
  • Love 1

Jeśli Ci szumi to:

Albo sprzęt stary i zawodzi

Albo nie dopływa w pełni sygnał w kablu

W innej grze/na ts możesz normalnie gadać?

Jeśli tylko w cs'ie masz taki problem to może przez ostatnią aktualizację, nasze kochane Volvo nie obsługuje tego typu słuchawek ale szczerze w to wątpie 

Mam mikrofon oddzielnie i działa wszędzie idealnie tylko nie w tej grze. Słuchawki to ja mam pchełki zwykłe xD. No ma ten mikrofon niby rok ale działa wszędzie git to nie wiem czemu akurat w csie mi sie psuje