Jump to content
GryTrean

[PRZYJĘTE]Podanie - GryTrean

Recommended Posts

Posted (edited)

Wydaje mi się, że minęło już wystarczająco czasu od mojego powrotu, stąd piszę podanie ponownie :)

1. Nick: GryTrean

2. Imię: Krystian

3. Wiek: 17 (Legalnie mogę pić od września)

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (TAK/NIE): Tak

7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/399328

8. Parę słów o sobie **: Jestem osobą raczej rozpoznawalną na serwerze. Gram już od praktycznie jego początków, pełniłem już funkcję zarówno jego administratora jak i strażnika. Jestem ambitny, obiektywny (choć w dalszym ciągu nie zmieniam swojego zdania co do tego, że człowiek nigdy nie będzie w stanie osiągnąć pełnego obiektywizmu). Ponadto, interesuję się matematyką, informatyką i fizyką - wszczególności Przestrzenią i Czasem. W CS'a gram już od dość sporego czasu, w tym zdecydowanie jego większość spędzona jest na serwerach jailbreak. Szczerze mówiąc - nie do końca wiem, co więcej mogę tutaj napisać, bo nie chcę się powtarzać. Pisałem już x podań i niefajnym byłoby przepisywanie tego samego, stąd dodam tylko, że jestem osobą zawsze chętną do pomocy, jestem pracowity i raczej ogarniam to, co się dzieje wokół mnie.

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Bo na serwerze bardzo często jest chaos, a jest wiele momentów w trakcie dnia, kiedy na serwerze nie ma ani adminów, ani strażników. Pomimo tego, że deklaruję że gram w godzinach gdzie rzekomo gra większość adminów - ja praktycznie codziennie znajduję się w sytuacji, gdzie tego admina po prostu nie ma, a jak tylko to się stanie, na serwerze przekrzykują się osoby, spamują na chacie, obrażają, etc. Chcę wspomóc te szeregi, zwłaszcza że, tak jak mówię, mam doświadczenie, wiem jak to się robi i jestem osobą raczej ogarniętą. Nie wspominając już o tym, że byłem zachęcany do napisania podania już kilka dni po powrocie na serwer przez osoby trzecie - takie, których wcześniej nawet nie znałem i myślę, że o czymś to świadczy.

10. Steam_ID: STEAM_1:0:83259204

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zdecydowanie ponad godzinę dziennie - zależy to jednak całkowicie od dnia. Raz poświęce godzinę, inny raz cztery godziny a może i znajdzie się dzień, gdzie nie wejdę w ogóle, choć na pewno starać się będę na serwerze spędzić czasu jak najwięcej.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wieczorne - w tygodniu od ok. 18 do 23, a w weekendy od 16 do 03.

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: W momencie pisania - 2114 godzin.

14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście - mało tego, prowadziłem swoje serwery i sieci.

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

@OFFEN Ja osobiście nie widzę problemu w poświęcaniu czasu na JB i na Surf + RPG. Na JB widać że gram już teraz, a równocześnie gram na CODmodzie, robiłem surfa, piszę pluginy pod surfa (i kilka innych), piszę bota pod TS'a - mam wystarczająco czasu, żeby ogarniać dwa serwery :D

Edited by GryTrean
  • Like 3
  • Love 5

Posted (edited)
W dniu 12.05.2019 o 19:26, GryTrean napisał:

8. Parę słów o sobie **: Jestem osobą raczej rozpoznawalną na serwerze. Jestem ambitny, obiektywny

Zgadzam się z tym w 100%, jednak, że na początek przeczytaj regulamin serwera

Edited by Jusub
Poprawa
  • Like 1

Posted (edited)

No wszystko na tak nie da się chyba znaleźć jakichś minusów. Oprócz jednego... wyszła inicjatywa powstania serwera surf + rpg, którego (z tego co słyszałem) masz być opiekunem. W jaki sposób chcesz ogarniać 2 serwery jednocześnie? 

Edit:

No w sumie jesteś osobą, która rzeczywiście siedzi 24/7 przed kompem XD. Jesteś oczywiście odpowiednim kandydatem. Jeżeli dostaniesz tą rangę to chętnie zobacze jak Ci idzie ogarnianie przedszkola na JB i bycie opiekunem na surfie XD. 

Edited by OFFEN
  • Like 1

Osoba idealna na to stanowisko, GryTrean jest graczem, który ogarnia regulamin, jest aktywny oraz ogarnięty. 

Dla mnie na TAK.

• Like 1

dla mnie tak umie się zachować, umie prowadzić, zachowuje się dobrze  według mnie wielkie Tak

• Like 1
  • Love 1

Posted (edited)

Jestem na TAK

Gracz miły, opanowany, zawsze skłonny co pomocy, ogarnia ,,chaos" dużo gra w ct co oznacza ze zna dobrze regulamin.

+miał tu admina więc zna sie na rzeczy.

Jestem na duże TAK

Edited by adrian31131
  • Like 2

Na tak

Często rzucasz pomysły na serwer

Aktywny gracz

Masz dobrą dykcję

Pomagasz innym graczom w miły sposób 

• Like 1

Posted (edited)

Podanie ładnie sie prezentuje, jesteś ogarnięty nie prowokujesz wiec jak najbardziej jestem na tak. No i poprawiłes sie z godzinami. 

Edited by FRYTA
  • Like 1

Ciężko tutaj jakieś minusy wymienić :D Ma doświadczenie i to spore, ogarnia, jest miły, nie prowokuje , aktywny gracz i oczywiście że jeszcze Kreatywny ;) co u mnie jest bardzo dużym plusem :)     

Jestem na mocne TAK!

• Like 1

Jestem na tak! Zawsze sie przyda jakiś oświecony człowiek xd Ogarnia CT, zna regulamin. Brak przeciwwskazań.

TAK

Pozdro ;)

• Love 1

Wiem ,że jesteś osobą ogarniętą, kulturalną i wiem jak pełnisz funkcje administracyjne. Taka aktywność ,którą reprezentujesz od kilku dni ma być na porządku dziennym bo jak dobrze wiadomo potrzeba nam aktywnych ludzi w "ekipie".

Przyjęty na okres próbny, zgłoś się w wiadomości prywatnej/steam

• Like 2
  • Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines