Jump to content
Kursor2k

[ODRZUCONE]Podanie na guarda

Recommended Posts

Posted (edited)
1. Nick:Kursor2k
2. Imię:Maciej
3. Wiek:17 (rocznikowo 18)
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (TAK/NIE): Nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/539652
8. Parę słów o sobie **: Nazywam się maciek, mieszkam w małej miejsowości Łapy i uczęszczam do 2 klasy technikum na kierunku technik elektryk.
 Wolnym czasie gram w takie jak lol, csgo czy minkraft.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:Brakuje osób w administracji.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:82306952
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2 godzinny dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W dni robocze po 15, a w weekend od rana do wieczora
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2898 godzin
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE) Tak 
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków)Guarda na tym serwerze

@GryTrean i @FRYTA te przekleństwa, a raczej te całe zdania, to są cytaty starego hitu internetu Paweł jumper,  a ja tylko cytowałem xd Na ogół aż tyle nie przeklinam na serwerze. To takie małe wyjaśnienie dziwnej sytuacji. 

Edited by Kursor2k
  • Like 4
  • Love 1

TAK

Miałeś już guarda czy tam admina.

Ogarniasz giereczke i życie.

Przyda się taka osoba patrząc na aktualny stan serwera (szczególnie wczorajsza akcja na arcticu i vipinthemix XD).

• Like 1
  • Love 1

Na TAK.

Nie sprawiasz żadnych problemów na serwerze, idealnie nadajesz się na to miejsce - tym bardziej, że miałeś juz Guarda.

Pozdro ;)

• Like 2

Na TAK

Ogarniasz, jesteś miły, nawet pomagasz, nie prowokujesz

• Like 1

Posted (edited)

Nie byłem pewny co tutaj napisać. Aktywność masz nawet ładną, masz też doświadczenie. Równocześnie jednak, przynajmniej moim zdaniem, na serwerze nie wyróżniasz się jakoś specjalnie zachowaniem, spośród tłumu. Sprawdziłem też Twoje wiadomości na gameme, i o ile rozumiem, że każdy moze przeklnąć i nie miałoby większego sensu całkowite zablokowanie przekleństw, tak logi z dzisiaj to moim zdaniem przesada...

Ponadto, mnie osobiście podanie nie przekonuje. Jest krótkie, formatowanie jest brzydkie. Poza tym mówisz, ze byłeś guardem, a znajomość sourcebans oceniasz tylko na 5? (Chociaż to akurat jest najmniej istotne, bo komend łatwo się można wyuczyć).

Pomimo tego, że rzeczywiście brakuje osó w administracji - ja osobiście jestem na nie - mnie najzwyczajniej w świecie nie przekonałeś. Żeby nie te wiadomości byłbym w stanie się przychylić ku głosowi na tak, ale jak kilka razy na minutę wysyłasz wiadomość zawierającą słówko "kur**" - ja podziękuję. Nie taki przykład trzeba dać na serwerze, w szczególności teraz, kiedy walczy się o zachowanie graczy.

6eRvo8B.png

rIPRhV4.png

Edited by GryTrean
Poprawka formatowania
  • Like 4
  • Haha 1

Myślałem nad tobą i chciałem dać ci szanse i być na tak ale jak zobaczyłem gameme co @GryTreanpokazał to jestem na Nie. Popraw się i napisz podanie ponownie.

• Like 2
  • Confused 1

Ogarniasz , czasem tam miły jesteś, też czasem pomagasz, masz doświadczenie, Bądź bardziej Kreatywny w tym CT :D, byłbym za okresem próbnym ale @GryTrean niestety ma rację 😐 Jak się poprawisz itp to będę na tak :)  

W dniu 16.05.2019 o 18:00, GryTrean napisał:

Żeby nie te wiadomości byłbym w stanie się przychylić ku głosowi na tak, ale jak kilka razy na minutę wysyłasz wiadomość zawierającą słówko "kur**" - ja podziękuję. Nie taki przykład trzeba dać na serwerze, w szczególności teraz, kiedy walczy się o zachowanie graczy.

Jestem na Nie    

Pozdrawiam 

• Like 1

W przeszłości dobrze sobie radził jako guard niestety odszedł, był pomocny, wyjaśniał konflikty oraz wprowadzał w przyjemną atmosferę. Jestem na tak każdy zasługuje na drugą szanse

• Like 2
  • Love 1

Niestety ale nie widzę cie jako Guarda w tym momencie. Okej cytaty cytatami, ale sam widze jak czesto klniesz na serwerze i to nie jest zadna nowosc. Jestes cicha osoba, ktora rzadko sie udziela, prawie wgl nie pomagasz nowym graczom. W dodatku twoja poprzednia "kadencja" była bardzo słaba  wg mnie. Nie robiłeś za dużo, zazwyczaj jak był ktoś na serwerze to nawet nie udzielałeś się jako guard, wiekszość osób robiła coś za Ciebie, mało tego, odeszłeś z administracji bez żadnego powodu, grałeś ciągle tyle ile grałeś i teraz znowu chcesz powrócić. Patrząc na to co napisałem, to prewencyjnie, żebyś znowu nie zrezygnował po chwili guardowania, odrzucam twoje podanie. Spróbuj kiedy indziej, może jak pokażesz, że ci zależy na pilnowaniu serwera, a nie posiadaniu rangi.

• Like 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines