Jump to content
imjanek

[ODRZUCONE]Podanie na Guarda

Recommended Posts

1. Nick: I'm Janek
2. Imię: Janek
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (TAK/NIE) : Nie, obecnie svip. 
7. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/912724
8. Parę słów o sobie **: Hej Jestem janek, pochodzę z gdyni. Interesuję się kierunkiem informatycznym w technikum. Lubie grać w gry(wiem jestem orginalny XD) i także wychodze z przyjaciółmi na miasto lub boisko czy inne atrakcje które oferują galerie np. kino czy inne.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem: pomagam nowym graczom jak i stałym ,pomagam nowym graczom którzy są w ct jak i stałym kiedy niewiedzą co zrobić lub łamią regulamin. Jestem też często aktywny.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:133480598
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 godzin dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE) : Lekką ,lecz nie wiem ponieważ nie umiem ocenić jaki mam głos.  
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): NIE 
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  •  
Edited by imjanek
punkt 9 się usunął
  • Confused 1

Na NIE

Może i umiesz prowadzić, znasz regulamin ,ogarniasz zarówno stronę  ct jak i stronę tt, to nie widzę Cię w roli guarda ponieważ:

-moim zdaniem nie przeszedłeś jeszcze mutacji przed przeczytaniem Twojego pierwszego podania  żyłem z przekonaniem że masz  13lat. Stwierdziłem to po twoim głosie. 

-wydaje mi sie że nie nie będziesz miał gadane na serwerze że ludzie nie będą się zbytnio Ciebie słychać. 

• Like 3
  • Thanks 2
  • Love 1

NIE

- Zgodzę się z Mitroxem. Jesteś w porządku chłopakiem i głupi nie jesteś , ale niestety głównym problemem jest twój głos . Nie ukrywajmy jest 2k19 , nowi użytkownicy którzy wchodzą na serwer wąchają się w granicach 15-21 lat, bardzo wątpię , że taki 18/19 latek słuchały by chłopaka z *nie pełną* mutacją. Tyle ode mnie . 

+ Poprawne prowadzenie jako ct

+ Znajomość regulaminu 

• Like 1
  • Haha 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines