Skocz do zawartości

[PYTANIE] Płyta główna, jaka ?


baandiT

Rekomendowane odpowiedzi

jestem na wymianie części i pytanie jaką polecacie płytę główną, moje jedyne wymagania to żeby:

- miała PCI-Express x16 (bo na to wejście mam ostatnio zakupioną grafikę 4GB)

- miała High Definiton Audio z dźwiękiem 2/4/5.1/7.1 - channel  (bo aktualnie posiadam problemy z dzwiękiem przestrzennym)

- wejście na dysk SATA III  (bo aktualnie mam dysk na to wejście - większość dysków jest na to wejście więc nie powinno być problemu pod tym względem)

w przedziale finansowym  do 520zł 

Rozglądam się za gamingówkami , macie jakieś typy ? :)

_______________________________________________________________________________________________________________________

Do "aassingo" :

No tak zapomniałem dodać, jestem na kupnie procesora i7 8 generacji i jeszcze pamięci RAM +dysk SSD, dlatego śmiało możecie doradzać płyte pod i7 8gen :)  nie dopisałem wybaczcie :D

aassingo :  Bez K 

 

 

Temat do zamknięcia, sprawa już załatwiona :)

Edytowane przez baandiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatna zmiana planów bo popatrzyłem ile kosztuje najtańsza i9 i okazało się że tyle na ile max mogę sobie pozwolić

tylko czy do tej i9-9900K podejdzie mi płyta B360M Aorus Gaming 3, dlatego że na jednym sklepie pisze że podejdzie i9 9gen a na innym sklepie do również B360M Aorus Gaming 3 pisze że max i7 podejdzie i jestem zielony 

 

o co chodzi w takim razie ? hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności