Jump to content
SnuFFy

[EVENT] Awantura o Kasę! Edycja 1.

Recommended Posts

Posted (edited)

Cześć wszystkim!

Jak dobrze wiecie istniał kiedyś taki teleturniej w telewizji mający nazwę naszego eventu. O co chodzi? W tym temacie możecie zgłosić drużynę, którą będziecie rywalizować w Awanturze o Kasę! Zabawa jest jak rozwinięty drużynowy quiz. "Maszyna losująca :kappa: " wybiera jedną z kategorii. Następnie 4 drużyny za pomocą ich kapitana licytują się z innymi drużynami o to, kto odpowiada na kategorię. Właśnie z tego teleturnieju możecie usłyszeć słynne słowa "Niebiescy Vabank!". Drużyna, która wygra licytację odpowiada na pytanie, w którym są 4 odpowiedzi na nie, tylko jedna prawidłowa. Każdy zespół posiada na start 3000$. Drużyna, która wygra licytację, ma do zgarnięcia pulę pieniędzy zebraną od wszystkich drużyn czyli: Niebiescy - 300 Żółci - 300 Czerwoni - 500 Zieloni - 300. Licząc z tego drużyną, która dała najwięcej i nie wycofała się z licytacji są Czerwoni, więc jeżeli odpowie ona na pytanie to dostanie po trudnej matematyce 1400$ na swoje konto. Jeżeli drużynie skończą się pieniądze to odpada. Ostatnia drużyna czyli ta zwycięska otrzyma tytuł Mistrzów i na następnej edycji ona będzie walczyła w finale z drużyną zwycięską w 1 etapie drugiej edycji.

Maszyna losująca będzie posiadała następujące kategorie:

1. Historia
  2. Historia Polski
  3. Geografia
  4. Matematyka
  5. Tematyka Gier
  6. CS:GO
  7. Jailbreak Cs-Classic.pl
  8. Motoryzacja
  9. Gastronomia
  10. Piłka Nożna
  11. Język angielski
  12. Koperta :kappa: 

Pytania przygotuję sam. Maszyna wylosuje kategorię, wtedy licytują się drużyny. Dla zwycięskiej drużyny maszyna znowu wylosuje jedno z pytań oraz zostaną podane 4 odpowiedzi na nie, w tym jedna prawidłowa. Wtedy drużyna ma minutę na naradę i odpowiedź na pytanie. Wszelkie próby korzystania ze wspomagaczy typu Google będą karane dyskwalifikacją z tej i następnych edycji dla drużyny.

W kopercie mogą znaleźć się różne nagrody, które też będą losowane.

Nagrody dla drużyn:

1. Miejsce: 15 tysięcy respektu dla każdego jej członka, Tytuł Mistrzów na następnej edycji, 2 blunty dla każdego członka.
  2. Miejsce: 10 tysięcy respektu dla każdego jej członka, 1 blunt dla każdego członka.
  3. Miejsce: 8 tysięcy respektu dla każdego jej członka.
  4.  i 5. Miejsce: Kamieni kupa.

Wzór do zgłaszania drużyn pod TYM tematem:

1. Nazwa Drużyny:
  2. Nick Kapitana:

Drużyny muszą być 3-osobowe!

Event prowadzi Krzysztof Ibisz - Snuffik oraz Hostessa - Jdixx.

Event odbędzie się w Niedzielę 7.04 o godzinie 18:00!

Jeżeli drużyny znajdą się do jutra i będą chciały to mogę zrobić event w piątek o 18:00. Jeżeli do niedzieli nie uzbierają się drużyny to event przełożymy na później.

7.png.ee93d7e31af2be75d0b06de449707c87.png

Dziękuję @s t a r g i r l oraz @Dorian ten raperinio za wykonane dla mnie grafiki.

Edited by SnuFFy
  • Like 4
  • Love 4

Posted (edited)
  1. Nazwa Drużyny: BSNT
  2. Nick Kapitana:mrolo
Edited by adrian31131
Zmiana nazwy drużyny
  • Like 1

1. Nazwa Drużyny: Inwalidzi
  2. Nick Kapitana: skaff
  • Haha 1
  • Love 1

Nazwa drużyny: Gang Albani

Nick Kapitana: crate

3 minuty temu, SnuFFy napisał:

Kapitanowie pierwszych 4 drużyn @crate @Gemciu @skaff @mrolo10000. Pasuje wam w niedzielę czy w piątek? Nie wiem czy nie zająć się już za tworzenie wszystkich pytań :D 

w piątek tylko od 19 mam czas , a w niedziele (dla mnie lepiej) od 15 mam czas wolny i będę aktywny

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines