Jump to content
Scroll

[ODRZUCONE]Podanie na strażnika-Scroll

Recommended Posts

1. Nick:Scroll
2. Imię:Adrian
3. Wiek:15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/10
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (TAK/NIE):W przyszłości tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/579081?uid=a2afb185cbd65fc19953ecf878c402e3
8. Parę słów o sobie **:Cześć nazywam się Adrian. Urodziłem się w Legnicy obecnie mieszkam w Chojnowie. Chodzę do Gimnazjum w Chojnowie. Interesuje się sportem. W wolnym czasie gram w CS i fortnite. Gram szczególnie na JB. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem ponieważ często się zdarza tak , że nie ma nikogo z administracji i są nowi gracze którzy łamią regulamin. Staram się tłumaczyć co i jak ale wiadomo że niektórzy zwykłego gracza nie słuchają. Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze.
10. Steam_ID:STEAM_1:0:142988956
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w dni robocze 3-6 godzin dziennie a w weekendy nawet do 10 godzin
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni robocze 15-17 i 19-24 a w weekendy 10-16 i 20-04
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2,385
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):Nie
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  • Sad 1

Scroll wiesz ,że cie lubie ale poczekaj do tej 16 lub jak przejdziesz mutacje, wtedy jak najbardziej bedziesz sie nadawał . wierze w ciebie :) 

• Love 1

Posted (edited)

Szczerze wiem ze ogarniasz regulamin I jesteś miły, ale myślę ze ten twój wiek trochę przeszkadza plus to ze nie masz mutacji mogło by być problemem z ogarnięcie starszych graczy. Chciałbym być na tak bo cie lubię, ale daj sobie jeszcze troszkę czasu

Edited by Tuptusiowy
  • Love 1

Scroll składając co chwile podanie nie dostaniesz guarda musisz poczekać jeszcze nie twój czas na bycie częścią administracji poczekaj aż będziesz miał mutacje.

• Thanks 1
  • Love 1

Powiem tak, nie lubię kolesiostwa. Nie lubię też braku subiektywnej opinii oraz dawania sobie infa na teamspeaku. Możesz składać podania ile chcesz ale póki ja tu jestem opiekunem to tego guarda nie dostaniesz, bo grasz tam pod zabawę ze swoim kumplem, a nie pod serwer.

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines