Jump to content
Sign in to follow this  
RyKoS

Czy zmiany po update wyszły pozytywnie #1

Czy zmiany po update wyszły pozytywnie  

11 members have voted

 1. 1. Czy zmiany na klasie GROM są na plus ?

  • TAK
   7
  • NIE
   4
 2. 2. Czy zmiany na klasie BÓG DEAGLE są na plus ?

  • TAK
   10
  • NIE
   1
 3. 3. Czy zmiany na klasie SNAJPER są na plus ?

  • TAK
   6
  • NIE
   5
 4. 4. Czy zmiany na klasie MEDYK są na plus ?

  • TAK
   10
  • NIE
   1


Recommended Posts

Posted (edited)

Wypowiadajcie się śmiało :)

Edited by RyKoS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasa GROM idelana broń dobrana pod niewidzialności. Do tego odbijanie dmg wymyślone przez @-_-

spisuje się wyśmienicie. Mam tylko problem z tym przelicznikiem z he ( na 100 lvl bije po czasami po 50 a powinno być już min 75.

Klasa jest bardzo dobra jedna z lepszych na serwerze. 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Jak wy chcecie, żeby opiekunowie wprowadzali jakieś sensowne zmiany, jak temat wisi już tydzień, i tylko jedna osoba wyraża opinię na temat danej klasy 😡 

Ja pograłem trochę tymi pozmienianymi klasami i kilka moich spostrzeżeń.

Powrót starego podporucznika ❤️ Klasa o największym potencjale i nie wiem dlaczego tak mało osób nim gra. Przecież neutralizację w połączeniu ze znikającym celownikiem to złoto. Algorytm 30 fragów na podporuczniku jest prosty. Na starcie jedna neutralizacja, więc szukasz jakiegoś samotnego snajpera do odjebania. Zabijasz i masz dwie, szukasz następnego gracza, o którym wiesz, że nie zbije ci ochronki. Zabijasz, masz 3 i wtedy polujesz na kogoś lepszego. Powtarzasz przez całą mapę. Co prawda to nie jest snajper, że stoisz w jednym miejscu, a fragi same wpadają.

Medyk. Grałem nim na starcie edycji, zacząłem bogiem, wbiłem szybko 30, porzuciłem go na rzecz medyka, i udało mi się jeszcze dogonić czołówkę, mimo tych straconych map granych deaglem. Bardzo dobra postać po zmianie, myślałem początkowo, że M4 na medyku to za dużo, jednak broń bije tyle co nic i świetnie uzupełnia się ze wskrzeszeniami. Jedynie co mógłbym zaproponować, to jakiś przyjemny sygnał dźwiękowybnadany wskrzeszonemu graczowi.

Na początku dosyć negatywnie podchodziłem do specjalisty, jednak po rozegraniu paru map i wbiciu 60levela, klasa z noheadem jest naprawdę mocna. Trzeba jednak szukać spotów, które zakryją ci tułów, i szukać perków pod HP. Imo wywalilbym ten szybki reload i dodał do tej klasy coś bardziej ciekawszego.

Generał imo też na plus, jednak bardzo boli to, że odporność na instakille nie redukuje całości DMG, i od takiego esnajpera dostawałem po 122 dmg. W tej kwestii podporucznik >>>> generał, aczkolwiek całość jako klasa generał bardzo mi siada.

O bogu deagla dużo nie napiszę, po zmianie jest o niebo lepszy, redukcja często daje nam gwarantowanego fraga, o ile typkowi nie wejdzie krytyk, albo insta.

Gromem grałem najmniej i to co zauważyłem, że na początku najbardziej odstaje od reszty klas. Co prawda na 100 levelu jego granat spisuje się świetnie, ale weź wbij ten setny :D Tutaj muszę pochwalić pomysł właściciela z odbijaniem obrażeń przy wejściu w niewidkę, bardzo mi się to spodobało. 

 

Nie byłbym sobą gdybym w moim poście ograniczył się tylko na pozytywach ^^

Boli brak jakichkolwiek zmian na elitarnym, ostatnio z ciekawości wziąłem klasę bo robiłem misję i zrobiłem 40 fragow na 9 minut przed końcem, gdzie missowałem niektóre strzały, a przeciwnik miał generała z awp snajper. No kurła bardzo wymagająca i sprawiedliwa klasa.

Zwinny. Uważałem, że hawkeye z M4 i znikającym longjumpem co 15s jest fair z jednego powodu. W momencie skoku i chwilę po wylądowaniu nasz spray jest w 80% niecelny, ograniczało to hawka w ten sposób, że musiał poczekać chwilę, gdzie ta chwila trwała na tyle długo, że ten schodził z niewidki. Teraz zwinny ma maca, broń z której może strzelać w powietrzu (będąc niewidzialnym), zaraz po upadku (będąc niewidzialnym) i spamować do tego głowy na całkowitej niewidce. Dodatkowo nie ma perku, żeby móc go zauważyć.

Edited by dratewka.
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines