Jump to content
Kondzio32

Odwołanie

Recommended Posts

Posted (edited)

Grałem normalnie na serwerze nawet nie byłem za bardzo rozgrzany i nagle dostałem bana za wh. Nie będę się tu rozpisywał myślę że wystarczy wejść na mój profil i zobaczyć ile mam godzin w grze i od jakiego czasu mam globala. A szczerze powiem że na dzień dzisiejszy nie gram nawet na tego globala :) Proszę o szybkie rozpatrzenie i dyskusję :D .

EDIT1:

-Runda 2- Jeśli chodzi ci o zabójstwo egdada to 2 razy mi sie wyświetlił jego nick na czerwono wiec jakbym mogl go nie zauważyć, a jeśli chodzi ci o 4 killa to czemu akurat nie mogłem stanąć w tych apsach i przykampić w końcu jestem po stronie ct więc mam bronić site a nie raszować :). a co było niby takiego dziwnego w 5 killu jak gościu podskoczył i było go słychać na pól mapy.

-Runda 7- no a co ty byś zrobił będąc w smoku i czujesz że nie umiesz iść dalej tylko jesteś zblokowany? Bo raczej strzelać a to że akurat trafiłem 2 razy w głowe to fart... A to ze skanem w bibliotekę to po prostu sobie postrzelałem a jakbym mial wh to przecież zacząłbym później żeby go trafić... 

-Runda 8- A jak się mam inaczej wychylać patrząc w ziemię? W tej rundzie na prawdę nie wiem o co ci chodzi.

-Runda 9- W jakim smoku ? byłem wpatrzony ponieważ słyszałem kroki i było wiadome że wchodzą.

-Runda 12- No akurat to mogło wydawać się bardzo podejrzane w tej bibliotece ale widziałem na radarze że zraszował resp ct i stwierdziłem że wceluje się w bibliotekę i jakby nie wyszedł po czasie z biblioteki to poszedłbym sprawdzić connecta.

Pozdrawiam :) i z niecierpliwością czekam na odpowiedź :D .

Edytuj post zamiast pisać nowy

Edited by PolandBeast
Edycja postu
  • Confused 1

de_inferno 2019-04-03 19:12

-Runda 2- Pierwsze 2 kille normalne, później patrzyłeś aż chłop wychyli i stałeś wcelowany, ciężko by było ci go zauważyć, twój 5 kill też nie był normalny.
-Runda 7 - Ciekawa głowa przez smoke, po czym wchodząc na site, widzisz kolege w bibliotekę i rzucasz smoke, w chwili kiedy miał wychylić zaczełeś skanować bibliotekę.
-Runda 8 - Wcelowujesz się przez ściany.
-Runda 9 - To już wogóle ciekawe jak ty go zauważyłes w tym smoke.
-Runda 12 - W ciekawy sposób znajdujesz chłopa w bibliotecę

@PolandBeast raczej tyle ci wystaczy, dowody moim zdaniem sa ewidentne.

@Kondzio32 Było już wiele takich, co pisali "miałem Globala" lub "Wejdz na wyższy poziom" i każdy z nich został zbanowany, więc to że "nasz" globala to nie znaczy że potrafisz grać na tyle żeby widzieć osoby przez ściany :D

• Like 2
  • Haha 1

Runda 2 - widział Egada przez szczeline ale coś za szybki ten HS, czwarty kill, nie miałeś prawa słyszeć gościa jeśli tamten szedł na shifcie ani dostać infa o tym, że idzie, 5 i 6 frag normalny

Runda 7 - frag w smoke'u fart, skan biblioteki po prostu taki timing

Runda 8 - 1:45, dziwna cofka za siano i wyjęcie M4, wygląda jakby wiedział ale lecimy dalej, dziwne wychylenie na gościa z shorta i natychmiastowe zabójstwo a następnie nie mogłeś zabić zwykłego komandosa hmmm :/

Runda 9 - nic specjalnego

Runda 12 - trafiony zatopiony, myślałem, że będę musiał wraz z Peterem jeszcze raz przeanalizować demo ale po tym jak wcelowałeś się w typa z biblioteki to rozwiało wszelkie wątpliwości, mogło pójść info, że idą od ct bo jeden ct'ek zginął ale ty wcelowałeś się w biblie jak tt'ek wchodził do niej dopiero

Widać tutaj wh, więc ban zostaje

BANNED

• Like 1
  • Confused 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines