Jump to content
Sign in to follow this  
MaŁpA

Reaktywacja Cod Mod 1.6

Recommended Posts

Witam Chciałem złożyć propozycję reaktywacji cod moda w cs 1.6 był już kiedyś cod mod z sieci cs-classic i był to bardzo dobry cod. Zgłaszam się z tą prośbą do was dlatego że brakuje w cs 1.6 dobrych cod modów 

Podrawiam 

• Confused 1
  • Love 1

Witam,

Nie stać nas by ładować 10-30 zł dziennie na reklamę serwera, a bez tego serwer nie rozkręci i tutaj żadne obiecanki w stylu "Dużo graczy wbije" nic nie zmienią. Każdy serwer w PL ładuje kasę w boost. Stawka 10-30 zł, to i tak mało, patrzącn a to, że porządne stawki zaczynają się od 40 zł w górę za dzień bez groupboost

• Like 1

Posted (edited)

a jeżeli byśmy opłacili np serwer na pukawce i byśmy byli po prostu podpięci pod waszą sieć a wy tylko byście nam tego coda zrobili na naszych pomysłach typu klasy itd . 

Edited by MaŁpA

Nie zajmuje się już serwerami 1.6, więc jeśli chcecie, to ja mogę wstawić na forum w wolnej chwili wszystko co mam z COD. Dodam, że nie widzę problemu z przyjęciem serwera, lecz tylko w sytuacji gdy już jest rozkręcony, a nie że ktoś przychodzi z pustym serwerem i chce bym go dodał na forum, itd

• Love 1

To zapraszam na PW z kolegą i jak znajdę czas, to, to ogarnę, ponieważ od dawna jestem na laptopie i wszystkie te pliki latają gdzieś po moim dropbox

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines