Jump to content
Scroll

[ODRZUCONE]Podanie na guarda Scroll

Recommended Posts

Posted (edited)
1. Nick:Scroll
2. Imię:Adrian
3. Wiek:15
4. Znajomość Sourcebans (1-10):4-5 
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (TAK/NIE):nie
7. Link do swojego GameMe**:   https://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/579081
8. Parę słów o sobie **:Nazywam się Adrian urodziłem się w Legnicy i mieszkam w Chojnowie.Interesuje się sportem a w wolnych chwilach gram w gry takie jak Counter Strike Global Offensive na JB zazwyczaj i League of Legends.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:Chciałbym zostać guardem ponieważ w godzinach nocnych rzadko co jest jakiś admin i chciałbym pilnować serwera w nocy jak i w dzień.
10. Steam_ID:STEAM_1:0:142988956 20:15 63 0 active 786432
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:W weekend nawet 3-5 godz a w dniu tygodnia 2-3 godz.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W dni robocze od 22-1 w nocy a w weekendy nawet w godzinach porannych jak i nocnych.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2237 godzin.
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):Nie
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie posiadałem nigdzie Admina.
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Edited by adrian31131

Jestem za aby scroll został guardem ponieważ duzo gra na serwerze, mega pomaga nowym graczom,dobrze ogarnia wszystkie komedny 

ma dobry mikrofon dobrze sie dogaduje z innymi wiec wszystko jest GIT i nie nikt nie ma o nim złej opinii.

• Thanks 1

Posted (edited)
Wymagania:
  1. Ukończone 16 lat
  2. Przynajmniej 5 dni spędzone na serwerze
  3. Zachowanie kultury na serwerze
  4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
  6. Posiadanie sprawnego mikrofonu
  7. PEŁNA mutacja

- NIE masz 16lat

- brak mutacji 

Nawet nie spojrzałeś na wymagania bo masz 3 posty. Narazie niestety NIE.

Edited by Tuptusiowy
  • Like 2

Wyczuwam warna, ale napisze 😛 

Skreślanie kandydata jedynie za brak mutacji/16 lat nie jest mądrym postępowaniem, pamiętamy przecież przypadki gdzie osoby bez mutacji operowały guardem/adminem.

Jeśli ktoś się wypowiada na temat gracza nie powinien brać jedynie pod uwagę tych 2 rzeczy, ale całokształt prezentowanego poziomu przez gracza - jeśli opiekun chciałby zamknąć temat ze względu na wymagania to by to zrobił. 

Jestem za okresem próbnym, zachowanie się poprawiło na plus + nie przypominam sobie żeby nie znał regulaminu

• Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Love 1

Jestem na TAK

+ zna regulamin

+ dużo gra na serwerze

+ miły dla graczy, nigdy nie prowokuje

> Nie ocenia się po mutacji lecz jest to przydatne

Posted (edited)

@Tuptusiowy totalna głupota z tego co napisałeś.

Serwer JB zna jakieś tam przypadki gdzie osoby w wieku 14 lat się dobrze sprawowały jako guard. Przypomnij sobie chociaż Fiksa czy Czesia. Byli źli? Bo mi się wydaję, że sprawowali się lepiej niż nie jeden z adminów/guardów w wieku +16.

Masz dobrą aktywność nigdy nie wyzywasz itp więc czemu opiekun ma Ci nie dać szansy? Dasz sobie na spokojnie radę bo znasz regulamin dosyć dobrze i godzin też masz dość dużo żeby dostać członkiem administracji. Wole 15-letnie osoby, które znają regulamin, nie mają mutacji i będą przez jakiś czas guardem, a nie 4 dni i ktoś pisze rezygnacje z powodu braku czasu.

57 minut temu, imjanek napisał:

Nie ocenia się po mutacji lecz jest to przydatne

Bla, bla. Takie gadanie, że jest bardzo przydatna. Są ludzie, którzy wyzywają powie im ktoś bez mutacji lub nawet z mutacją, żeby się uciszył i uspokoił, a oni mają w to wylane. No chyba, że powie im to @aassingo XDDD. To ja bym się bał.

Osoby  z wyższą rangą na serwerze powinny mieć o tobie dobre zdanie. Bo zaraz się okaże, że podanie odrzucone i wytłumaczenie - Rozmawiałem o twoim podaniu z Adminami i razem z nimi stwierdziliśmy, że nie nadajesz się przez to, że nie znasz regulaminu. Beka beka beka. Admini nawet 2h  na serwerze dziennie nie mają nawet czasami mają błędy w regulaminie, a i tak mają złe zdanie o graczach. 

*ADMIN* "O mój boże ten dzieciak co się ciągle buntuje złożył podanie nie ma mowy żeby dostał guarda już to pisze do opiekuna."

Edited by Medve
  • Like 3
  • Confused 2
  • Sad 1

Posted (edited)

Jestem na tak

+ zna regulamin

+ dużo gra na serwerze

+ Pomaga nowym graczom  na serwerze                                                                                                                     

+Ogarnia komendy                                       

Edited by 22891_1489016373
  • Haha 1

Godzinę temu, Medve napisał:

Osoby  z wyższą rangą na serwerze powinny mieć o tobie dobre zdanie. Bo zaraz się okaże, że podanie odrzucone i wytłumaczenie - Rozmawiałem o twoim podaniu z Adminami i razem z nimi stwierdziliśmy, że nie nadajesz się przez to, że nie znasz regulaminu. Beka beka beka. Admini nawet 2h  na serwerze dziennie nie mają nawet czasami mają błędy w regulaminie, a i tak mają złe zdanie o graczach. 

Proszę Cię, nie pisz, że coś w podaniu jest żałosne, jak sam piszesz takie posty. Gdybym miał kierować się opinią admina podaną wyżej przez Ciebie, to większość administracji aktualnej nie była by przyjęta. Każdy daje jakieś sensowne bądź nie sensowne argumenty i nie rób z siebie panny wszechwiedzącej bo nią nie jesteś.

Co do podania, wszystko fajnie i spoko, ale powiedz mi jak ty w tym wieku i z tym głosem masz ogarnąć osoby takie jak aassingo bądź szyberek? Ludzie z takim stażem bądź wiekiem mają totalną zlewkę w osoby bez mutacji. Wydaje mi się nawet, że "duma" faceta nie będzie mu pozwalać na to, żeby słuchał się osoby młodszej w dodatku bez mutacji.

Daj sobie jeszcze trochę czasu, to dopiero twoje pierwsze podanie więc się nie poddawaj.

• Sad 1
  • Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines