Jump to content
Scroll

[PRZYJĘTE]Podanie na strażnika-Scroll

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick:Scroll
2. Imię:Adrian
3. Wiek:15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/10
5. Sprawny i działający mikrofon**:tak
6. Składka (TAK/NIE):Na razie tylko svip
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/579081?uid=a2afb185cbd65fc19953ecf878c402e3
8. Parę słów o sobie **:Cześć nazywam się Adrian. Mieszkam w Chojnowie chodzę do Gimnazjum. Lubie uprawiać sport i często gram na komputerze Dużo na JB.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem ponieważ chce pomóc serwerowi w utrzymaniu porządku i pomagać nowym osobom co i jak. Często zdarza się tak się osoby łamią regulamin i akurat wtedy admina Nie ma.
10.Steam_ID:STEAM_1:0:142988956
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: czasami nawet do 8 godzin dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni robocze zazwyczaj od 15-17 i 21-1 a w weekendy od 10-15 i 21-3
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2,537
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):Nie
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edit: Masterdor nie będzie na czym złapać bo infa nie ma :)

Edited by adrian31131
  • Like 3
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Love 2

Posted (edited)

Scroll gadaliśmy o tym ,że dopóki nie bedziesz miał w punkcie 14.TAK to nie ma opcji żeby twoje podanie było przyjęte. Narazie jestem na Nie.

#Edit Po przedyskutowaniu zmieniam moją decyzje na Tak. Okres próbny i zobaczymy jak bedziesz sie sprawował.

Edited by FRYTA
  • Love 1

Posted (edited)

to samo co @FRYTA

wydaje mi się, że guard bez mutacji po prostu sobie nie poradzi na serwerze.

Na nie.

Po zastanowieniu się, zmieniam ostatecznie moją decyzję na tak. Mimo tego, że nie masz mutacji to myślę, że masz predyspozycje do bycia w administracji.
Mój głos był na nie, ponieważ osobiście odkąd gram tu, nie widziałem kogoś kto był w administracji bez mutacji i nie wiem jak taka osoba sobie radzi na serwerze. @Sklejekxgod słusznie zwrócił mi uwagę, że nakierowałem się stereotypem. Nie mam żadnych uwag do tego abyś nie został przyjęty oprócz tego, że nie masz mutacji.

Tak jak wyżej,
Na tak.

Edited by skaff
zmiana decyzji + rozwinięcie wypowiedzi
  • Haha 1
  • Love 3

Ja jestem na Tak 

Panowie wyżej - myślę, że kierujecie się stereotypem 

Było już wielu guardów bez mutacji, którzy świetnie umieli ogarnąć serwer i nikt nie robił problemów.

Co do podania to gracz opanowany, aktywny - innymi słowy "ogarnia życie".

• Like 2
  • Love 3

Narazie na nie przejdź mutacje i bedzie git. Ogarniasz, jestes aktywny i lubiany na serwerze, ale bez 14 punktu nie nadajesz się.

• Haha 1
  • Confused 1
  • Love 1

jestem na tak

-ogarnia ct

-pomaga innym graczom

jedynym minusem jest brak mutacji ale było już paru guardów bez mutacji, więc myślę ze nie będzie to większym problemem

• Love 2

26 minut temu, mrolo10000 napisał:

jedynym minusem jest brak mutacji ale było już paru guardów bez mutacji, więc myślę ze nie będzie to większym problemem

Będzie większym problemem.

Długo zastanawiałem się nad wypowiedzią, i w sumie dalej nie do końca wiem co napisać. Z jednej strony jesteś aktywny, ogarniasz, regulamin, zasady etc. znasz. Na serwerze jesteś rozpoznawalny, ale brak mutacji jest naprawdę dużym minusem, w szczególności na serwerach, jakimi są te z trybem jailbreak. Tutaj to zazwyczaj od głosu zależy to jak będziemy postrzegani przez inne osoby. Z drugiej strony trzeba jednak zauważyć, że:
Po pierwsze - ja mutacji nie miałem (przynajmniej nie do końca) kiedy zostałem guardem (Ba! Nawet kiedy byłem już adminem),
A po drugie - równie ważna u admina jest umiejętność poprawnego pisania na tekście, a aktualnie połowa adminów popełnia błędy takie jak "bende" (może nie połowa, ale już kilkukrotnie się z tym spotkałem - rzecz jasna w kontekście nieironicznym).

Jestem w stanie przychylić się ku głosu na tak, ale zdecydowanie rozumiem głosy oddane na nie przez kolegów wyżej. Można dać Ci szansę, zobaczyć jak to wyjdzie, bo ogarnięty jesteś - mikrofonu też nie nadużywasz i wierzę w  to, że przez permisje Ci nie odbiję. W razie czego rangę można zabrać.

• Love 1

Na tak

Scroll jest rozpoznawalny i respektowany przez 90% serwera. Jest bardzo aktywny, bardzo często gra też późno w nocy, gdy trafiają się nieogary, a guardów brak. Co do braku mutacji myślę, że nie jest to aż tak wielki problem, by niszczyć marzenia chłopaka o zostaniu guardem. Wydaje mi się, że scroll bez mutacji byłby lepszym guardem niż niektóre osoby, które miały guarda z mutacją. 

• Love 2

Posted (edited)

Na tak
+Aktywność (top 1 to serio osiągnięcie)

+Pomocny

+Dużo dajesz od siebie na serwerze, często jesteś w ct co świadczy o tym, że regulamin znasz dobrze nawet w praktyce

-Kiedyś Cię na tym info na chowanym złapię XDD

+ No ogółem moja intuicja mówi mi że byś się nadał

EDIT. Żeby nie było to też kilka subiektywnych minusów

- Pomimo braku mutacji nadal brakuje Ci +1 do wieku
- Podanie typowo skopiowane (chodzi mi o sam wzór) nie wygląda zbyt ładnie

Edited by Masterdor
  • Like 1
  • Love 1

Posted (edited)

Twoje podania to widok ,który mnie nie dziwi i pomimo tego ,że każde zostało odrzucone to starasz się dalej. Twoja determinacja w dążeniu do tego żeby dostać tą posade jak widać jest duża więc wypowiem się w końcu raz a dobrze.
Zacznijmy od twoich minusów:

• Brak mutacji. Na tym serwerze bez mutacji zazwyczaj dla graczy znaczysz tyle co 5 respektu z ruletki(nie mówię o tobie). Jak to jest u ciebie? Widać ,że gracze Cię szanują, może nie każdy ale myślę ,że przynajmniej 80% serwera. Twój głos nie jest nieprzyjemny, piskliwy a mi on praktycznie nie przeszkadza tymbardziej ,że mikrofonu używasz tylko gdy potrzebujesz i nie nadużywasz.
  • Wiek. Tutaj nie jest to wielkim minusem bo z tego co wiem w tym roku masz 16.
  • Brak doświadczenia. Wszystko do nauczenia ale na tym serwerze bycie guardem/adminem nie jest łatwe, czasami się zdarza ,że jest to nawet uciążliwe.

Plusy:

• Aktywnośc. W twoim przypadku nie ma co się rozpisywać, wielki plus i właśnie taka aktywność przydałaby się w naszym gronie.
  • Znajomość regulaminu, zasad panujących na serwerze i przestrzeganie tego.
  • Zachowanie kultury osobistej na wysokim poziomie, myślę że nawet większym niż 90% graczy na serwerze.
  • Umiejętność gry w CT. Tutaj właśnie wychodzi w praktyce jak traktujesz regulamin i jak go znasz.
  • Nie wdajesz się w kłótnie z graczami jak ktoś cię prowokuje to nawet się nie odzywasz i sam nikogo nie wyzywasz.

Jak dla mnie to warto dać ci szansę żebyś pokazał to jak bardzo ci zależy na tej posadzie. Jedyną rzeczą ,której się obawiam to ,że ciężko Ci będzie ogarnąć samemu serwer przy +20 graczach ale jak nabierzesz wprawy to pójdzie jak z górki.
Jestem na TAK

jeszcze jedno, jak piszesz podanie to proszę usuń formatowanie tekstu i zrób to sam. Wygląda to po prostu jakbyś to pisał z przymusu.

Edited by Gemciu
  • Like 6
  • Love 2

Posted (edited)

Po długich zastanowieniach z mojej strony oraz po paru debatach na twój temat mimo że byłem na początku na nie ale postanowiłem się nie wypowiadać odrazu może coś zmieniło by moje zdanie. No i się stało po analizie dłuższej pomimo że nie masz tej mutacji, doświadczenia jako administrator oraz nwm czy przekrzykniesz 20 osób ale tutaj /mute @all ;D jest bardzo dużo plusów które właśnie mnie przekonały do twojej osoby nie będę się powtarzać jak powyżej podzielam słowa adminów. 

Jestem na tak 

Edited by ZbigniewStonoga
  • Like 2
  • Confused 2
  • Love 1

Jestem na tak

-Aktywny 

-Miły 

-Pomocny 

• Love 1

Jestem na tak

-Pomocny

-Ogarnięty

-Bardzo aktywny

• Love 1

Jestem na TAK, mimo braku mutacji. Twój głos jest mimo wszystko do zniesienia i da się Ciebie słuchać. Miły, kulturalny, łatwo nawiązuje kontakty. Znajomość regulaminu bardzo dobra. Myślę, że jest to odpowiedni człowiek na to stanowisko.

Pozdro ;)

• Like 1
  • Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines