Skocz do zawartości

Wywiad z Weroniką - stargirl - dziewczyną z wieloma zainteresowaniami!


neska.

Rekomendowane odpowiedzi

mojpRP1.png.d45de2f5b2edb6aa51257f59ebd2cefc.png

napis wykonała @s t a r g i r l

neska. : Cześć! Mam dzisiaj okazję przeprowadzić wywiad z osobą, która myślę, że przez większość jest znana, a mianowicie @s t a r g i r l. Może na początku się nam przedstawisz i powiesz skąd pochodzisz?

s t a r g i r l : Hejka! Dużo o sobie nie powiem, bo większość użytkowników mnie zna, czy to osobiście czy przez już dłuższą znajomość. Lecz dla nowszych użytkowników się przedstawię. Na imię mam Weronika, mam prawie 20 lat i mieszkam na Śląsku, a dokładnie w Mysłowicach.

neska. : Może zechciałabyś nam zdradzić, jakie atrakcje oferuje Twoje miejsce zamieszkania? Lubisz je? Czy może gdybyś miała wybór, to wolałabyś mieszkać w innym miejscu?

s t a r g i r l : Ogólnie w moim mieście mało się dzieje. Raz na ruski rok są organizowane jakieś imprezy czy coś w tym stylu, co oczywiście przyciąga ludzi z innych miast, które znajdują się właśnie blisko Mysłowic. Czy je lubię? Dla mnie to trudne pytanie, bo aktualnie uważam je za dość nudne, dużo miejsc już zdążyłam zwiedzić przez te ponad 20 lat i typowe miejsca jak park wodny czy zwyczajny park, nie daje mi tyle "satysfakcji" jak to było za dzieciństwa. Zdecydowanie tak! Jeśli miałabym wybór, to wolałabym osobiście przeprowadzić się do Krakowa, które pokochałam od mojego pierwszego przyjazdu.

neska. : Mam całkiem podobne odczucia, tylko u mnie się naprawdę nic nie dzieje :D Co takiego jest w Krakowie, że skradło Twoje serce?

s t a r g i r l : Przede wszystkim bardzo dużo miejsc do zwiedzania, co uwielbiam! Również to, że przez takie właśnie przyjazd do Krakowa mogę poznać całą jego kulturę i historię. Kocham ogólnie całe miasto przez całokształt oraz przyznam szczerze, że mają pyszne jedzonko haha :D

neska. : Mam nadzieję, że w przyszłości uda Ci się tam zamieszkać, przez co będziesz mogła poznać Kraków jeszcze bardziej! Może zmieńmy trochę temat. Jak wspomniałaś - masz 20 lat. Czy zdecydowałaś się na jakieś studia, czy może jednak zakończyłaś edukację po szkole średniej?

s t a r g i r l : Też mam taką nadzieję, bo zamieszkanie w Krakowie to jedno z moich kilku marzeń! Aktualnie zapisałam się do szkoły zaocznej bo szczerze mówiąc w domu już mi się nudzi a do pracy niestety nie mogę iść przez moje zdrowie, które od jakiegoś czasu nie jest zbyt idealne. Także pozostaje mi czekać do września na rozpoczęcie zajęć.

neska. : Życzę zdrowia oraz powodzenia w szkole! Mogliśmy zauważyć, że jednym z Twoich zainteresowań jest grafika komputerowa. Czy wiążesz z tym może przyszłość czy jest to może jedynie hobby, które pomaga Ci się zrelaksować? Posiadasz jakieś inne zainteresowania?

s t a r g i r l : Dziękuje ślicznie! Mam nadzieję, że wszystko się uda i będzie po mojej myśli. Nie wiążę z tym przyszłości, jest to tylko i wyłącznie moje chyba już najdłuższe i największe hobby jakie posiadam. Interesuje się również wizażem. który kocham z całego serca, ale i również sportem, muzyką, filmami/serialami i gotowaniem.

neska. : Skoro jesteśmy już w temacie planów, to gdzie widzisz siebie za 10 lat? Myślisz, że będziesz już osobą, która się ustatkowała, czy nadal będziesz szukać swojego miejsca?

s t a r g i r l : Uważam, że za te 10 lat będę już wspólnie żyć z moim chłopakiem, w przyszłości mężem i będę się starała aby nasze wspólne życie było szczęśliwe, bez żadnych przeszkód i nieszczęść. Czyli krótko mówiąc, będę już osobą, która się się ustatkowała.

neska. : "Będę już wspólnie żyć z moim chłopakiem". Czyli zdradziłaś nam, że już ktoś zajął miejsce w Twoim sercu. :D Jakie cechy musiał posiadać Twój partner, aby stał się kimś więcej, niż tylko znajomym? Czy posiadasz też swój ideał, jeśli chodzi o wygląd?

s t a r g i r l : Wyszło szydło z worka haha :D. Najważniejsze cechy, które powinien posiadać partner, to oczywiście wierność, bez której się nie obędzie, również szczerość, wrażliwość, poczucie humoru, odpowiedzialność, opiekuńczość... i wiele więcej. Posiadam swój ideał, jest nim właśnie mój chłopak:)

neska. : Bardzo ładnie powiedziane! Może przejdźmy do tematu muzyki. Jako baczny obserwator, zdążyłam zauważyć, że nie posiadasz raczej określonego gatunku, który słuchasz. Czy mimo to, masz jakichś ulubionych artystów, którzy są na twoich playlistach już od długiego czasu?

s t a r g i r l : Prawda, słucham praktycznie wszystkiego co mi wpadnie w ucho, lecz moje serce jest zajęte przez r&b oraz amerykański rap. Moimi ulubionymi artystami, których śledzę kilka dobrych lat to The Weeknd, Kendrick Lamar, Travis Scott, Juice wrld, XXXTENTACION, Ariana Grande, Lana Del Rey, Post Malone, Lil Pump, 21 Savage, Lil Uzi Vert i o wiele wiele więcej.

neska. : The Weeknd, Travis Scott i Post Malone to także jedni z moich ulubionych wykonawców! Nie wiem czy wiesz, ale w tym roku będziemy mieli okazję zobaczyć Travisa, Ariane i Post Malone na różnych eventach w Polsce. Wybierasz się może na któryś z nich?

s t a r g i r l : Właśnie wiem i z tego powodu cholernie się cieszę! Bardzo mi się marzy pojechać na koncerty moich idoli, lecz z powodu właśnie mojego zdrowia i stanu psychicznego jest to dość duży problem, ale mam nadzieję, że uda mi się pojechać w przyszłości na ich koncerty!

neska. : Życzę powodzenia! Może przejdźmy do spraw związanych z forum i ogólnie z CS. Od czego to się zaczęło? Jak trafiłaś na nasze forum, na którym już jesteś dosyć długi czas?

s t a r g i r l : Zaczęło się od zajęć informatycznych w podstawówce gdzie z kolegami po kryjomu graliśmy w csa, także zamiast skupiać się na zajęciach dodatkowych i na tym co mówi nauczyciel, wolałam strzelać do innych i nabijać sobie ranking haha :P. Na forum trafiłam poprzez już nieaktywny serwer Only dd2 [*], kilka osób namówiło mnie do złożenia konta na forum, lecz ja się nie zgadzałam bo jakoś mnie bardzo nie ciągnęło do forum, ale pewnego dnia dostałam banicje w postaci ssow, więc to właśnie mnie zmusiło do zrobienia konta i tak od 2016 można się ze mną męczyć na forum XD.

neska. : Jak wiemy, byłaś kiedyś opiekunką serwera ONLY DD2. Jak wspominasz te czasy? Czy była to ranga z którą czułaś się dobrze? Jako, że posiadałaś ich niemałą ilość, chciałabyś może się podzielić z nami, którą z funkcji wykonywało Ci się najbardziej przyjemnie?

s t a r g i r l : Osobiście uważam, że nie wprasowywałam się wystarczająco dobrze, także czułam się z ta rangę średnio, ale chciałam pomóc serwerowi, bo trochę na nim przegrałam. Jedyną funkcję jaką mi się wykonywało najlepiej był to grafik, czułam się w nim w sumie najlepiej.

neska. : Ponad dwa lata na forum, to jak już wspomniałam, moim zdaniem dosyć długo. Czy podczas tego czasu udało Ci się nawiązać z kimś bliższe relacje, a nawet przyjaźnie?

s t a r g i r l : Udało mi się lecz po jakimś czasie kontakt po prostu się urwał, nie wiem z jakiego powodu. Na niektórych osobach zawiodłam się i nie darzę ich już żadnym szacunkiem, niestety. Jeśli zaś chodzi o przyjaźnie to z max dwoma osobami myślałam, że to mi się udało, ale życie potoczyło się tak, że zostałam przez nich olana i tak się to skończyło.

neska. : Czasem niestety tak bywa, nie zawsze mamy na to wpływ ;/ Jak oceniasz prace ludzi, którzy czuwają nad forum? Zmieniłabyś coś? A może uważasz, że jest wszystko dobrze?

s t a r g i r l : Dokładnie, taka prawda. Oceniam na bardzo dobrą, widzę ogromne zaangażowanie ludzi na naszym forum, co mnie bardzo cieszy. Na chwilę obecną chyba nic bym nie zmieniła, może tyćke aktywność ludzi 😕

neska. : Staramy się jakoś ożywić forum, chociaż w niektórych kategoriach, jednak to wymaga czasu i nie tylko naszych chęci :( Posiadasz jakieś motto życiowe, coś czym się kierujesz? Albo masz jakieś wzory, które starasz się naśladować?

s t a r g i r l : Doceniam każde starania na forum! :D Jedynym wzorem którego naśladuje to moja mama, pokazuje mi codziennie przez kilka lat jak mimo problemów warto walczyć i nie poddawać się, codzienna walka jest najważniejsza i nie warto patrzeć na nikogo tylko na siebie, bo tylko my wiemy czego tak naprawdę chcemy i co dla nas jest najlepsze. Dlatego nie warto słuchać plotek i złych rzeczy na nasz temat, bo to w naszym życiu nic nie zmieni.

neska. : Myślę, że tym pięknym akcentem możemy zakończyć nasz wywiad. Dziękuję bardzo za poświęcony czas i muszę przyznać, że bardzo dobrze mi się z Tobą pracowało! Na sam koniec chciałabyś może kogoś pozdrowić?

s t a r g i r l : Również dziękuje, że zechciałaś ze mną przeprowadzić ten wywiad, było super! Na początek chciałabym pozdrowić Ciebie, Mrs. Quake, Shino, Snuffiego, Rykosa, Doriana i ogólnie wszystkich którzy to czytają! Buziaki

  • Like 5
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawie 20 lat a zwiedziłaś już parę miejsc przez ponad 20 lat? Doczytałem do połowy i więcej nie dam rady bo mnie mdli. Taki se, na miarę braku plusa ode mnie ;)

Edytowane przez James0v
  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiad, przeczytałem sobie w pracy, dziękuję za pozdrowienia 

Godzinę temu, James0v napisał:

Masz prawie 20 lat a zwiedziłaś już parę miejsc przez ponad 20 lat? Doczytałem do połowy i więcej nie dam rady bo mnie mdli. Taki se, na miarę braku plusa ode mnie ;)

W brzuchu też się liczy

  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności