Jump to content
Sign in to follow this  
Hangetsu

[PRZYJĘTE]Podanie Hangetsu

Recommended Posts

1. Nick: Hangetsu
2. Imię: Oskar
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (TAK/NIE): Jak na razie nie, w przyszłości jak najbardziej 
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/598779
8. Parę słów o sobie **: Cześć, jestem Oskar. Pochodzę z dużego miasta w województwie mazowieckim i chodzę do technikum, kształcę się w zawodzie informatyka. Moim hobby jest karate, którego ostatnio jest bardzo dużo w moim życiu ponieważ przygotowuję się do bardzo ważnych zawodów i treningi mam od  poniedziałku do niedzieli .
Mimo mojego hobby interesuję się również e-sportem, śledzę dużo meczy z najwyższego poziomu i staram się analizować grę zawodników korygując swoje błędy. Jestem bardzo gadatliwy, więc pewnie większość osób na serwerze miała już ze mną kontakt.
Myślę, że dużo osób mnie zna już na serwerze ponieważ bardzo szybko łapię kontakt z ludźmi, jestem gadatliwy i staram się zainteresować nowo poznane osoby sobą. Myślę, że jestem rozpoznawalny na serwerze przez większość osób i nie sądzę, żeby wszyscy mnie źle kojarzyli. Staram się wprowadzać dobrą atmosferę na serwerze. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Ponieważ grając w godzinie skrajnie porannych/skrajnie późnych jest dużo osób łamiących regulamin i myślących, że wszystko im wolno. Jeśli takie sytuacje się zdarzają to bardzo dużo osób traci przyjemność z gry, a gra ma przecież każdemu sprawiać frajdę.
Zdarzają też się osoby, które są bardzo młode, niedoświadczone i nieświadome popełniania błędów. Staram się nakierować ich na dobrą drogę lecz nie jestem w stanie wszystkiego zrobić za nich jako gracz, np. przenieść ich do tt po kolejnej nieogarniętej przez nich rundzie. Lubię pomagać ludziom ^^
10. Steam_ID: STEAM_0:1:183984908
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy od dnia. Aktualnie  jest koniec roku szkolnego więc nawet będą dni, gdzie będę siedział cały dzień.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze zazwyczaj po szkole,  przed treningiem czyli około godzin 16-20, w weekendy jeśli nie mam innych zajęć to od rana do wieczora.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 1200 godzin sumując  wszystkie konta
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak 
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, byłem nawet właścicielem jednego serwera jailbreak lecz to było dawno i nieprawda   
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  • Haha 4
  • Love 2

Posted (edited)

Na TAK

-Podanie ładnie napisane

-Nawiązujesz szybko dobry kontakt z graczami.

-Ogarniasz

-Mutacja

-Aktywność

Na NIE

-Za szybko po przewie

-Czasami zdarza ci się prowokowac jakiegos gracza

@FRYTA Masterdor tak samo po tygodniu jakoś złożył podanie i świetnie sobie radził na początku i dalej sobie radzi. Ja nie widze w tym jakiegoś dużego problemu, że tydzien po przerwie złożył podanie. Gracze go znają a on zna graczy.

@skaff Co do gameme To akurat ma dobre. Siedzi po 2-8 godz dziennie a to że tydzień po przerwie to nie ma problemu jeżeli ogarnia. Bo w sumie ja zostałem przyjęty własnie z tego też powodu, że dużo grałem

Edit#3

@skaff Własnie mi sie wydaję że Hangetsu jest rozpoznawalny na serwerze. Bo jednak gra do 8 godz dziennie nawet w godzinach wieczornych wtedy gdy gra najwięcej graczy.

Edited by adrian31131
Poprawa
  • Thanks 1

Posted (edited)

Niestety, ale twoje gameme to wystarczający minus aby mój głos był na nie. Widzę po twoim zachowaniu na serwerze że ogarniasz, ale wracasz po 7 miesięcznej przerwie i/lub zacząłeś tutaj regularnie grać od 6 dni. Pograj jeszcze tydzień/dwa i napisz podanie

na tą chwilę na nie.

@adrian31131 chodzi mi o to, że gracze mogą go nie rozpoznawać. Faktycznie gra po te 2-8h dziennie i jest to ogromny plus lecz wydaje mi się, że będzie lepiej jak złoży podanie za tydzień/dwa

Ostatecznie zmieniam zdanie na tak. Widać że ogarniasz, wydaje mi się, że gracze się z tobą utożsamili i tak samo ty z serwerem. Po twoim zachowaniu na serwerze stwierdzam, że jak najbardziej zasługujesz na okres próbny. 

Edited by skaff
zmiana zdania
  • Like 2

Grasz dosyć krótko po przerwie i już składasz podanie (tak samo jak @Strychu XD). Jednak grasz po te 5-6 godzin i widać, że masz na to czas. Ogarniasz w CT i nie wprowadzasz toksycznej atmosfery na serwer, więc jestem na TAK. Dla mnie jedynym problemem jest to, że w ciągu tych 7 miesięcy na serwerze zawitało wiele nowych graczy i niekoniecznie muszą cię kojarzyć.

• Like 2

Posted (edited)

Na tak lecz Pograj dłużej zanim założysz podanie i będę na tak jeszcze bardziej. wiele osób Cię kojarzy jesteś Mega aktywny i prywatnie też spoko się gra z Tobą mmy przydałaby się taka osoba w administracji. Mam nadzieję, że mimo wszystko Bóg nasz Gemciu osądzi Cię sprawiedliwie 

Edited by HillMate
Zmiana zdania
  • Like 4
  • Haha 2

Jak mamy być sprawiedliwi dla każdego to mogłeś sie wstrzymać z tym podaniem troche wiem , że fajnie odrazu po przerwie dostać range ale to tak nie działa.Pograj troche pokaż ,że ci zależy a wtedy bede na tak. Narazie na Nie.

• Like 1

Pomimo tego, że wrociłeś niedawno moim zdaniem można dać Tobie szansę. Ogarniasz, znasz regulamin, potrafisz prowadzić i jesteś lubiany na serwerze - moim zdaniem to powinno wystarczyć. Jestem na Tak

• Like 1

Według mnie jest dużo racji w tym, co napisali moi przedmówcy - tzn. sprawy dot. aktywności. Przecież nie mamy żadnej pewności, czy ta aktywność się utrzyma. Mimo wszystko jednak uważam, że nadajesz się na to stanowisko i należy Ci się szansa. Znasz regulamin, ogarniasz CT, pomagasz innym graczom - praktycznie robisz to wszystko co administracja za wyjątkiem "rzeczy komendowych". Jestem na TAK.

• Like 1

Mimo takiej przerwy od JB, ogarniasz regulamin, próbujesz pomagać nowym graczom, umiesz prowadzić w ct. Jedynym minusem jest, podanie napisane za szybko po przerwie, jednak myślę że byś był dobrym kandydatem na to stanowisko.

Na Tak.

• Like 1

Posted (edited)

Skoro już cała administracja się wypowiedziała to myślę ,że nie ma co czekać.
Nie znałem Cię wcześniej więc ciężko mi ocenić niektóre rzeczy. Mimo tego ,że grasz tu 2 tygodnie to zdążyłem Cię dobrze poznać. I wiem ,że jesteś pomocny, kulturalny(może nie w stu procentach, ale każdemu się zdarzy) i ogarnięty. Jedyna rzecz ,która kuleje to staż na serwerze. Nie zbyt interesuje mnie to co było tylko to co jest teraz. Widać ,że grasz codziennie po kilka godzin i właśnie takiej aktywności będę od ciebie oczekiwał. Podanie przyjęte i zapraszam na pw steam/forum. Przypominam ,że okres próbny trwa 2 tygodnie. Powodzenia!

Edited by Gemciu
  • Thanks 1
  • Sad 1
  • Love 2

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines