Jump to content
neska.

Wywiad ze SnuFFym - młody logistyk, opiekun JB, a w przyszłości moderator?

Recommended Posts

Posted (edited)

snuffy.png.3336e09e194a224cd07356ccb4adf770.png

neska. : Witam. Przed Wami kolejny wywiad - tym razem z opiekunem JB - @SnuFFy. Na początku, proszę, abyś się nam przedstawił i powiedział skąd pochodzisz.

SnuFFy: Cześć wszystkim czytającym! Nazywam się Arek i mam 18 lat. Pochodzę z Lubuskiego, a dokładniej z miasta Zielona Góra, może nie największa metropolia, ale za to świetna dla turystów.

neska. : Świetna dla turystów? Pewnie nie każdy wie, co Zielona Góra ma do zaoferowania, więc gdybyś musiał kogoś zachęcić do odwiedzenia tego miasta, to jakie jego mocne cechy byś wymienił?

SnuFFy: Na pewno zaprosiłbym Was we wrześniu na Winobranie! Jest to co roczny event w mieście, który jest tradycją związaną z przeszłą produkcją wina na naszej Palmiarni. Na całym centrum rozstawiane są stoiska z przeróżnymi rzeczami do kupienia. Do tego zaprosiłbym do właśnie Palmiarni, naszej galerii Focus Mall oraz Centrum Rekreacji Sportowej, na której posiadamy bardzo fajny basen :D

neska. : Na to Winobranie, to może i ja się wybiorę :D Skoro masz 18 lat, to zapewne nadal się uczysz. Zdecydowałeś się na liceum czy może technikum? Mógłbyś nam przybliżyć profil na którym jesteś?

SnuFFy: Aktualnie uczę się w drugiej klasie technikum na profilu logistycznym. Jeszcze nie wiem czy wiąże z tym przyszłość, ale mam nadzieję, że tak. Po zdaniu obu kwalifikacji na spokojnie mogę znaleźć pracę w moim rodzimym mieście.

neska. : Mam nadzieję, że uda Ci się pójść w tym kierunku, ale jeśli nie jesteś pewien, to masz jakiś plan awaryjny? Może posiadasz jakieś hobby, które mogłoby w przyszłości być Twoim źródłem utrzymania?

SnuFFy: Mimo, iż interesuje się sportem, to nie widzę z tym przyszłości. Trenowałem 4 lata piłkę nożną i poważniejsza kontuzja mi to uniemożliwiła. Staram się skupiać na tym, aby zdać właśnie tę logistykę, bo jeśli chodzi o samą szkołę. to trudności sprawiają mi prędzej przedmioty ścisłe, zawodowe zdaje jak na razie jako jeden z lepszych w całej szkole :D

neska. : Kontuzja? Chciałbyś może to rozwinąć?

SnuFFy: Nie będę tu wchodzić w szczegóły. Na jednym z meczów (trenowałem i grałem jako bramkarz) pewien cwaniaczek stwierdził, że zamiast piłki, to kopnie w nogę i doznałem poważnego złamania otwartego piszczela w dwóch miejscach 😕 . Na całe szczęście wszystko potoczyło się dobrze i dzisiaj mogę normalnie biegać jak i skakać lecz kto wie, co by się mogło wydarzyć. gdyby kość przesunęła się w inną stronę 😕 Po tym ogólnie nie chciałem trenować dalej, żeby nie stało mi się nic więcej, miałem taką lekką traumę.

neska. : Po trupach do celu, bardzo niesportowe zachowanie. Ale na szczęście, już wszystko jest dobrze. Od pewnego czasu jesteś opiekunem JB i jak widzimy, idzie Ci to bardzo dobrze. Gdybyś miał wskazać najgorsze i najlepsze rzeczy związane z tym stanowiskiem, to co to by było?

SnuFFy: Najlepszą rzeczą na pewno jest to, że spełniam się w tym co lubię. Jak napisałem w podaniu, posiadałem kiedyś własną sieć serwerów i wiem co trzeba robić. Fajne jest też poczucie jakiejś odpowiedzialności, bo nie robię tego dla siebie lecz głównie chyba dla graczy i Karola. Po to są opiekunowie, żeby ludzie którzy się w tym bardziej od niego odnajdują działali i dawali mu swoje idee. Najgorszy jak dla mnie jest kompletny brak szacunku. Czysto hipotetycznie na 30 osób tylko 5 by mi podziękowało za jakiś event lub za to, że robię z serwerem to co robię i jest on aktualnie top1 serwerem na classicu. Cała reszta potrafi tylko mnie pohejtować bo im się tak chce albo specjalnie wkurzać mnie jak i administrację. Wątpię, że jest serwer na classicu, na którym byłoby tak dużo użerania się z zachowaniami graczy ale to się ciągnie już od czasów samej Besi 😛 

neska. : Myślałeś może o jakiejś dodatkowej funkcji, takiej jak redaktor czy moderator czy jednak na dzień dzisiejszy wolisz skupić się na serwerze?

SnuFFy: Szczerze? Przed tym jak złożyłaś podanie to myślałem nad moderatorem. Wtedy był tylko jeden i to nie za często. Teraz ty już jesteś i na pewno wychodzi ci to lepiej, bo masz w tym doświadczenie. Jakbym chciał, to na pewno bym już dawno złożył to podanie ale jak widzę jak jestem traktowany przez graczy, to boję się o to co byłoby na takiej randze. Byłem też redaktorem, napisałem kilka fajnych recenzji i dałem sobie spokój, nie widzę siebie w tym. Kto wie, może się kiedyś na tego zielonkawego zdecyduję :D

neska. : A zachęcam, zachęcam, bardzo fajna ranga! :D Jest coś na forum, co byś zmienił? Może nie do końca pasuje Ci administracja? Jak już się dowiedzieliśmy, jedną z tych rzeczy jest po prostu brak szacunku u ludzi, który niestety jest bardzo częsty, ale czy jest jeszcze jakaś rzecz/cecha, która także nie do końca Ci odpowiada?

SnuFFy: Jedyne co bym na forum zmienił to nadanie lekko większego luzu. Często zdarza się, że ktoś sobie na spokojnie śmieszkuje na czatboxie z kolegą i jest uciszany przez adminów, kiedy nikomu nie dzieje się krzywda. Rozumiem, że chcielibyście reagować prewencyjnie przed kłótnią ale przecież da się chwile poobserwować co się wydarzy :D . Tylko tyle ode mnie co do forum i samej administracji :P

neska. : Uważam, że masz trochę racji, ale czasem trudno wyczuć, czy coś jest żartem czy też nie ;/ Czy oprócz JB można spotkać Cię na innych classicowych serwerach? A może oprócz CS lubisz czasem zagrać w inne gry?

SnuFFy: To właśnie inne gry dają mi spokój! Ciągle gram w coś innego z kumplami żeby się odstresować haha. Grałem na codzie ale znudził mi się. Na tym serwerze gra się tylko po to, żeby nabić na początku edycji lvl i potem kosić każdego. Grałem na deathrunie ale usunęli. Najbardziej brakuje mi starego only dd2 w CS:GO :(

neska. : Może nie każdy wie, ale posiadasz także admina na TS3. Jak się czujesz z tą rangą?

SnuFFy: Jak dla mnie nic nie zmienia. Co jakiś czas wbije na tsa, coś tam popilnuje coś tam pogada i to tyle :P

neska. : Jednak każda ranga, to jakiś obowiązek. :D Jak to wszystko się zaczęło? Jak trafiłeś na naszą sieć? Ktoś Ci może polecił czy może przypadkiem znalazłeś któryś z naszych serwerów?

SnuFFy: Znalazłem się na JB w 2015 roku dzięki mojemu koledze z klasy, z którym później razem otrzymaliśmy guarda. W 2016 roku właśnie założyłem konto na forum no i potem jakoś się rozwinęło :D

neska. : Fajnie, że udało Ci się trafić akurat tutaj! :D Może przejdźmy do spraw związanych bardziej z Tobą, niż forum, a mianowicie do spraw sercowych. Czy znalazłeś już swoją wybrankę? A może jednak uważasz, że to jeszcze nie jest Twój czas?

SnuFFy: Posiadam dziewczynę od 5 miesięcy. Jak na razie, jakby to ująć, żyjemy długo i szczęśliwie :D . Wiem też, że w tym wieku różnie to bywa w związkach, więc nie wiąże z nią późnej przyszłości, ale fajnie byłoby gdyby jednak się udało ;)

neska.: Oczywiście życzę wytrwałości! Co lubisz robić w wolnym czasie? Dobry film, książka czy może wolisz zrelaksować się przy muzyce? Jakiej muzyki lubisz słuchać?

SnuFFy: Dobre seriale! W niecierpliwości czekam na ostatni sezon Gry o Tron, jeszcze tylko 4 dni! Muzyki słucham baaaaaardzo często, nawet jak gram. Słucham wszystkiego, głównie rapu/hip-hopu, ale zdarza mi się słuchać dosłownie wszystkiego :D

neska. : Dobry serial to podstawa! Czy podczas Twojego pobytu na forum udało Ci się nawiązać jakieś przyjaźnie?

SnuFFy: Przyjaźniami bym tego nie nazwał ale na pewno z kilkoma osobami utrzymuję kontakt jako "znajomi". Nie uznaję przyjaźni przez internet, bez kontaktu wzrokowego się nie da. Mam nadzieję, że z niektórymi na pewno będę mógł się kiedyś spotkać.

neska. : Również mam nadzieję, że Ci się uda! Myślę, że na tym będziemy mogli zakończyć nasz wywiad. Chciałbyś może kogoś pozdrowić?

SnuFFy: Oczywiście :D Chciałbym pozdrowić w pierwszym miejscu Huczina, mojego prawicowego kolegę, Doriana czy tam n3ave jak on tam woli, Wercię oraz administrację JB. Miłego czytania!

Edited by neska.
  • Like 8
  • Love 2

Posted (edited)

Dziękuję jeszcze raz za wywiad, mam nadzieję, że się spodoba :D 

W dniu 11.04.2019 o 21:59, -_- napisał:

Właściciel, pasjonata, wizjoner

czemu nie :kappa: 

@Marina. za wszystko propsuje ale tylko zg, szanujmy się kobieto

@freunde bobby nie sap sie :kappa: 

Edited by SnuFFy
  • Haha 2
  • Love 1

Oooo! dzięki lewacka mordo za pozdrowienia ❤️ 

Bardzo ciekawy wywiad, podoba mi się :D 

Pozdrawiam cieplutko z rodzinką!

-.-/ 

• Haha 1
  • Love 2

Posted (edited)

Bardzo dobrze się to czyta , pozdrowienia ✌

Edited by Tuptusiowy
  • Love 2

2 godziny temu, neska. napisał:

Arek

łowca szaprek

Zielona Góra

tylko fg

poważniejsza kontuzja

mózgu

może się kiedyś na tego zielonkawego

najpierw murarz tynkarz akrobata 

pzdro pa

• Sad 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines