Jump to content
offen

[ODRZUCONE]Podanie o unmute - OFFEN v3

Recommended Posts

1. Nick: OFFEN.
  2. Wiek: 15 i 2/3 (+9 dni od ostatniego podania).
  3. Link do GameMe:  tutaj.
  4. Sprawny i działający mikrofon (Tak/Nie): Oczywiście.
  5. Czy przeszedłeś PEŁNĄ mutacje (Tak/Nie): Oczywiście.
  6. Powód bana: obraza / kultura.
  7. Od kiedy masz bana: 12.04.2019.
  • Like 1
  • Haha 4
  • Sad 1
  • Love 4

Dajcie mu unmuta bo offen to spokojny miły uczynny człowiek który jest zagubiony w serduszku.

• Haha 2
  • Love 2

Posted (edited)

Kursor no nie wiem czy jest spokojny miły i uczynny, Bo jak ja gram na serwerze to zazwyczaj prowokuje . Wiec narazie jestem za tym żeby mute został i jak zmienisz swoje zachowanie i przestaniesz prowokować to napisz ponownie podanie o unmute.

Edited by FRYTA
  • Confused 1
  • Sad 1

offen to osoba inteligentna i gotowa dokonać rachunku sumienia, świadoma swoich postępków i tego, że były nieodpowiednie, proszę więc o szansę dla niego na pokazanie, iż potrafi się zmienić i pracować nad słabymi stronami charakteru.

• Haha 1
  • Love 3

Posted (edited)

Z jednej strony aktywny gracz, praktyzcnie cały czas widziany na serwerze - stąd powinien zasłużyć na nową szansę.
Z drugiej - często rzeczywiście rzuca niepotrzebnymi, prowokującymi tekstami - stąd nie powinien zasłużyć na nową szansę.

Osobiście uważam, że mógłbyś tego unmute'a dostać, ale postawiony musi być pewien przykład, bo to co się dzieje na serwerze, to nie jest to, co dziać się powinno. Jak ty dostaniesz unmute'a, znowu wyjdzie na to, że za zachowanie nie ma konsekwencji, a tak być nie może, bo sytuacja jeśli chodzi o właśnie rzucane teksty itd się tylko pogorszy.

Jeśli decyzja byłaby moja - unmute'a byś dostał, ale jeśli znowu skończy się tym, że go otrzymasz - już niemiałbyś możliwości się od niego odwołania. Myślę, że to by ustanowiło pewien przykład.

--------------
#edit 08.05.2019 20:50

A ja chcę od siebie jeszcze dodać, że szczerze mówiąc zauważyłem poprawę w zachowaniu @OFFEN'a. Jest dużo bardziej cichy, spokojny - w sumie nie zauważyłem od niego tekstów prowokacyjnych, niemiłych, niepotrzebnych, tym samym podkreślam raz jeszcze, że moim zdaniem szansę jeszcze jedną powinien dostać (ale ostatnią.)

Edited by GryTrean
  • Like 1
  • Love 1

Zmienisz swoje zachowanie, będziesz milszy dla graczy - imo powinieneś dostać drugą szansę.

Będziesz postępował tak jak teraz (prowokowanie etc.) - mute zostanie.

Na nie.

• Like 1

Posted (edited)

Ja mam pewną propozycję - dać Offenowi unmuta, ale z karą w zawieszeniu. Przez najbliższy miesiąc (albo inny okres), będzie miał swego rodzaju warna i gdy tylko znowu zacznie prowokować czy też nadużywać to dostaje permanentnego bana i nie zagra już na swoim ulubionym serwerze ;)

Pozdro :D

Edited by h0ls
  • Like 4

Godzinę temu, h0ls napisał:

Ja mam pewną propozycję - dać Offenowi unmuta, ale z karą w zawieszeniu. Przez najbliższy miesiąc (albo inny okres), będzie miał swego rodzaju warna i gdy tylko znowu zacznie prowokować czy też nadużywać to dostaje permanentnego bana i nie zagra już na swoim ulubionym serwerze ;)

Pozdro :D

Ja też mam propozycję i jest nią nie postowanie głupich propozycji. Gracz nie ma wystarczającej ilości kar aby otrzymać takiego bana + aż taką kulą u nogi nie jest.

Mute zostaje, jeżeli z mutem nie potrafisz poradzić sobie z emocjami to może terapeutka pomoże.

• Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 2

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines