Jump to content
Sign in to follow this  
GryTrean

Darmowe kredyty dla nowych graczy

Recommended Posts

Posted (edited)

Cześć!

Tak jak pisałem już przed startem serwera - największym problemem na tym trybie jest fakt, że nowi gracze nawet tydzień po edycji nie mają szans, co możemy zaobserwować już dzisiaj. Dlatego też, działając za propozycją kilku graczy i po jej modyfikacji, od dzisiaj wprowadzony na serwer zostaje taki system:

Nowy gracz który wchodzi na serwer otrzymuje na start 250 kredytów! Jest to odpowiednik wbicia pierwszych 50 poziomów.

Wiem, że pojawią się głosy sprzeciwu - wszak Wy, gracze grający od początku, sami musieliście te kredyty zbierać. Tak - ale wtedy mieliście szanse, bo nie było graczy, którzy dzisiaj mają już 300 poziomy. Gracz, który ma pierwszy poziom nie będzie w stanie sobie poradzić - dlatego też wprowadzam taki system.

Jest to edycja testowa, jeśli więc pomysł ten się nie sprawdzi - w przyszłych edycjach tego nie będzie. Informuję też, że wraz z upływem czasu, ilość darmowych kredytów może się zmieniać.

 

Osoby, które zaczęły grę już wcześniej, mają poziom mniejszy niż 50 i chcą otrzymać darmowe kredyty proszę o kontakt w wiadomości prywatnej!

 

Pozdrawiam,
gt.

Edited by GryTrean
  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines