Skocz do zawartości

Poważny wypadek Michael'a "Shrouda" Grześka


SnuFFy

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo, że od dawna nie jestem już redaktorem to temat dla mnie jest na tyle poważny (jako suba), że postanowiłem o tym napisać. 

Michael Grzesiek znany pod nickiem "Shroud", były profesjonalny gracz C9 w CS:GO, teraz jeden z największych streamerów twitcha, poinformował swoich fanów na portalu Twitter o jego wypadku już 11 Marca. Z tego co można było wyczytać to wiadomość o tym, że będzie musiał przejść operacje swojego łokcia. Pomimo tej poważnej sytuacji pojawił się trochę później kolejny twit, informujący, że jego piekna "aimowa" ręka jest cała, więc pomimo swojego wypadku Shroud dalej trzyma swój humor i można mniemać, że cieszy się z tego, że skończyło się to w taki sposób, a nie inny. Jego kolega, z którym mieszka, poinformował na swoim kanale na Twitchu  o tym jak bardzo poważny był wypadek i opisał ze szczegółami jak to wyglądało, pomimo, że go tam nie było (Z tego co usłyszałem to przyjechał tam 20 minut po wypadku). Shroud jechał na swoim skuterze gdzieś około 90-100 km/h co jest bardzo dużą prędkością jak na taki pojazd. W pewnym momencie gwałtownie zahamował i wyleciał przez kierownicę  10-12 stóp (+/- 1-3 metry o ile się nie mylę) co często można zauważyć u chociażby rowerzystów tylko przy mniejszej prędkości. Miałeś kiedyś taki wypadek na rowerze? To wyobraź sobie, że jedziesz dwukrotnie, a może i nawet trzykrotnie szybciej i dzieje się to samo, a ty jeździsz ciałem po asfalcie.

Osobiście słysząc o tym, że mógł nawet zginąć to zrobiło mi się automatycznie smutno. Oglądam tego człowieka od 2 lat and im still enjoying his streams.

Jeżeli jesteście zaciekawieni szczegółami bądź wypowiedzią Just9na (Jego kolegi z domu, który to opisywał) to zapraszam tutaj:

https://www.dexerto.com/entertainment/shroud-could-have-died-brutal-scooter-accident-explains-housemate-just9n-twitch-444394

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności